ARK ja juhieksamid

... kuid samahästi võiks alafoorumi nimi olla ka "kohe näha, et vanad sõbrad" või "Land Rover'ite uskumatud seiklused ARKis"

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Kasutaja avatar
tai
pekki ei söö
pekki ei söö
Postitusi: 459
Liitunud: T Apr 11, 2006 22:19
Asukoht: Pärnu /Tallinn

ARK ja juhieksamid

Postitus Postitas tai »

Mis mind ajendas kirjutama seda teemat oli ühe töömehe juhtumised ARK eksamil. Minul isiklikult on tunne, et need mehed seal majas on mingisugused feodaalid, kelle jaoks lihtne eksamineeritav on midagi alandavamat , kui jalamatt. See, kui inimene istub eksamiautos ja eksamineerija astub sinna sisse suits hambus. Mida siis järgmisena neilt meestelt oodata - äkki peaks paar õlle ka neile kaasa võtma, et härral oleks mugavam kõrval istuda.

tõeliselt murelik ise varsti eksamile mineja.
milleks 4x4 kui on olemas KRAZ 6322
Kasutaja avatar
tt
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 391
Liitunud: N Aug 24, 2006 11:22
Asukoht: Tallinn

Re: ARK ja juhieksamid

Postitus Postitas tt »

tai kirjutas:eksamineerija astub sinna sisse suits hambus.
ega eksamineerija siis taksist pole kes suitsu ei või teha ja lipsuga peab olema. tema on ärra
Pilt
Kasutaja avatar
tt
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 391
Liitunud: N Aug 24, 2006 11:22
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tt »

Mootorsõidukijuhi eksamineerimise ja talle juhtimisõiguse andmise eeskiri ning juhiloa vormid
https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=13060604

ei räägi suitsetamisest sõnagi. järelikult lubatud
Pilt
Discovery
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 374
Liitunud: T Sept 16, 2008 11:01
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Discovery »

Aga eksamiruum, -vahend peaks ju olema...nö avalik ruum äkki? Vahest peaks ARKile tegema ettepaneku ventilatsiooniga suitsunurga tegemiseks eksamiautodesse :idea:
Disco I ES, 300Tdi
Kasutaja avatar
tai
pekki ei söö
pekki ei söö
Postitusi: 459
Liitunud: T Apr 11, 2006 22:19
Asukoht: Pärnu /Tallinn

Postitus Postitas tai »

ventilatsiooniga suitsunurga tegemiseks eksamiautodesse
Isiklikult tunnen puudust ka (ahelsuitsetaja nagu ma olen) eksamiruumi, kus suitsu võib teha - nagunii närvid seal majas kogu aeg kapiotsas. Miks mitte lähed nagu lennukisse ja kysitake kas suitumeeste poole või mitte. (varem küsiti nüüd ossama keelas selle ära - tubli mees toetab tervislike eluviise).
milleks 4x4 kui on olemas KRAZ 6322
toilu
Kohe panen 33" rehvid!
Postitusi: 250
Liitunud: E Juul 24, 2006 21:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas toilu »

tai kirjutas:
ventilatsiooniga suitsunurga tegemiseks eksamiautodesse
Isiklikult tunnen puudust ka (ahelsuitsetaja nagu ma olen) eksamiruumi, kus suitsu võib teha - nagunii närvid seal majas kogu aeg kapiotsas. Miks mitte lähed nagu lennukisse ja kysitake kas suitumeeste poole või mitte. (varem küsiti nüüd ossama keelas selle ära - tubli mees toetab tervislike eluviise).
ma toetan ka tervislikke eluviise ning palusin sul ka mitte suitsetada autos pühapäeval kui sind tln sõidutasin ning respect sulle Tai sa ei hakanud suitsetama autos.
Metsas näme rsk!
toilu
Kohe panen 33" rehvid!
Postitusi: 250
Liitunud: E Juul 24, 2006 21:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas toilu »

Ma ei tea kas nüüd see õige koht on aga mind pani see jutt hämmelduma. Pasten siiagi selle :)

http://www.tarbija24.ee/?id=151045

Toilu
Metsas näme rsk!
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

toilu kirjutas:Ma ei tea kas nüüd see õige koht on aga mind pani see jutt hämmelduma. Pasten siiagi selle :)

http://www.tarbija24.ee/?id=151045

Toilu
Lugedes (osasid)artikli kommentaare hakkab kuidagi "koduselt soe tunne ja tekib äratundmisrõõm"... :roll:
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta

Mine “ARK- terve mõistus majast lahkunud!”