Rehvide valik

Kui on mured 2005- 2014a. RR Sport I (L320) ja 2014-... a. RR Sport II (L494) mudelitega.

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
bluefin
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 2
Liitunud: E Jaan 02, 2017 16:47

Rehvide valik

Postitus Postitas bluefin »

Tere!

Auto Range Rover Sport 2008. Talvel on all Nokian Hakkapeliitta Sport Utility 5 (275/40/R20). Teel püsimine, juhitavus ja sõidumugavus väga hea. Hea ka roobastes.
Eelmisel suvel kasutasin suverehvina Good Year Excellence (samas mõõdus). Roobastes kiskus linnas aeglasel kiirusel tugevalt ja kui maantee oli ebaühtlane, siis oli ka seal juhitavusega tegemist. Üleeelmisel suvel oli mingi teise suverehviga sama lugu, mille marki kahjuks ei mäleta. Tuleb tunnistada, et ma kõige värskemaid suverehve pole raatsinud osta.

Täna rääkisin ühe rehvimüüjaga. Ta soovitas, et äkki kitsama ja kõrgema rehvi vastu vahetada. Mulle ei tundu see soovitus vettpidav, sest talvel on ju samas mõõdus rehviga kõik korras.

Suvine sõit toimub võrdselt linnas ja maanteel. Kruusa- ja pinnasteedel sõitmine minimaalne.
Kas kellelgi on soovitusi hea suverehvi leidmiseks sellele autole?

Tänud ette kaasamõtlejatele!
Kasutaja avatar
martinsl
Kohe panen 33" rehvid!
Postitusi: 284
Liitunud: R Dets 13, 2013 10:17
Asukoht: Tallinn

Re: Rehvide valik

Postitus Postitas martinsl »

Suverehvil(sõiduauto) on protektori küljed kumerad ja seepärast ongi tundlik võrreldes talvekaga.
Osta m+s tähist omavad rehvid ja sõidab nagu talvel.
Kulunud juustud ostad siis ei oska öelda, kas on abi.
Kasutaja avatar
Virko
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 118
Liitunud: R Sept 06, 2013 20:54
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Rehvide valik

Postitus Postitas Virko »

Kui ma õigesti mäletan, siis ma sõitsin viimased paar suve sellistega:
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 4x4 SUV 285/45 R20

Nats laiem, kõrgem ja mugavam. Auto nägi ka kenam nende "oversized" rehvidega välja.
Kolmas hea asi oli, et spidomeeter näitas TÄPSELT gps kiirust.

Mul rehvid alles aga auto müüdud - võime kaupa teha :-)

Mul rehvid pole kodus aga kui vaja võin pilti teha või kuhugi vaatamiseks tuua.
Siin suva google link, et aru saada milline muster:
https://www.mytyres.co.uk/rshop/Tyres/G ... -/R-264855" onclick="window.open(this.href);return false;

virko
moilo
Unistan offroadist!
Postitusi: 65
Liitunud: K Jaan 09, 2013 22:38

Re: Rehvide valik

Postitus Postitas moilo »

Tere,

Mina olen täheldanud kõikide oma autodega seda, et kui rehv hakkab ära kuluma siis auto otsib teed ja kisub pikirööbastes oluliselt rohkem kui kulumata rehvidega. Seega ma arvan, et pigem osta võimalikult vähe kulunud rehvid lihtsalt. Äkki päris uued kohe, odavamad suverehvid on vast kasutatutega samas hinnaklassis. Minu kogemuse põhjal on juba üsna häiriv sõita, kui pool rehvimustrist on kulunud. Ja ma olen enamasti kasutanud Contit ja Michelini, originaalmõõdus.

Lear
Range Rover Autobiography LWB 19
Range Rover Vogue 13
Range Rover Autobiography 11
Range Rover Vogue 06
Range Rover Vogue 07
Range Rover Vogue 06
Range Rover p38 99
Range Rover p38 00
bluefin
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 2
Liitunud: E Jaan 02, 2017 16:47

Re: Rehvide valik

Postitus Postitas bluefin »

Tänan kõiki heade soovituste eest! Katsetan uute või vähesõitnud rehvide ostmisega.

Virko saatsin sulle privaatsõnumi müügis olevate rehvide osas.
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Range Rover Sport I ja II”