disco3 2005 ostu soov

Kui on muresid 2004-2010 Discovery 3 -ga või 2010-2016 a. Discovery 4 -ga (L319)

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
stj
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 4
Liitunud: R Mai 25, 2012 18:59

disco3 2005 ostu soov

Postitus Postitas stj »

Disco 3 kohta on siin nii vähe jutte ja muresi et paistab väga vastupidav auto. KUI KELLEGIL ON HEAD INFI SELLE AUTO KOHTA SOOVIKS VÄGA. kuna keegi tuttavatest ei oma discot siis olen kuulnud aind sauna jutte ja kõlakaid disco kohta mis pole just kõige positiivsemad. plaan kohe osta.

TÄNUD
Kasutaja avatar
Renek
Unistan offroadist!
Postitusi: 68
Liitunud: L Dets 10, 2011 14:18
Asukoht: Tallinn

Disco 3

Postitus Postitas Renek »

Oman ühte sellist väljalase küll 2008. Erilisi probleeme esinenud ei ole. Kuluosi on vahetatud ja kuna töö on senimaani tehtud Inchcapis siis hinnad on olnud krõbedad.
Kuigi oleks võinud samad jubinad nt. tellida Inglismaalt. Sealt tellides hinnavahe pea kolme kordne. Turul leidub ka B osi ja veelgi parema hinnaga.
Lähiajal vaja esimesed kettad ja klotsid vahetada, ei ole veel otsustanud kust osta ja töö tellida. LR Pesa pidavat olema üks alternatiiv.
Elektrivigadest niipalju, et vihmasensor koos valgussensoriga vahepeal ei töödanud. Nüüd töötab laitmatult, ei teagi milles asi oli, vist ühenduse viga.
Minu oma on DPF filtriga ja see vajab aegajalt pikemaid sõite, muidu viskab DPF full kirja ette :shock:. 2005 isendil see filter puudub, elu muretum.
Kui on katuseluugiga siis kontrolli, et vett ei ole sisse tulnud, esimeste aastate masinatel esines aegajalt lekke probleeme. Lekke probleem on ka lahendatav, äravoolu dreenide puhastamise teel, juhendid netis saadaval.
Autot omanud aasta, nii et väga palju ei oska töökindluse kohapealt sõna võtta. Räägitakse, et kui osta siis alates 2007, pidavat palju lastehaigusi kõrvaltatud olema.
Disco4 2011 3.0 HSE
Disco3 2008 2.7 HSE
007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Re: disco3 2005 ostu soov

Postitus Postitas 007 »

stj kirjutas:Disco 3 kohta on siin nii vähe jutte ja muresi et paistab väga vastupidav auto. KUI KELLEGIL ON HEAD INFI SELLE AUTO KOHTA SOOVIKS VÄGA. kuna keegi tuttavatest ei oma discot siis olen kuulnud aind sauna jutte ja kõlakaid disco kohta mis pole just kõige positiivsemad. plaan kohe osta.

TÄNUD
Disco 3 kohta on siin piisavalt infot minu arust. Jah tema rooste teemadel ja kojameeste mootori vahetamisest suht vähe. 8) No bad feelings at all.
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Discovery 3 ja 4”