RRC kütusepaagi juures olev potsik

Kui muresid 1970-1996a. Range Rover'iga

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
suhkrupeet
Unistan offroadist!
Postitusi: 72
Liitunud: T Okt 13, 2009 21:24
Asukoht: Rakvere

RRC kütusepaagi juures olev potsik

Postitus Postitas suhkrupeet »

Tervist!

Küsimus siis järgmine: Mis potsik see seal kütuse paagi juures olla võiks ? Tegemist on ilmselt siis filtri või lihtsalt settepotiga ? Omab keegi infot kuidas seda avada? Kui alt korgi ära keerasin siis ei juhtunud midagi...seega ilmselt jää ei voola sealt hästi välja ? :) Probleem miks ma üldse sinna ronisin on see, et masin ei saanud hästi kütet kätte....õhk vahel ja muud jamad. Kapoti all vahetasin filtri esimeste külmadega ära nii et see võik toimida. Küte on ka talvine ja mitte täna sisse valatud.

Masinaks on VM külmkapimootoriga Range rover Classic
LR90
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 575
Liitunud: L Juul 02, 2005 10:52

Postitus Postitas LR90 »

See on "settepott", lahti saad kui ülevalt poldi lahti keerad,
mitte pooleks.Siis sulatad sisu, soovitavalt vahetad selle
O tihendi ja krutid kokku uuesti.
Kasutaja avatar
tai
pekki ei söö
pekki ei söö
Postitusi: 459
Liitunud: T Apr 11, 2006 22:19
Asukoht: Pärnu /Tallinn

Postitus Postitas tai »

2 lhtsamat varjanti on ka. Minna ntx sikupilli prismasse (sooja garaazi) naisega shoppama ja keerad alt punni ära. Teine ja kiirem ja odavam on fööniga vaikselt seda potti soendada niikaua, kui vesi välja jookseb.
milleks 4x4 kui on olemas KRAZ 6322
suhkrupeet
Unistan offroadist!
Postitusi: 72
Liitunud: T Okt 13, 2009 21:24
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas suhkrupeet »

Läksin nö raskemat teed pidi ja võtsin settepoti lahti ning puhastasin ära. Kuna settepott sisaldas lisaks veele veel vatuke muda laadset ollust siis arvan et ma seda kahetsema ei pea. Kahjuks see töö mu muredele lahendust ei toonud ning kuskilt satub õhku süsteemi. Siit ka järgmine küsimus, et kust kohast range rover kõtusepaaki õhku võtab? Korgi peale on kirjutatud non vent. Seega eeldan, et ta võtab seda kusagilt mujalt kui korgil olevast august. Peale sõitmist paagikorki avades on ka kuulda et paagis on tekkinud vaakum.
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Range Rover Classic”