RR Sport 2005, ei käivitu külmaga

Kui on mured 2005- 2014a. RR Sport I (L320) ja 2014-... a. RR Sport II (L494) mudelitega.

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
ormsö
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 10
Liitunud: E Aug 15, 2011 12:17
Asukoht: Tallinn/Stockholm/Ormsö

RR Sport 2005, ei käivitu külmaga

Postitus Postitas ormsö »

Nii kui ilmad hakkasid külmemaks minema, täheldasin , et järjest halvemaks hakkab minema käivitamine. EElmine laupäev, aga Haapsalust tulles, suri poole tee peal masin üldse välja. Jäi seisma, käivitasin ning läks kohe uuesti käima. Kõik oli taas tipp topp, kuni pühapäeva hommikuni, kui masin enam üldse ei käivitunud. Kutsusin siis ERGO kasko poolt pamperi ja Rover viidi Inchcape-i Läike tele esindusse remonti. Sealt helistati ja öeldi, et ilmselt oli kütus jääs ja nüüd kõik korras. Eelnevalt olen võtnud kütet ainult Statoilist, ei kuasgist muust ettevõttest. Lasin ära teha ka ühekorraga 120000-nde hoolduse, kuigi sinna oli veel ca 2000 km aega. Ka on masin tipp-topp hooldatud koguaeg, läbinud hooldused, vahetatud kohe kõik jooksvad detailid, enne külmasid panin ka uue aku, eelsüüteküünlad jne. Teoreetiliselt peaks kõik ok olema. Eile aga, kui sain auto hooldusest tagasi, ei käivitunud ta ikka. Inchcape ütles, et asi on küll imelik - no ma arvan küll, et on. Kutsusin taas ERGO autoabi, ta sai selle eetriga käima, kuna teiste autode vahelt ei olnud seda võimalik pamperi peale kätte saada. Kõik toimis taas suurepäraselt. Leppisin Inchcapeiga kokku, et vahetan taas kütuse ja panen lisandit ning kui ka täna probleem jätkub, viin taas sinna tagasi. Tegin nii, ja ikkagi täna taas masin käima ei lähe. Ootan jälle pamperit.
Kas keegi targematest oskaks nõu anda, et mis absurd selle autoga nüüd võiks lahti olla? Ise ei oska enam midagi järeldada, pole sellise situatsiooniga ennem kunagi kokku puutunud.
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 2005, 2,7 diisel
Land Rover Range Rover Sport
007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

KleenFlo diisli lisand Lukoilist ja sõit jätkub. 100ml paagi kohta. Ise panin eile sisse esimest korda (jälle siis) ja ma ei valeta asjal on teine minek ja jume! Enne talve kütusefiltri vahetamine ei tee ka halba.
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
Kalamees
Hurraa, pooltuhat postitust!
Hurraa, pooltuhat postitust!
Postitusi: 520
Liitunud: T Mär 13, 2007 19:43
Asukoht: Rakvere (tihti Lõuna Eestis)

Lisand

Postitus Postitas Kalamees »

Ega lisand jääd ei lahusta, seega oleks vaja lisand sisse panna, natuke sõita ja siis maisn sooja garaazi päevaks/ööseks parkida.
LR Discovery 2 "Konstruktor"
007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

Ma tõesti ei oma mingit aimu, mida see lisand teeb. Jutt pudelil on ilus jne. Aga minu auto mootor talvel töötab selle lisandiga paremini tunduvalt. Ja töötas D2-l ja töötab D3-l ka. Hind oli sellel pudelil vist mini 2 eur.
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10302
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Äkki ostiks viga küstusefiltrist?
Kui IME ei aita, võida Paldiski Mnt. LR pesaga ühendust võtta ja lasta neil oma arvamus öelda.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
romulus
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 21
Liitunud: E Mär 14, 2011 11:34
Asukoht: Tartu/Ida-Viru

Postitus Postitas romulus »

Kas see asi?

Kleen-Flo 1Shot Diesel Lubricant

http://www.diisel.ee/?page=tooted&cat_id=38
pirx
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 486
Liitunud: N Jaan 18, 2007 11:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas pirx »

romulus kirjutas:Kas see asi?

Kleen-Flo 1Shot Diesel Lubricant

http://www.diisel.ee/?page=tooted&cat_id=38
Kleen-Flo Diesel Fuel Conditioner see asi
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
ormsö
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 10
Liitunud: E Aug 15, 2011 12:17
Asukoht: Tallinn/Stockholm/Ormsö

Postitus Postitas ormsö »

Tänud kõigile vastajatele. Kütusefilter on vahetatud juba esimesel korral, kui Kasko selle Inchcape-i ära transportis. Siis sai ka ca 70 liitrit uut kütust (Statoil Arctic diesel) peale lastud, tulemus ikka null.
Land Rover Range Rover Sport
007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

pirx kirjutas:
romulus kirjutas:Kas see asi?

Kleen-Flo 1Shot Diesel Lubricant

http://www.diisel.ee/?page=tooted&cat_id=38
Kleen-Flo Diesel Fuel Conditioner see asi
.. jah seesama asi. Aga siis lihtsalt istub mingi konn seal ees kuskil vbl. Parem ei targuta.
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
ormsö
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 10
Liitunud: E Aug 15, 2011 12:17
Asukoht: Tallinn/Stockholm/Ormsö

Postitus Postitas ormsö »

Lasin siis täna jälle masina Kaskol Inchcape-i toimetada, kuna nemad seda ju viimane kord tegid ja asi pidi korras olema. Peale 1,5 tunnist garaazis seisu, helistati ning öeldi, et läks ilusti käima, ka surved mootoris pidid ok olema. Võtsid siis kütuseproovid, ning masin jäi nende jurde nädalavahetuseks, kuna olen 100% kindel, et hommikul seda niikuinii käima ei saa. Pole ju terve see nädal saanud (hoolimata vahetatud kütusefiltrist, ning uuest kütusest sees) ja imesid vaevalt juhtub.Panid siis masina välja parklasse ning pidid esmaspäeva hommikul kohe proovima. Kui nüüd seda korda ei saa, siis järgmine etapp on väljapakutud Paldiski mnt pesa. Ei tahaks eriti sinnamaani oodata, kui puud roheliseks lähevad ning ööbik taas laksutama hakkab ning mina oma masina taas hommikuti normaalselt käivitada saan :)) Tänud vastanutele!
Land Rover Range Rover Sport
Kalamees
Hurraa, pooltuhat postitust!
Hurraa, pooltuhat postitust!
Postitusi: 520
Liitunud: T Mär 13, 2007 19:43
Asukoht: Rakvere (tihti Lõuna Eestis)

Lisand.

Postitus Postitas Kalamees »

Seda sooja garaazi asja soovitas kunagi AMSERVi meister. Purgi peal ka kirjas et lisand seob vett jne.
Võiks kiigata ka vene foorumitesse, ehk seal juttu mingist anomaaliast. Discodel külmaga anomaaliaid eriti polnud. Aku tühjenemine külmaga ja DIII mudelitel suurte külmadega ja kiire sõiduga pikemal distantsil käigukasti avariireziimi minek. Käigu kast ja kasti õli jahtub liiga maha.
LR Discovery 2 "Konstruktor"
draiwer
Unistan offroadist!
Postitusi: 63
Liitunud: R Mai 20, 2011 16:39

Postitus Postitas draiwer »

ormsö, mis viga siis lõpuks oli või on .
ormsö
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 10
Liitunud: E Aug 15, 2011 12:17
Asukoht: Tallinn/Stockholm/Ormsö

Postitus Postitas ormsö »

Paldiski mnt pesa spetsid said kohe asjast aru, erinevalt Inchcapest, mis küsis ainult koguaeg palju raha ja korduvalt ajas kõik halva kütte süüks. Nimelt oli masinal Inchcapes (seal vahetati enne talve küünlad) keeratud parema poole salongipoolne eelsüüteküünal katki ja see oli lühises mille tulemusel lõi kaitsmed läbi. Võeti siis küünla poolik ots üldse ära, et saaks kahte teist kasutada. Pole mingi ime ka , et külmadega ei käivitunud enne.
Samuti oli sisselaske kollektoril on murtud ära tükk mille, tulemusel laseb läbi veidi õhku, Inchcape vahetas just ennem tihendid ära, tulemus on aga suur ja ümmargune null. Kui küsisin millalgi, et kas pihustid on ikka ok, siis Inchcapest öeldi, et jah need töötavad suurepäraselt ja midagi nendega ei juhtu, Paldiski mnt spetsid aga avastasid, et 2 pihustit ikkagi väga hästi ei tööta.
Land Rover Range Rover Sport
007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

:lol: :lol: :lol: ... kõlab nagu tarbijakaitse, anaal jne
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Range Rover Sport I ja II”