Kõrguseandurid!

Kui on muresid 2004-2010 Discovery 3 -ga või 2010-2016 a. Discovery 4 -ga (L319)

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
draiwer
Unistan offroadist!
Postitusi: 63
Liitunud: R Mai 20, 2011 16:39

Kõrguseandurid!

Postitus Postitas draiwer »

Tere. Kelle toodangut olete kasutanud peale originaalide,milliseid kogemusi on,kust olete ostnud ?
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kõrguseandurid!

Postitus Postitas landy »

Üks kord asi proovitu miskit B-osa ja ei hakanud arvutiga suhtlema. Sestepaele soovitame originaale või kasutatuid.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
draiwer
Unistan offroadist!
Postitusi: 63
Liitunud: R Mai 20, 2011 16:39

Re: Kõrguseandurid!

Postitus Postitas draiwer »

Vaatasin esinduse ajaloost,et 2007a kui minu praegune auto oli 2a vana ja 94000 km sõitnud siis paigaldas esindus sellise anduri RQH500041 ja selle sama vahetasin mina 2011 a esinduses välja aga puuduvad andmed,et millise vastu. Kõik Inglismaa netipoed kes müüvad LR osi pakuvad andureid mis pole suuremalt osalt originaalid nii et seda ma nüüd küll ei usu,et ainult originaal kõlbab.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kõrguseandurid!

Postitus Postitas landy »

Vahe on selles, kas osta ja pigaldad endale või müüd ja paigaldad kleindile. Halvemal juhul tuleb pettunud klient ja lööb selle sulle pähe kinni, paremal juhul selgub kohe, et ei toimi nii nagu vaja ja venib vaid remont ning saad kliendile uue ja kallima tellida.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
draiwer
Unistan offroadist!
Postitusi: 63
Liitunud: R Mai 20, 2011 16:39

Re: Kõrguseandurid!

Postitus Postitas draiwer »

Disco 3 on juba nii vana mudel,et kui keegi väidab,et ei ole kvaliteetset alternatiivi mingile osale siis see on jama.Ootan endiselt kasutajate kogemusi,
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kõrguseandurid!

Postitus Postitas landy »

draiwer kirjutas:Disco 3 on juba nii vana mudel,et kui keegi väidab,et ei ole kvaliteetset alternatiivi mingile osale siis see on jama.Ootan endiselt kasutajate kogemusi,
Igapäevane kogemus on see. et oma "vanusest" hoolimata on D3/RRS sihuke "vahva" auto mille jätkuvalat 90% juppe on vaid originaalosadena saada, kahjuks. :evil:
Eks neid B-osad tootjaid tuleb ja kaob seal Hiinas, seega tasub aeg-ajalt katsetada.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
draiwer
Unistan offroadist!
Postitusi: 63
Liitunud: R Mai 20, 2011 16:39

Re: Kõrguseandurid!

Postitus Postitas draiwer »

Pigem võiks küsida ,et mida Hiinas ei tehta aga see selleks.Ma olen pea kõik osad ostnud Inglismaalt ja 90% neist vahetanud ise nii,et tean täpselt mida on saada ja pole ka mingit saasta ostnud.Loomulikult tuleb midagi ka originaali panna kuigi alternatiive leidub.
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Discovery 3 ja 4”