Rihmavahetus

Kui on mured 2005- 2014a. RR Sport I (L320) ja 2014-... a. RR Sport II (L494) mudelitega.

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Malveus
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 2
Liitunud: T Dets 25, 2018 13:20

Rihmavahetus

Postitus Postitas Malveus »

Hei, Ilusat Uut Aastat kõigile! Sai siis soetatud RR Sport 2,7 HSE 140kW 2007a. 300 tuhat on spidomeetri näit.Arvatavasti esimene asi on rihmavahetus.Selge, et esinduses või Imedepõllus on see töö kõige optimaalsem.Küsiks siiski, et kas Türil Veiko või Lauri juures oleks samuti asi mõeldav? Küsiks üksiti ka seda, mis lisad on tarvilik ,rihmavahetuseks, juurde osta ja mis nad maksavad?Diagnostikat kavatsen siiski Imedepõllus .
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Rihmavahetus

Postitus Postitas landy »

Nii esimese, kui tagumise hammasrihama vahetus on hooldusgraafiku järgslet ette nähatud 120.000 km ja 240.000 km, Kas eelmise suure hoolduse (240.000) käigus neid töid siis koos muude oluilste asjadega ära ei tehtud? 300.000 km on graafiku järgi väike hooldus (õlid, filtrss ja salongi filter ning pidurivedelik)
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Malveus
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 2
Liitunud: T Dets 25, 2018 13:20

Re: Rihmavahetus

Postitus Postitas Malveus »

See, mida eelmine omanik mulle rääkis on kui " vee peale kirjutamine".Kavatsen diagnostika ja spetsialistide abiga viia autao sellisesse konditsiooni, et saaksin tulevikus sellega muretult kulgeda punktist A, punkti Z.Tean, et kohe hakkab kirumine, et kus sa ise olid kui autot ostsid jne.Püüan selle üle elada, selleks vajangi kalkulatsiooniks esialgse remondi ekvivalenti eurodes, mille tulemusena muutub auto minevik sümboolseks. Tänud Kristjan ja nagu ma tavatsen öelda-kummardan viiskudeni ! Hetkel on asi siiski numbrites ja katkises pidurivoolikus.Kuskil tagumise-vasaku ratta juures tilgub, ristiinimene sinna ligi ei pääse ja ega ma ei üritagi.Panen siia oma telefoni ka 534 74 868, Türi
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Range Rover Sport I ja II”