Defenderi ARB ebaseaduslik

... kuid samahästi võiks alafoorumi nimi olla ka "kohe näha, et vanad sõbrad" või "Land Rover'ite uskumatud seiklused ARKis"

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
jaanusmiitel
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 9
Liitunud: T Juul 05, 2011 20:59

Defenderi ARB ebaseaduslik

Postitus Postitas jaanusmiitel »

Tehnilises ülevaatuses väitis ametnik, et 2010 Defenderile sätitud ARB stange(koos vintsiga) on ebaseaduslik. 2013 ülevaatusel sobis kõik veel hästi. Näitas pabereid ja rikkus päeva ära.
Sain asjatundjatelt tarkust ja meelerahu tagasi. Mis asi see siis on, kui ametnik väidab, et ma lähevat selle stangega inimesi tapma? Kius või juhmus?
Andke teada oma kogemustest samalaadsete juhtumiste kohta.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Tegu on pigem seaduste/määruste/aktide omasoodu tõlgendamisega. Nii nagu sai telefonis öeldud, siis ei tea vahel ka Maanteematei inimesed kõikii EU ja siseriiklike normatiive, ülevaatupunktidest rääkimata. Töötatakse vanast harjumusest ja kujunenud stampide baasil.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
jaanusmiitel
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 9
Liitunud: T Juul 05, 2011 20:59

Postitus Postitas jaanusmiitel »

Sellele teemale mõeldes. Ajapikku tekib samasugust asjatut jooksutamist juurde. Sarnaseid masinaid ja varustuse komplekte ei ole mõistlik piirata vaid arukalt reguleerida aga nii, et kõik huvilised ühtpidi aru saaksid. Ma ei pea ülearuseks, kui mõni ARK-i punkti töötaja spetsialiseeruks(ma pean silmas seaduste raames) sellisele teemale. Kui tegelda asjaga, siis korrektselt. Ma ei tea, kus on sarnaste sõiduvahendite epitsentrid aga eesti põhjaosas(Tallinnas) ja lõunaosas(Tartus) võiks teemat teadev inimene olla. Ja need kohad peavad olema kõigile teada. Kas või selleks, et kui keegi huviline hakkab endale sõiduvahendi komplekti arendama, on inimene ja koht kellelt küsida.
Kasutaja avatar
Mait07
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 171
Liitunud: K Mär 21, 2012 22:03
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mait07 »

Mina käisin disco 2-ega üldse ilma stangeta ja ei tapa kedagi :D mustamäel Tehnokonsult ülevaatus ja seal vana lr müügiga tegelenud inimene. Ta ei pahanda isegi "tatise"põhja peale, kui õli pole sinu all siis pole õli sinu sees, ütles ta :D
Vasta

Mine “ARK- terve mõistus majast lahkunud!”