Müstika

Kui on mured 2005- 2014a. RR Sport I (L320) ja 2014-... a. RR Sport II (L494) mudelitega.

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Kasutaja avatar
rauki
Kohe panen 33" rehvid!
Postitusi: 244
Liitunud: T Sept 16, 2014 18:50
Asukoht: Saaremaa

Müstika

Postitus Postitas rauki »

Seletage rumalale,kuidas saab nii olla,et navi ei ole uuendatud ja olen selle autoga juba paar aastat sõitnud,kuid järsku hakkas auto mulle teavitama teetöödest 3 km ennem nende algust,sõltumata sellest kas navi on sisse lülitatud või mitte!!!Raadio jääb vaikseks ja Soome keelne tädi teavitab üsna valju häälega sellest!
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Sul on maanteeinfo sisse lülitatud. Navi jooksen tuastal ju kogu aeg, sõltumata sellest ka on ekraanil või mitte.
Spordi kohat esimese hooga õpetust ei leidnud,aga ehk saad siit mingeid häid mõtteid kuidas vaigistada:
http://www.rangerovers.net/forum/6-rang ... -loud.html

Ilmselt on vastav õpetus ka su auto kasutusuhendis olemas.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
rauki
Kohe panen 33" rehvid!
Postitusi: 244
Liitunud: T Sept 16, 2014 18:50
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas rauki »

Ok,sellest saan veel aru,et maanteeinfo jookseb ka taustal aga kustkohast ta teab värskeid teeremonte,kui kaart on uuendamata ja tegelikult jookseb mul ju ise kirjutatud navikaardi plaat.kas maanteeinfo tuleb siis raadiosagedusega kuidagi sisse?
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

rauki kirjutas:Ok,sellest saan veel aru,et maanteeinfo jookseb ka taustal aga kustkohast ta teab värskeid teeremonte,kui kaart on uuendamata ja tegelikult jookseb mul ju ise kirjutatud navikaardi plaat.kas maanteeinfo tuleb siis raadiosagedusega kuidagi sisse?
Minu mäletamist mööda oli mingi sideprotkoll, millega raadio ise oma paiknemise järgi maanteeinfot otsis.
Vist see teema: https://en.wikipedia.org/wiki/Traffic_message_channel
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
rauki
Kohe panen 33" rehvid!
Postitusi: 244
Liitunud: T Sept 16, 2014 18:50
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas rauki »

Moodne värk :D
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Range Rover Sport I ja II”