EGR klapp'id TDV6'el

Kui on muresid 2004-2010 Discovery 3 -ga või 2010-2016 a. Discovery 4 -ga (L319)

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
zvm
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 16
Liitunud: T Mai 08, 2007 20:30
Asukoht: Eesti

EGR klapp'id TDV6'el

Postitus Postitas zvm »

Kas kellegil on kogemusi EGR klappidega? Nimelt huvitab kuidas saab kontrollida nende tervist, kas töötavad ja kui hästi? Kas nendele tehakse ka mingi hooldus, a'la puhastus.

Lihtsalt vahetada neid arvan, et läheb ikka väga kalliks.

Ei ole jõudu kui mootor on külm, paremaks läheb kui soojeneb veidi, kuid kick-down'il on kõva lääg sees ~3..5sek. see lääg on aeg ajalt. Sel nädalal juhtus parkida auto ööseks maaaluseses garaasis, siis hommikul ei saanudki sealt välja kohe sõita, pidi hoogu võtma...
Täna tegin spetsiaalselt teste ning sümptomid on järgmised: alla 2000rpm on vähe jõudu, auto kiirendub väga aeglaselt ja siis toimub nö power kicks 3..5 seki pärast hea musta suitsu kogusega.
Mul ei ole muud arvata kui just need EGR klappid.

Aasta algusest käisin juba 2 korda diagnostikat tegemas, ning sealt küll ei tulnud välja et EGR'idega oleks midagi.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Kas diagnostikat tehti esinduses või Paldiksi mnt. "pesas"?
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
zvm
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 16
Liitunud: T Mai 08, 2007 20:30
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas zvm »

"Pesas".
Kasutaja avatar
Veiko Varik
Tunneb LR hingeelu!
Postitusi: 264
Liitunud: P Okt 14, 2007 20:38
Asukoht: LR pesa
Kontakt:

Postitus Postitas Veiko Varik »

Kui sa külla tuled siis kas sa suudad ka seda demostreerida? Kui jah siis on võimalik kindlaks teha kumb klapp paha on.
Edu
W
zvm
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 16
Liitunud: T Mai 08, 2007 20:30
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas zvm »

Sain käepärastevahenditega korda. Lihtsalt võtsin lahti ja oli näha et üks(parempoolne) ei ole juba pikkemat aega töödanud.
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Discovery 3 ja 4”