D4 webasto valmidus?

Kui on muresid 2004-2010 Discovery 3 -ga või 2010-2016 a. Discovery 4 -ga (L319)

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Kasutaja avatar
martinsl
Kohe panen 33" rehvid!
Postitusi: 284
Liitunud: R Dets 13, 2013 10:17
Asukoht: Tallinn

D4 webasto valmidus?

Postitus Postitas martinsl »

Kes ja kas oskab kommenteerida, kui autol webastot peal ei ostetud algselt, kas siis on täiesti null seis ja vaja hankida kogu järelpaigaldus komplekt või on seal ikkagi midagi juba olemas(eelkõige juhtmed nii ahju kui ka telestarti jaoks)?
Muidugi on võimlik, et see on ajas muutunud, minu küsimus on viimase aastate(15-16) autode kohta.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: D4 webasto valmidus?

Postitus Postitas landy »

martinsl kirjutas: P Aug 14, 2022 07:21 Kes ja kas oskab kommenteerida, kui autol webastot peal ei ostetud algselt, kas siis on täiesti null seis ja vaja hankida kogu järelpaigaldus komplekt või on seal ikkagi midagi juba olemas(eelkõige juhtmed nii ahju kui ka telestarti jaoks)?
Muidugi on võimlik, et see on ajas muutunud, minu küsimus on viimase aastate(15-16) autode kohta.
Ma ei susu hästi, et ingalsed vitsiksid kahe eradi juhtmekimpu teha. Pigem usun, et juhtmed ja pisikud võiks olemas olla.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Discovery 3 ja 4”