Disco 3

Kui on muresid 2004-2010 Discovery 3 -ga või 2010-2016 a. Discovery 4 -ga (L319)

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
peepotz
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 1
Liitunud: R Juun 09, 2006 08:43
Asukoht: Tallinn

Disco 3

Postitus Postitas peepotz »

Tere,
Plaanis osta endale maastur ja silm on pidama jäänud Discovery 3-el. Olen kõikvõimalike japsidega proovisõitu teinud ja leidub ka nende hulgas häid masinaid aga välimuselt meeldib ikkagi kõige rohkem LR, millega proovisõitu veel teinud pole. Päris uut osta ei ei raatsi, kuna sooviks autot võimalikult rikkaliku lisavarustusega. Saksast saaks kuni 700000 EEK, aasta vanuse ja paarikümnetuhandese läbisõiduga kehtiva tehasegarantiiga eksemplaari. Mnu küsimus tuleneb aga vastupidavusest. Nimelt tuttavad United Motorsist väidavad, et uutel Land Roveritel esineb tihti igasugu vigu, kuid milliseid konkreetselt keegi öelda ei oska. Samuti pidavat varuosade tarneajad väga pikad olema. Plaanis sõita selle autoga vähemalt 3 aastat ja eriti palju remondi peale kulutusi teha ei sooviks.
Niisiis, kas vastab tõele, et Disco 3-el esineb "palju" vigu ja kas tasub endale selline sõiduk soetada?

Ette tänades
RV8
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 498
Liitunud: L Aug 13, 2005 11:53
Asukoht: TALLINN
Kontakt:

Postitus Postitas RV8 »

UM s on toredad inimesed, aga nad pole kungai müünud disco 3. Nende õnneks võib olla. Seega pole mõtet sealt väga adekvaatset infi küsida d3 kohta. Osade saamisega võib olla tõrkeid küll, aga ei pruugi olla. Lagunaevad kõik autod, isegi need mis ei sõida. Viimase nädala kaks arvamust Land Roverist.
1. "Müün maha enne kui garantii otsa saab" (range rover sport)
2. "Mul pole kunagi nii töökindalt autot olnud kui see" (disco 2)
ruut
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 87
Liitunud: N Sept 22, 2005 08:08
Asukoht: Harju

Postitus Postitas ruut »

RV8 kirjutas:2. "Mul pole kunagi nii töökindalt autot olnud kui see" (disco 2)
Huvitav milliste rontidega see inimene enne on sõitnud? Mul on võrdluseks võtta Patrol ja Mersu ML - kõik uuena ostetud. Siis Disco2 on töökindluselt viletsam, kui Patrol aga parem, kui ML. Esinduse töö ja juppide saadavuse osas jääb Disco kahele eelnimetatule (selgelt) alla.
draiwer
Unistan offroadist!
Postitusi: 63
Liitunud: R Mai 20, 2011 16:39

Postitus Postitas draiwer »

Sooviks osta Discovery 3 aga mulle on räägitud sel olevat elektroonika vead.Mis vigu esineb,kui kallis on vigade kõrvaldamine ja kas on see elektroonika läbinisti mäda. Osta plaanin 2005-2006a auto.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

draiwer kirjutas:Sooviks osta Discovery 3 aga mulle on räägitud sel olevat elektroonika vead.Mis vigu esineb,kui kallis on vigade kõrvaldamine ja kas on see elektroonika läbinisti mäda. Osta plaanin 2005-2006a auto.
Panin suheliselt pika jutu selel auto kohta maili peale
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

draiwer kirjutas:Sooviks osta Discovery 3 aga mulle on räägitud sel olevat elektroonika vead.Mis vigu esineb,kui kallis on vigade kõrvaldamine ja kas on see elektroonika läbinisti mäda. Osta plaanin 2005-2006a auto.
pulli kaka ütlen mina. endiselt on asi kinni korrapärases hoolduses!!!!!!!!!! ja mis elektroonika vead mitte sittagi seal pole. olen nõus et esimesed vbl tõesti olid mingi anomaaliaga aga ise pidanud seda masinat ja pole seal midagi. puksi teema on kõigil autodel eestis üks ja sama. ei ühti landy mõttega et see on mingi D-3 teema. 25 tuhat ja puksiring.
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
draiwer
Unistan offroadist!
Postitusi: 63
Liitunud: R Mai 20, 2011 16:39

disco 3 webasto

Postitus Postitas draiwer »

Kuidas toimib webasto.Kas on võimalik seda ka ise sisse lülitada või saab ja tuleb paigaldada juhtpult.
draiwer
Unistan offroadist!
Postitusi: 63
Liitunud: R Mai 20, 2011 16:39

Postitus Postitas draiwer »

Kas kellelgi ei ole siis Disco 3 originaal webastot.Mind huvitab kas teda saab ka ise tööle lülitada läbi auto menüü.
007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

Formuleeri oma küsimus paremini, mina ei saa näiteks aru mida sa teada tahad. Eestis müüdud Disco III-del peaks kõigil peal olema ahi juba tehasest. Juhtpuldi all mõtled sa kaugjuhtimispulti või statsionaarset pulti?? Stats pulti saad progeda 3-ks erinevaks kellaajaks (minu arust) a 30 min töötsükkel. Kaugpuldi läidad köögi aknast näiteks. Kõige parema info saad asjast Kadaka tee (Mustamäe Kadaka ristmik) Vianori küljes asuvast varuosa poest (nime ei mäleta hetkel).
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
draiwer
Unistan offroadist!
Postitusi: 63
Liitunud: R Mai 20, 2011 16:39

Postitus Postitas draiwer »

Ok.Olen kuulnud,et selle webasto lülib auto ise sisse külmal ajal sõites vatavalt vajadusele.Kuna ei ole sellises autos näinud tavapärast juhtpaneeli siis huvitabki kas saab seda näiteks taimeriga hommikuks enne sõitu tööle panna läbi pardaarvuti menüü.Kahest automüüjast üks ei osand selle webasto käivitamise kohta midagi öelda ja teine väitis avatud kapoti juures,et tema autol pole webastot kuni näidati sõrmega asjandust millel kiri originaal webasto.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Räägi kasutajaga Must Luik!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
Veiko Varik
Tunneb LR hingeelu!
Postitusi: 264
Liitunud: P Okt 14, 2007 20:38
Asukoht: LR pesa
Kontakt:

Postitus Postitas Veiko Varik »

Ei saa autot ette soojendada orginaal vahenditega.Peab panema lisaks Webasto kella.Kunagi oli tehasel plaan seda teha ja isegi ikoon on armatuuris kuid puudub soft näidikute ploki ja kliima ploki vahel.Miks nad seda ei teinud teavad ainult nad ise.Või on lihtsalt saamatud ;)
Webasto kellasid olen lasknud paigaldada Autoeksperdi poistel.
Edu
Veiko
draiwer
Unistan offroadist!
Postitusi: 63
Liitunud: R Mai 20, 2011 16:39

Postitus Postitas draiwer »

Must-Luik millises töökojas oled lasknud paigaldada Webasto kellasid ja mis on hind.
Kasutaja avatar
attrs
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 32
Liitunud: L Dets 10, 2011 16:36

Postitus Postitas attrs »

Webasto kellade paigaldamise kohta leiab väga palju infot google kaudu.

Näiteks: http://www.disco3.co.uk/gallery/albums/ ... 20v1-1.pdf
Elämä on ihmisen parasta aika.
'07 Freelander 2, Tambora Flame
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Discovery 3 ja 4”