disco 3 avariireziimis

Kui on muresid 2004-2010 Discovery 3 -ga või 2010-2016 a. Discovery 4 -ga (L319)

Moderaatorid: inseneer, landy

kodres
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 42
Liitunud: L Sept 03, 2016 05:23
Asukoht: Viljandi

Re: disco 3 avariireziimis

Postitus Postitas kodres »

Niiih vähe infot ka mis siis edasi on saanud!


Autol muidu peal AGM aku. mis on täiesti korras, korras on ka genekas. ja muud imevidinad.
Sai siis ise käed üles tõstetud ja vea otsimisest villand.. küll sai vaadatud, et kas piduri systeemi pistik paneb segast või ABS on omadega segamini jne..
Käisin siis FullDrive services tartus ära ja sain sealt abi.. mees tuli oma arvutiga, mis maksis rohkem kui minu masin ja istus kabiini ning pani järgi selle...viga leiti yles 2 minutiga....probleem oli siis selline, et käivitusel olid pöörded liiga kõrgel, kui tegelikult olema peaksid ja egr oli lolliks läinud selle tulemusel...masin sai lisa õhku..ja see ajas kogu süsteemi lolliks.. sai siis täna see lisa hapniku probleem eemaldataud.. eest siis torustik lahti võetud ja puhastatud ja tihendid üle vaadatud ja kokku tagasi..masin töötab hetkel suurepäraselt...ja kogu see jama läks maksma 42.- ning pea 2 nädalat peavalu :D :D
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: disco 3 avariireziimis

Postitus Postitas landy »

Sed olen ma kõiguile kundedele öelnud, ety iole mõtet kohvipaksu paelt sellise masina vigu ennustada- spetialisti juures juhe sappa ja asi reeglina kiirelt hulga selgem.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
DreamWalker
Hurraa, pooltuhat postitust!
Hurraa, pooltuhat postitust!
Postitusi: 557
Liitunud: L Juun 03, 2017 21:50
Asukoht: Tartu

Re: disco 3 avariireziimis

Postitus Postitas DreamWalker »

landy kirjutas:Sed olen ma kõiguile kundedele öelnud, ety iole mõtet kohvipaksu paelt sellise masina vigu ennustada- spetialisti juures juhe sappa ja asi reeglina kiirelt hulga selgem.
Jap - Kogemustega mehed ja asjalikud aparaadid säästavad aega, raha ja ennekõike närve (Y) (Y) 8) :lol:
Where comfortzone ends - adventure begins!
1990 Toyota Hilux
kodres
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 42
Liitunud: L Sept 03, 2016 05:23
Asukoht: Viljandi

Re: disco 3 avariireziimis

Postitus Postitas kodres »

Närve kõige enam..eriti selle masina puhul..
kuigi jah kütuse kohapealt see masin nii näljane pole aga raha nõuab küll vahest oma vigadega kordades rohkem kui oma naine :D
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Discovery 3 ja 4”