Webasto

Kui on mured 2005- 2014a. RR Sport I (L320) ja 2014-... a. RR Sport II (L494) mudelitega.

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
rico
Unistan offroadist!
Postitusi: 60
Liitunud: P Dets 01, 2013 17:01
Asukoht: Tallinn

Webasto

Postitus Postitas rico »

Hei,
Avastasin masinal Webasto Thermo Top V.
Salongis ühtegi pulti, kella või muud seadistamisele viitavat menüüd pole.

Googeldades ja mujalt abi saades sai selgeks, et ilmselt tegu tehase automaat süsteemiga (kütab mootori rutem soojaks jne)

Inschape lubas 1000 ja + EUR eest puldi ja kella ka panna - jääb siiski unistuseks. :evil:

On ehk alternatiive :?:
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10302
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Agag äkki saab Paldiski mnt, LR peasast Andrus sind aidata?
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
Allu666
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 38
Liitunud: R Nov 22, 2013 18:09

Postitus Postitas Allu666 »

Mul on sama asi peal ja sooviks ka et hakkaks eelsoojendusena toimima. Kui lähed ümber ehitama kuhugi seda võid pärast siia postitada kus tegid ja palju maksma läks
Kasutaja avatar
Veiko Varik
Tunneb LR hingeelu!
Postitusi: 264
Liitunud: P Okt 14, 2007 20:38
Asukoht: LR pesa
Kontakt:

Postitus Postitas Veiko Varik »

Uurige hinda Autoeksperdist. Nad on neid palju teinud. Seal on tsipa rohkem pusimist. Ei soovita aga salongi venti ühendada kuna see võtab palju voolu.
Edu
Veiko
Kasutaja avatar
Virko
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 118
Liitunud: R Sept 06, 2013 20:54
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Virko »

Võimalik, et tahan-kõike-ise-teha meistrimeestele on äkki nendest linkidest abi?
http://www.disco3.co.uk/gallery/albums/ ... 20v1-1.pdf
http://www.disco3.co.uk/wiki/Fuel_Burning_Heater
http://www.rrsport.co.uk/forum/topic16640.html
http://www.disco3.co.uk/forum/topic85590.html

RR jupid mida ilmselt esindustes paigaldatakse peaks olema:
- Pre-Heater Remote Control Handset VTU500010
- Cabin Pre-Heater VUB501301
- ja ilmselt mingi softi update
rico
Unistan offroadist!
Postitusi: 60
Liitunud: P Dets 01, 2013 17:01
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas rico »

Hei,
Tänud vastajatele, ilmselt siin soodsat ja lihtsalt lahendust pole :D
Miks ma küll kunagi kokandus eriala valisin, oleks pidanud autoremondi luksepaks õppima :x
Land Rover Range Rover Sport 2,7 140kW
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10302
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

rico kirjutas:Hei,
Tänud vastajatele, ilmselt siin soodsat ja lihtsalt lahendust pole :D
Miks ma küll kunagi kokandus eriala valisin, oleks pidanud autoremondi luksepaks õppima :x
Heal kokal on alati kõht täis aga käes päeva lõpuks ikka puhtad. Peame su ameti meeles, äkki kulub mõnel klubi üritusle oskus ära. ;-)
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
Heikki
Tunneb LR hingeelu!
Postitusi: 31
Liitunud: R Nov 11, 2011 17:15
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Webasto

Postitus Postitas Heikki »

Diiselmootoriga RR Spordi ja Disco 3 omanikele teadaanne.
Meie Tartu töökoda saab panna teie autode lisasoojendus Webastod tööle eelsoojendusteks üheksal erineval moel. Kõige soodsam lahendus maksab 460€ ja süsteemi juhib autosse paigaldatud programmkell. Sellest moodsam on Webasto juhtimine puldiga, hind 770€. Ja veel täiuslikum versioon on käivitamine mobiiltelefoniga, hind 850€ + SIM kaardi maksumus. Võib kak kõik kolm korraga ühe auto peale panna (siis juba eraldi hinnapakkumine meie poolt). Töö teostamine võtab aega sõltuvalt valitud süsteemist 4-6 tundi. Enne Webasto süsteemi täiustamist lisavidinatega kontrollime me arvutiga ära kogu olemasoleva süsteemi laitmatus töökorras olemise. Rikkis süsteemi ei sunni lisaseadmed tööle ka kõige parema tahtmisega.
Juhul, kui ei ole soovi kellasid-pulte-mobiilivastuvõtjaid juurde lisada, aga lisasoojendus tõrgub, vaatame üle ja teeme korda ning sooja tuleb jälle. Kordan üle, et mootor, mis ei saavuta ettenähtud töötemperatuuri, kulub ise, kulutab palju kütust ja ka teie närve :idea:
Kõik küsimused teretulnud.
Heikki
"Inglise džentelmenide" kohtumispaik Tartus. Professionaalne diagnostika, hooldus ja remont. TEL: 56883950, 55993078
pirx
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 486
Liitunud: N Jaan 18, 2007 11:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Webasto

Postitus Postitas pirx »

rico kirjutas:Hei,
Avastasin masinal Webasto Thermo Top V.
Salongis ühtegi pulti, kella või muud seadistamisele viitavat menüüd pole.

Googeldades ja mujalt abi saades sai selgeks, et ilmselt tegu tehase automaat süsteemiga (kütab mootori rutem soojaks jne)

Inschape lubas 1000 ja + EUR eest puldi ja kella ka panna - jääb siiski unistuseks. :evil:

On ehk alternatiive :?:
Thermo Top V-l peaks olema veepump küljes. Ostad Autoeksperdist puldi, kella või ThermoCalli või tellid kuskilt interneti avarustest. Lähed eeskujuliku autoelektriku juurde ja lased külge kruvida. Pakun, et olenevalt valikust(pult, kell, APP), peaksid 200-500 euro vahel hakkama saama-olenevalt kust tellida ja kes paigaldab. Paigaldamise õpetusi on terve internet täis. Siin eelpool väljatoodud hinnad on pehmelt öeldes krõbedad. Olen omanud hulga Land Rovereid ja paigaldanud neile ise koos pädeva elektrikuga nii lisa- kui ka seisukütteid, ka nende lisaseadmeid ja olen kursis, kui palju asjad maksavad.
Lisan veel, et kui rahaga kitsas, siis saab ka nii: ostad netist kahepoolse sidega signa ja selle puldi. Kui lisaküttel puudub veepump, siis ostad BMW/OPEL 2,5tds mootori elektrilise veepumba. Leiad pädeva autoelektriku- ja palun- saadki lisaküttest seisukütte. Miinus on see, et pead ka puldist välja lülitama süsteemi.
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
Kasutaja avatar
Heikki
Tunneb LR hingeelu!
Postitusi: 31
Liitunud: R Nov 11, 2011 17:15
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Webasto

Postitus Postitas Heikki »

pirx kirjutas:
rico kirjutas:Hei,

Thermo Top V-l peaks olema veepump küljes. Ostad Autoeksperdist puldi, kella või ThermoCalli või tellid kuskilt interneti avarustest. Lähed eeskujuliku autoelektriku juurde ja lased külge kruvida. Pakun, et olenevalt valikust(pult, kell, APP), peaksid 200-500 euro vahel hakkama saama-olenevalt kust tellida ja kes paigaldab. Paigaldamise õpetusi on terve internet täis. Siin eelpool väljatoodud hinnad on pehmelt öeldes krõbedad. Olen omanud hulga Land Rovereid ja paigaldanud neile ise koos pädeva elektrikuga nii lisa- kui ka seisukütteid, ka nende lisaseadmeid ja olen kursis, kui palju asjad maksavad.
Lisan veel, et kui rahaga kitsas, siis saab ka nii: ostad netist kahepoolse sidega signa ja selle puldi. Kui lisaküttel puudub veepump, siis ostad BMW/OPEL 2,5tds mootori elektrilise veepumba. Leiad pädeva autoelektriku- ja palun- saadki lisaküttest seisukütte. Miinus on see, et pead ka puldist välja lülitama süsteemi.

Kodanikud arutlejad, kõikeoskajad ja muidunõuandjad! Kutsun üles säilitama väärikust, sest me räägime Land Roveritest. See, kui odavalt keegi-kuskil-opeli-moskvitshi-vanadest-heaskorras-juppidest-selleoskajamehejuures kaks-kolm-viis-korda odavamalt Range Roveri üles tuunis, siia rubriiki ei sobi. Land Rover on auto, millel on imidž ja lugupeetud omanik, kes ei jookse nn. pädevate töökodade vahet. Eelkirjutaja mõttest ma saan aru, kuhu sihib. Kui sul on head spetsialisti soovitada, mida teemaalgataja küsis, anna talle kontakt.
Ja lisan siinjuures omalt poolt täpsustuseks, et Range Roverile internetiavarustest manti kokku tellides W-bus kahe silma vahele ei jääks. Muidu süsteem tööle ei hakka, isegi kui BMW veepump on paigaldatud. Mahakärsatatud Roveri Webasto saab uue osta Inchcapest. Kes minu mõttest aru ei saanud, sorry. Andruse ja Veiko teeneid kasutades on garanteeritud teie rahulolu. Ise kodus nokitsejatele- jõudu!
"Inglise džentelmenide" kohtumispaik Tartus. Professionaalne diagnostika, hooldus ja remont. TEL: 56883950, 55993078
Kasutaja avatar
soo
Unistan offroadist!
Postitusi: 54
Liitunud: T Jaan 28, 2014 15:07

Postitus Postitas soo »

Küsiks teadjamatelt meestelt infot RR III Webasto toimimise kohta.

Mul ta koos puldi ja timer'iga ning poole tunniga kütab salongi kenasti soojaks ja teeb klaasid jääst/lumest puhtaks.
Aga millegipärast tundub, nagu ei soojendaks ta ülesse mootori jahutusvedelikku.
Ehk siis silmaga jälgides temperatuurinäidikut ei ole tuvastanud vahet, kas kasutada Webastot või mitte.
Käivitades on mõlemal juhul seier alguses nullis, hoiab külmpöördeid sama kaua üleval ning ka osuti kerkimime sõitmise alustamisel analoogne.

Kas on võimalik, et puudub üldse mootori jahutusvedeliku soojendamise pump, kuna auto on uuena ilmselt ostetud kusagilt Kesk-Euroopast?
Tegemist bensiinimootoriga autoga.


Tänud ette!
Kasutaja avatar
Veiko Varik
Tunneb LR hingeelu!
Postitusi: 264
Liitunud: P Okt 14, 2007 20:38
Asukoht: LR pesa
Kontakt:

Postitus Postitas Veiko Varik »

Seal on pisikene nüans. Nimelt arvestab mootori aju ka õli temperatuuri. Seda Webasto soojaks ei küta. Armatuuri saadetakse kahe anduri keskmine. Õli temp anduritega on olnud pidevalt probleeme. Põhiline probleem väljendub selles, et poolsooja mootoriga tühikäigul käjjes pöörded kõiguvad.

Edu
Veiko
Kasutaja avatar
soo
Unistan offroadist!
Postitusi: 54
Liitunud: T Jaan 28, 2014 15:07

Postitus Postitas soo »

Veiko Varik kirjutas:Seal on pisikene nüans. Nimelt arvestab mootori aju ka õli temperatuuri. Seda Webasto soojaks ei küta. Armatuuri saadetakse kahe anduri keskmine. Õli temp anduritega on olnud pidevalt probleeme. Põhiline probleem väljendub selles, et poolsooja mootoriga tühikäigul käjjes pöörded kõiguvad.

Edu
Veiko
Tänud vastuse eest!

Pöörete kõikumist pole senimaani veel täheldanud.
Andrus arvas, et minu masinal polegi webasto jahutusvedeliku soojendust. Kütab ainult salongi soojaks.
Kasutaja avatar
Chopper
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 421
Liitunud: E Jaan 09, 2012 17:44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Chopper »

nagu ma aru saan siis vaja seda:
http://www.autostuudio.ee/tooted/detail ... l?sef=hcfp

ja siis miskit siit:
http://www.ivini-apps.com/webasto-remote-tc2.html

kokku siis vist 400 euri umbes


Kas keegi on seda appi muidu proovinud?
LR Disco III 2,7 2007
pirx
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 486
Liitunud: N Jaan 18, 2007 11:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas pirx »

Chopper kirjutas:nagu ma aru saan siis vaja seda:
http://www.autostuudio.ee/tooted/detail ... l?sef=hcfp

ja siis miskit siit:
http://www.ivini-apps.com/webasto-remote-tc2.html

kokku siis vist 400 euri umbes


Kas keegi on seda appi muidu proovinud?
Mul selline app: http://www.ivini-apps.com/webasto-thermo-call.html . Väga ilusti toimetab. Salongis ei ole mingit kella, vaid üks vilkuv punane nupp, mis tuleb thermo call süsteemiga kaasa. Saab siis sisse lülitada nupus, kui sõidu ajal külm hakkab või kasutada appi. Probleeme pole siiani olnud. Mina ostsin kogu süsteemi soov.ee-st 200 euroga- karbi sees ja uus.
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Range Rover Sport I ja II”