istme soendus

Kui on mured 2005- 2014a. RR Sport I (L320) ja 2014-... a. RR Sport II (L494) mudelitega.

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
aimar
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 36
Liitunud: N Mai 01, 2014 18:53

istme soendus

Postitus Postitas aimar »

tere.
varem pold nagu põhjust ja ka vajadust aga nüüd nagu tahaks kasutada istme soojendust aga tundyb et seda polegi mu 2007 a 3,6 L spordil? või olen nii juhm et ei tea milline see välja näeb või kus asuma peaks, seal kus tavaliselt asuvad pole midagi :D
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10304
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Äkki on siit abi:
http://topix.landrover.jlrext.com/topix ... oupId=1653

Kui on Lõuna-Euroopa versioon,siis võib ka üldse ilma soojenduseta olla.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
rauki
Kohe panen 33" rehvid!
Postitusi: 244
Liitunud: T Sept 16, 2014 18:50
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas rauki »

2008 a. RR spordil asuvad istmesoendusenupud nende nuppude keskel,millest temperatuuri seadistad.
Vajutad 1 korda on tulisem ja 2 korda veidi vähem tulisem ja kolmas kord vajutades lülitab välja .
aimar
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 36
Liitunud: N Mai 01, 2014 18:53

istme soendus

Postitus Postitas aimar »

kas võib olla et mul polegi istmesoojendusi
Kasutaja avatar
rauki
Kohe panen 33" rehvid!
Postitusi: 244
Liitunud: T Sept 16, 2014 18:50
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas rauki »

Kaldun arvama et nii see on jh.
Sest minu kirjekdatud nuppudel on suisa istmesoojenduse märk + oranzid tuled sees;)
Suht keeruline oleka mitte aru saada et tegemist on istmesoojenduse nuppudega :)
Kasutaja avatar
rauki
Kohe panen 33" rehvid!
Postitusi: 244
Liitunud: T Sept 16, 2014 18:50
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas rauki »

Nii kummaline kui see ei tundu.
Kasutaja avatar
Virko
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 118
Liitunud: R Sept 06, 2013 20:54
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Virko »

aimar kirjutas:kas võib olla et mul polegi istmesoojendusi
rauki kirjutas:Nii kummaline kui see ei tundu.
Mis seal kummalist - lihtsalt autodel on erinev varustustase. Kui auto24.ee valikus väike uuring teha, siis päris mitmel on see puudu, tihti pole ka esiklaasi soojendust, puutetundliku ekraani jms
Kasutaja avatar
rauki
Kohe panen 33" rehvid!
Postitusi: 244
Liitunud: T Sept 16, 2014 18:50
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas rauki »

Võibolla tõesti.
Ma ei ole ise nii spetsiifiliselt uurida viitsinud varustustaset.lihtsalt tundub,et sellisel autol on see elementaarne....aga jh tõesti,kui lõunamaade turule mõeldud,siis milleks neid vajagi oleks ;) siis võiks istmesoojenduse asemel pigem istmeventilatsioon olla sellistel masinatel .
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

Ma ei tea, kas aku ja geneka säästu huvides mitte kasutamine paneb mind väga lollina paistma? Pigem keeran vøimalusel auto natuke varem soojenema.
http://reinufoto.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;, http://pilt.delfi.ee/user/Reinz/" onclick="window.open(this.href);return false;
RR III 2002
EX Disco 1
Kasutaja avatar
Virko
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 118
Liitunud: R Sept 06, 2013 20:54
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Virko »

Rein kirjutas:Ma ei tea, kas aku ja geneka säästu huvides mitte kasutamine paneb mind väga lollina paistma? Pigem keeran vøimalusel auto natuke varem soojenema.
Aku pealt ehk ilma töötava mootorita ju istmesoojendus ju ei toimigi, seega ma arvan et töötava mootori ja genekaga istmesoojenduse välja lülitamine aku tööiga ei mõjuta.

Samuti genekas käib ringi nii töötava kui ka välja lülitatud istmesoojendusega ehk ma ei näe ka siin mingit säästu.

Samas muidugi see, et mina ei näe, kuidas väljalülitatud istmesoojendus akut ja genekat säästab, ei tähenda, et see nii pole :-)

Ahjaa, säästad muidugi istmesoojenduse kütteelementi ennast - ma hiljuti just käisin juhi padja oma Pesas vahetamas - oli läbi kärsanud.
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

Nu pideval linnasõidul, kui külmaga auto käivitad, ei hakka aku üldse genekalt voolu sissegi võtma, samas pidi genekas aga uhama puudu at voolu tagasi. Voolu hakkab aku salvestama uuesti alles mingist sisemisest + temperatuurist alates. Seega siis tuled pølema, istmekad järgi, tagaakna+ peeglite soojendus, vent kiirema puhumise peale jne :) Selles suhtes ikka öeldakse, et okt lõpp, nov, aku sooja tuppa ja korralikult täis laadida. Sama teha uuesti juba alates veebruari løpp, märts. Lühikesed otsad, pidev käivitus.... Vaata, mis häält teeb auto mootor, ja ka pöķrded, kui hommikul køik tarbijad järgi laksad. Ma ise küll usun, et mingigi osa on siin tõtt :roll: Vähemalt ise tegutsen küll sedasi. Garantiiga bensukatel ei viitsi akut tuppa tassida ainult.
http://reinufoto.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;, http://pilt.delfi.ee/user/Reinz/" onclick="window.open(this.href);return false;
RR III 2002
EX Disco 1
LR90
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 575
Liitunud: L Juul 02, 2005 10:52

Postitus Postitas LR90 »

Eks see istme soojendus sõltub sellest, millisele turule auto mõeldud oli.
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Range Rover Sport I ja II”