4x4 info navi ekraanile manamisest

Kui on muresid 2004-2010 Discovery 3 -ga või 2010-2016 a. Discovery 4 -ga (L319)

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Tripak
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 5
Liitunud: N Jaan 03, 2013 20:47

Postitus Postitas Tripak »

OK, kohe siis Disco-teemaline küsimus ka: lugesin inglaste Discovery 3 foorumitest 4x4 info navi ekraanile manamisest, õigemini selle funktsiooni aktiveerimisest [ enabled ] ja kõvemad teadjamehed pakkusid kohalikele, et nad saavad teatud vidinatega selle aktiveeritud. Pärast seda on navi ekraanil pilt umbes selline: http://www.landrover-4x4.co.uk/lrE1/ima ... 40_cw1.jpg

On kellelgi sellega Eestis kogemusi? On meil oma "teadjamees", kes käe külge paneb ja õigetesse kohtadesse märked teeb?

Autoks on siis 2006 D3 TDV6 HSE, navi on peal aga õiget plaati ei ole, mistõttu on see ekraan praegu täiesti mõttetu. Vaataks metsas käies vähemalt, mis kõhu all toimub :)
Disco 3 TDV6
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10304
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

1)Need Discod millega olen kokku puutunud on seda infot täiesti vabatahtlikult mananud ja ilam "häkkimata".
2) Vastava apartuuriga teadjamehe leiatd siit:
http://www.landroverclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=578
nimeks Andrus
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

Esinduse andmetel peab olema originaalplaat sees. Noh ilmselt saab ka sellest ümber. Samas originaalplaat eestit ei näidanudki, seda siis 2006 aasta Spordi baasil. Soome töötas jällegi. Eesti oli üks suur kollane laik phm.
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
Tripak
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 5
Liitunud: N Jaan 03, 2013 20:47

Postitus Postitas Tripak »

007, sa räägid navist, ja mul on sama lugu, et 2006. aasta originaalplaadil on Eesti koha peal lihtsalt kollane laik maad. Vaatasin netist uuemat versiooni ka, aga Ida-Euroopa, kuhu nende määratlusel ka Eesti kuulub, kaart on 2009/2010, mis kõlab 320 vms euro eest ikka üsna üleeilne.

Minu küsimus oli aga "4x4 info" ekraanist, mida seesama navi display kuvada oskavat. Selle lubamine eeldavat aga mingit häkki... Eks ma küsin siis Paldiski maanteelt.

Kohe samal teemal jätkates - eile vaatasin nn. "salajast nuppu" kasutades jällegi selleltsamalt display'lt auto seadeid. Seal oli nt. parkimisradarite all märge, et parkimisinfot ekraanile ei kuvata. On kellelgi infot, kas see on samasugune [ x ] linnukese panemise häkk või see funktsionaalsus tegelikult puudub ja "pardakompuuter" tõdeb lihtsalt fakti? Ja põnev oleks teada, milline on värskeim soft, mida 2006. aasta Discole saada on? Auto oma info kohaselt oli enamik nodi 2005. ja isegi 2004. aastast...
Disco 3 TDV6
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10304
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Enamus tänapäevastel LR-idel on palju varajatud oamadusi kompuutrites mida saab vastva softiga näppida. Eraldi seaded ka näiteks alarmsõidukitele (puudutas vist tulesid, lahtise turvaöö märguannet aga aga ka vist käiguaksti/moootori juhtimist, jne.)
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
Renek
Unistan offroadist!
Postitusi: 68
Liitunud: L Dets 10, 2011 14:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Renek »

Minu Dosco 3-l on 4x4 pilt navil ees ja kõik toimib juba tehasest. Kasutan mitte originaal naviplaati, millel eesti kaart olemas. Originaali võtsin välja.
Plaat 4x4 pilti ei mõjutanud.
Eesti kart ei ole küll täiuslik, nt Viimsi puudub. Kuid Tallinna tänavad ja enamus eestit olemas. Saab hakkama 8)
Disco4 2011 3.0 HSE
Disco3 2008 2.7 HSE
Pool
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 7
Liitunud: E Dets 17, 2012 18:39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Pool »

Kohe samal teemal jätkates - eile vaatasin nn. "salajast nuppu" kasutades jällegi selleltsamalt display'lt auto seadeid. Seal oli nt. parkimisradarite all märge, et parkimisinfot ekraanile ei kuvata. On kellelgi infot, kas see on samasugune [ x ] linnukese panemise häkk või see funktsionaalsus tegelikult puudub ja "pardakompuuter" tõdeb lihtsalt fakti? Ja põnev oleks teada, milline on värskeim soft, mida 2006. aasta Discole saada on? Auto oma info kohaselt oli enamik nodi 2005. ja isegi 2004. aastast...
Vb räägid mulle lähemalt sellest nn. "salajasest nuppust" tundub päris huvitav.
Ise otsin ka võimalust kuidas 4x4 info menüü avada ja anna siis teada kui oled mingi lahenduse leidnud.
Kasutaja avatar
Renek
Unistan offroadist!
Postitusi: 68
Liitunud: L Dets 10, 2011 14:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Renek »

Siin on sellest salanupust juttu, ise ei ole kahjuks katsetanud.
http://www.disco3.co.uk/forum/topic1273 ... c+menu/url
Disco4 2011 3.0 HSE
Disco3 2008 2.7 HSE
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Discovery 3 ja 4”