RRS tdv6 webasto probleem.

Kui on mured 2005- 2014a. RR Sport I (L320) ja 2014-... a. RR Sport II (L494) mudelitega.

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
RandoV
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 10
Liitunud: R Aug 24, 2018 19:07

RRS tdv6 webasto probleem.

Postitus Postitas RandoV »

Selline küsimus et mis võib viga olla webastol? Tossab väga hullult kui auto käib. Ühendasin lahti ja enam ei tossa. Äkki keegi teab kus saab remontida webastot.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: RRS tdv6 webasto probleem.

Postitus Postitas landy »

Ilmselet kas põlemsikamber või küünal kulunud.
Webastot saab remontida näiteks: http://www.carholding.ee/page.php?pageid=21" onclick="window.open(this.href);return false;
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
Erik256
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 148
Liitunud: N Sept 25, 2014 10:16
Asukoht: Tallinn

Re: RRS tdv6 webasto probleem.

Postitus Postitas Erik256 »

Mina soovitaks mainitud Carholdingu asemel hoopis Webasto maaletoojat Autoeksperti. Käisin ka kunagi seal Carholdingus aga nii kui tekkis veidi keerulisem küsimus, tõstis vana käed üles ja tunnistas, et tema diagnostika ei võimalda Land Roveri Webastole ligi pääseda. Autoeksperdis seda muret veel ei ole esinenud.
2007 Defender 110 TDCi
2002 Discovery 2A Td5 aut (müüdud).
Kasutaja avatar
martinsl
Kohe panen 33" rehvid!
Postitusi: 284
Liitunud: R Dets 13, 2013 10:17
Asukoht: Tallinn

Re: RRS tdv6 webasto probleem.

Postitus Postitas martinsl »

Ivar +372 514 5023

Minu auto webasto tegi aastaid tagasi korda.
Kasutaja avatar
vedu
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 26
Liitunud: K Juun 14, 2017 23:17

Re: RRS tdv6 webasto probleem.

Postitus Postitas vedu »

Mina soovitan hoopis Andrust LandRoveri pesast (info@mgrover.ee). Käisin enda webastoga nii Autoexperdis, kui Carholdingus. Mõlemast kohast öeldi, et ilmselt põlemiskamber. Viimases lasin kambri (ja vist küünal ka komplektis) ära vahetada (~300+töö). Aga viga jäi alles. Esimene kord peale vigade resetti läheb tööle. 2. kord enam mitte (nagu enne kambri vahetustki). Aga kuna neil LRi spetsiifilist tarkvara polnud, siis rohkem nad aidata ei saanud. Lõpliku diagnoosi pani Andrus. Nimelt oli ilmselt aju vigane. Tellisin ebayst 100 eurtsi eest kasutatud disco4 webasto, Andrus pani sisse ja saigi asi korda. Oleks kohe sinna läinud, oleks ilmselt vähemalt 400eurot kokku hoidnud. Tõsi ilmselt oli ka kamber kulunud, aga nüüd on mul üks tuttuue kambriga webasto üle (vigase ajuga). Kui on soovi, saan 50 eurtsi tutika hinnast soodsamalt ära anda :)
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Range Rover Sport I ja II”