Mõned küsimused range rover spordi kohta (2008a)

Kui on mured 2005- 2014a. RR Sport I (L320) ja 2014-... a. RR Sport II (L494) mudelitega.

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Kasutaja avatar
Tonn
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 6
Liitunud: T Mai 06, 2014 18:36

Mõned küsimused range rover spordi kohta (2008a)

Postitus Postitas Tonn »

1. Kas ja kus on võimalik telekaboks paigaldada? ( Mul ei ole valikus võimalik tv-d valida, aga oleks huvitatud digitaalkanalitest mis tasuta levivad.)
2. Oleks huvi osta uued esituled, kus on ka LED lambid, xenon ju väsib kui koguaeg sisse välja lülitad. Kas Eestis on mõni selline koht kus neid tellida?
3. Kus ma saan osta mingi kaardi või cd, et gps töötaks.
Kasutaja avatar
imedepõld
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 857
Liitunud: K Juun 05, 2013 20:40
Asukoht: Harjumaa, Rae vald
Kontakt:

Re: Mõned küsimused range rover spordi kohta (2008a)

Postitus Postitas imedepõld »

Vimase kahe küsimuse osas same ehk isegi sind aidata.
Saada enda kontakatandmed ja auto vin kood info@imedepold.ee ja vaatame mida teha saame.

TV asjanduses tasub siinsete audio tuunining firmadega suhelda. Saavad kindlasti aidata.
Tonn kirjutas:1. Kas ja kus on võimalik telekaboks paigaldada? ( Mul ei ole valikus võimalik tv-d valida, aga oleks huvitatud digitaalkanalitest mis tasuta levivad.)
2. Oleks huvi osta uued esituled, kus on ka LED lambid, xenon ju väsib kui koguaeg sisse välja lülitad. Kas Eestis on mõni selline koht kus neid tellida?
3. Kus ma saan osta mingi kaardi või cd, et gps töötaks.
Imedepõld Grupp
Kollektiivsed kogemused Land Roveritega aastast 1996.
Inseneri Auto OÜ
info@imedepold.ee +372 56063006 (E-R 9:00-18:00)
https://www.facebook.com/imedepold.ee

MTÜ Tehnikaspordiklubi "Imedepõld"
klubi@imdepold.ee
Kasutaja avatar
Chopper
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 421
Liitunud: E Jaan 09, 2012 17:44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Chopper »

kas see gps cd mitte sama kõigil ei ole. muidugi 2008 versiooni puhul viimane versioon eestist on 2010 aastast ehk siis sellega pole midagi enam teha.
LR Disco III 2,7 2007
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Chopper kirjutas:kas see gps cd mitte sama kõigil ei ole. muidugi 2008 versiooni puhul viimane versioon eestist on 2010 aastast ehk siis sellega pole midagi enam teha.
Veidi liiga radikaalme lähenemine vast.
Kas tõesti on viimase 4 aastga kogu Eesti teedevõrk ümber ehitatud?
Digikaartide kasutajana saan edukalat ka 40 aastat tagasi koostaud NL kindralstaabikaardiga mööda metsi ja maakohti kolatud.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
tyyp07
Off-Road entusiast
Off-Road entusiast
Postitusi: 484
Liitunud: L Mär 05, 2011 01:40
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Postitus Postitas tyyp07 »

landy kirjutas: Digikaartide kasutajana saan edukalat ka 40 aastat tagasi koostaud NL kindralstaabikaardiga mööda metsi ja maakohti kolatud.
Metsad ja sihid on muidugi reeglina samaks jäänud aga uus-põllu asundustes on ikka päris keeruline liigelda 4a vanade kaartidega rääkimata siis veel 40a kaartidest. Suure tõenäosusega liiguksid sina mööda uus arendust oma vana kaari järgi lihtsalt mööda sihti...
Defender 110, 2000a
Suzuki Samurai 413, 1990.
http://www.rgb.ee
Kert
53449661
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

tyyp07 kirjutas:
landy kirjutas: Digikaartide kasutajana saan edukalat ka 40 aastat tagasi koostaud NL kindralstaabikaardiga mööda metsi ja maakohti kolatud.
Metsad ja sihid on muidugi reeglina samaks jäänud aga uus-põllu asundustes on ikka päris keeruline liigelda 4a vanade kaartidega rääkimata siis veel 40a kaartidest. Suure tõenäosusega liiguksid sina mööda uus arendust oma vana kaari järgi lihtsalt mööda sihti...
Enamus uusartendusii sai 2008 a. pidurid peale ning praegu toimub kohati vaid vande projektide edasi arnedamine. Seega 2010 kaardis küll mingit katastroofi ei mäe.
Minu meelest liigne paanika külvamine.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
Renek
Unistan offroadist!
Postitusi: 68
Liitunud: L Dets 10, 2011 14:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Renek »

Teema algusesse tagasi tulles siis ei pruugi kasu olla uutest OEM LED esituledest.
D4 puhul põlevad koos LED-iga ka xenonid, vähemalt eestist ostetud auto puhul.
Samuti seadistatakse Saksast toodud D4-d ümber nii, et päeval xenon põleks (LED põleb alati).
Siis pidavat auto esituled seaduslikult särama ja sauamhed ei ahista.
LR-i LED rohkem ilu-lilu seal ees, mitte päevasõidutuli.
RRS-il sama teema vist, tule tootja üks ja sama.
PS. xenon pirn ei ole kallis ja seda vahetad healjuhul kord paari aasta tagant.

Mis puutub Navi plaati, siis selle koopia on jäänud mul arvutisse vedelema eelmisest autost (2008 plaat oli vist).
Nt. Viimsi peale raudtee ülesõitu puudus täielikult, tühimaa.
Tallinnas puudusid osad väiksemad tänavad, sai google abiks võetud, rääkimata uusarendustest.
Viimati muutis Renek, N Mai 08, 2014 08:15, muudetud 1 kord kokku.
Disco4 2011 3.0 HSE
Disco3 2008 2.7 HSE
sigaelmar
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 81
Liitunud: P Veebr 26, 2012 19:53

Postitus Postitas sigaelmar »

landy kirjutas:Digikaartide kasutajana saan edukalat ka 40 aastat tagasi koostaud NL kindralstaabikaardiga mööda metsi ja maakohti kolatud.
Kas mina ka neid kaarte kusagilt saaksin?
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

sigaelmar kirjutas:
landy kirjutas:Digikaartide kasutajana saan edukalat ka 40 aastat tagasi koostaud NL kindralstaabikaardiga mööda metsi ja maakohti kolatud.
Kas mina ka neid kaarte kusagilt saaksin?
Ole lahke, minu kodukalt saab:
http://www.landy.ee/apsinfo/index.htm
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
Chopper
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 421
Liitunud: E Jaan 09, 2012 17:44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Chopper »

landy kirjutas:
Chopper kirjutas:kas see gps cd mitte sama kõigil ei ole. muidugi 2008 versiooni puhul viimane versioon eestist on 2010 aastast ehk siis sellega pole midagi enam teha.
Veidi liiga radikaalme lähenemine vast.
Kas tõesti on viimase 4 aastga kogu Eesti teedevõrk ümber ehitatud?
Digikaartide kasutajana saan edukalat ka 40 aastat tagasi koostaud NL kindralstaabikaardiga mööda metsi ja maakohti kolatud.
väga suured muudatused on ikka vahepeal toimunud selle ajaga - gps om arenenud jõudsalt ja linnad ei ole enam täpid kaardi peal. pane endal see vana plaat sisse ja sõida lõunas ringi - enamus linnu on kaardil ainult 1 tänav.
Did you know that in the last 18 months in EUROPE alone there have been 64,705km of additional roads, addition of 75,923 street names, 10,263 turn restrictions, 9,151 roundabouts, 2,408 one-way streets, 10,100 road directional signs, 12 sections of motorways and 14,334 speed limit changes?
ma usun et see stats aitab ka veidi kaasa.
LR Disco III 2,7 2007
Kasutaja avatar
Chopper
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 421
Liitunud: E Jaan 09, 2012 17:44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Chopper »

Kusjuures avastasin et CD versioon gps - seda on uuendatud. Ehk siis DII saab enamvähem värske kaardi eesti kohta panna aga uuemad mudelid, mis DVD versiooni kasutavad ei saa uuendusi :D
LR Disco III 2,7 2007
aimar
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 36
Liitunud: N Mai 01, 2014 18:53

navi

Postitus Postitas aimar »

Kus ma tean milline versioon mull on, tahaks eestit saada muu maailm on aga eestit pol÷
E
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Range Rover Sport I ja II”