TALVERETK 2010

Klubi poolt korraldatavad ametlikud väljasõidud

Moderaatorid: inseneer, landy

Kasutaja avatar
vipcity
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 145
Liitunud: T Juun 16, 2009 22:27
Asukoht: End of the Land/Viimsi

Postitus Postitas vipcity »

eks ta ole - lisaks lumesaapale tuleb ka kummisäärik kaasa võtta. Ise võtan igaks juhuks sukelduja kuiva ülikonna kaasa :)
Land Rover Discovery 2 (2003) - "Muhv" - ristsed saadud Suveretkel 2009 Sirgalas
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10304
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Indrek kirjutas:Huvitav palju nii 33-35 rehviga on tulemas? :D
Starteegiline plaan näeb ette, et esimest korda klubi ürituste jaloos ei sõida kõige ees mitte korraldajate auto, vaid Indreku 35"rehviude ja 2x ARB lukkudeg amsin, mida temajäljes liikuda üritavast korraldajate autost juhendatakse.

Õnneks on üritusel 99% ühesuguse silla konstrultsiooni ja laiusega autod (Defekad ja Disco II/IIA mudelid). Lisks üks Disco III (võetaks vajadusel paela otsa) Seeg ei pea autod enda difritele ja ratastele uut jälge rajama. Kuus autot on ka vintsiga varustatud (esimesel päeval).
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
cala
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 143
Liitunud: E Mai 26, 2008 23:26
Asukoht: ENSV

Postitus Postitas cala »

ma saan aru, et Disco 3 on matkaliste silmis alamõõduline... ja peate juba ette peenikest naeru aga ühte ma ütlen

hangede vahel näeme rsk.





P.S. vahepeal on üks lumehang omastanud esimese numbrimärgi jäädavalt ja ilma asukoha koordinaate jätmata
Ära sõida minu järel, minu tee lõppeb m.....ni lumes
Kasutaja avatar
LittleSuzi
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 815
Liitunud: R Nov 16, 2007 12:28
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas LittleSuzi »

cala kirjutas:ma saan aru, et Disco 3 on matkaliste silmis alamõõduline... ja peate juba ette peenikest naeru aga ühte ma ütlen

hangede vahel näeme rsk.
Ei ütleks, et alamõõduline :)
Kriitikat võivad avaldada need, kellel pole või kes on osalenud Paris-Dakaril :D
Kolhethi - paljude eestlaste kodu.
www.kolhethi.ee
Kasutaja avatar
vipcity
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 145
Liitunud: T Juun 16, 2009 22:27
Asukoht: End of the Land/Viimsi

Postitus Postitas vipcity »

Raskete ilmastikuoludega matk. Küsimus - milline lumelabidas on õige kaasa võtta...




Vastus - mis vahet sellel on mis labidas - oluline on taha pingile kaasa võtta piisav hulk lumelabida liigutajaid :D
Land Rover Discovery 2 (2003) - "Muhv" - ristsed saadud Suveretkel 2009 Sirgalas
Kasutaja avatar
APA
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 75
Liitunud: P Mär 15, 2009 03:15
Asukoht: Harjumaa, Alansi
Kontakt:

Postitus Postitas APA »

Sai siin viimase tuisuga mitut moodi lumes mütatud. Seda mitte ainult lustist vaid ka asja pärast...

Labida valik sõltub lumest:
- Kinni jäänud masina sildade ja mootori alt kõva ja kokku pressitud lume eemaldamiseks on hea pika varrega üleni metallist Fiskars labidas või kitsas kühvel.
- Nina ette kuhjunud lumevalli või ka muu pehmema pudi teisaldamine aga läheb oluliselt jõudsamalt laiema, soovitavalt metallist lumekühvliga. Va plastikvidinad kipuvad kõva külmaga lagunema.

Seega igaks petteks vaja võtta 2 erinevat labidat.
Keegi foorumlastest soovitas isegi kangi kaasa võtta.

Isegi harjavars pagasnikus on pisut parem, kui paljad käed - omal nahal järgi proovitud.
Harjavarrest oluliselt parem aga on sapöörilabidas, mis mahub suvalise auto pakiruumi.
Viimati muutis APA, R Veebr 26, 2010 13:06, muudetud 1 kord kokku.
Andrus & D90 "Helga"
31zgd
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 123
Liitunud: E Mär 12, 2007 09:40
Asukoht: Saku

Postitus Postitas 31zgd »

Ringvaate saade tegi 18. jaanuaril lumelabida testi http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=101826, eks igaüks ise otsustab mis ta seekord kaasa võtab. Minul on endal see sama testi võitja autos ja ühekorra on sellega freelander hangest välja kaevatud.
Land Rover 60 III koht Saku-Männiku mai 2008
Talveretk 2008, 2009 läbitud freelanderiga!!
Freelander 2
A6
Vasta