Ei käivitu.

Kui on mured 2005- 2014a. RR Sport I (L320) ja 2014-... a. RR Sport II (L494) mudelitega.

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Eimarr
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 3
Liitunud: P Sept 24, 2017 15:34

Ei käivitu.

Postitus Postitas Eimarr »

Nonii. Hakkasin autoga sõitma,sain nii 50 km sõita,kui lõi kõikvõimalikud veakoodid armatuuri. Jätsin auto koheselt seisma ja uuestk käivitades enam ei käivitunud.. Kohapeal seistes vilkusid suunatuled,mootori temperatuuri tahokas oli põhjas ja lõi kõikvõimalikud vead jooksid armatuutis. Auto seisis oma 15 min ja siis läks uuesti tööle. Sõitsin siis oma 15 km ja sama jama,siis sain uuesti pika jamaga tööle ja polnud enam vigu. Milles võib probleem olla ?
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Ei käivitu.

Postitus Postitas landy »

Viga on elektroonikas. Tasub viia lähima Land Roveri diganostiakaompuutri juurde.
Võimlaik ka geneka või aku rike.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Eimarr
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 3
Liitunud: P Sept 24, 2017 15:34

Re: Ei käivitu.

Postitus Postitas Eimarr »

Selge, tegutsen nii. Aga üks probleem veel, nimelt püsikaga sõites vahest pöörded kõiguvad ja pöörete kõikumis hetkel tekib autos värin. Ehk teate miskit?
Kasutaja avatar
Allu666
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 38
Liitunud: R Nov 22, 2013 18:09

Re: Ei käivitu.

Postitus Postitas Allu666 »

Samad sümptomid olid turbiini rikke korral. 1750 -1900 pöörde peal kõikusid tavaliselt
Eimarr
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 3
Liitunud: P Sept 24, 2017 15:34

Re: Ei käivitu.

Postitus Postitas Eimarr »

Hakkasin diagnosti poole sõitma. Sain oma 20 km sõita ja kõik kordus uuesti,tuled lõi põlema,suunad vilkusid jne. Peale pika jamamisega sain uuesti tööle ja nüüd kast ei vaheta käike enam.
RRSport
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 9
Liitunud: R Mär 18, 2016 04:52

Re: Ei käivitu.

Postitus Postitas RRSport »

Esimene probleem vòib jah olla vâsind akust vòi kehvast laadimisest, varjatud menüüst saab aku pinget vaadata kui see korras tuleks viga edasi otsida.
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Range Rover Sport I ja II”