puksi teema (hakkas pihta siis)

Kui on mured 2005- 2014a. RR Sport I (L320) ja 2014-... a. RR Sport II (L494) mudelitega.

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

puksi teema (hakkas pihta siis)

Postitus Postitas 007 »

Elik sain siis vilujatist rõõmsa uudise, et stabika puksid nii ees kui taga on läbi. Koliseb juba nädalake ise mõtlesin, et summuti tagumine pütt käib vastu keret (oli selline juhus ka, nimelt reguleeritav asend teisel) , aga hoopis jõulud olid tulnud minu õuele nimeks "puksid".

Krt ma tõesti ei saa aru, kas on siis nii sitad need Eesti teed, et isegi maastikuauto puksid mis peaks kordi massiivsemad olema (maby polegi??) saavad läbi 20 000 pealt. Probleem ei ole ainult Spordiga vaid ka suurel rangel sama häda. Ilmselt siis kõigil juba.

Siinkohal küsiks , et kui panna neid sini-puna -lilla siiru viirulisi nn. offroad pukse kas saaks parem ja kas on üldse mõtet??
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10302
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Tere tulemast sõltumatu vedrustusega kaasneva "puksimere" rõõmsasse maailam! Eks need meie linnateed ole, mis oma teravate aukude ja läbiöökidega neid lõhuvad.
Kas panna kollased või punased, seda ei oska öelda. Ehk targemad kommenteerivad.
Viimati muutis landy, T Apr 10, 2007 21:33, muudetud 1 kord kokku.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
suur
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 41
Liitunud: T Mär 06, 2007 20:20

Postitus Postitas suur »

Vai-vai!
Jah,eks see "Maastikuauto" mõiste ole iga ühe jaoks erinev,aga noh olgu, see on juba arutatud teema.
Aga kõigil siiski ei ole sama häda kukil - nii põhjalikke järeldusi selle suhteliselt väikese valimi põhjal nüüd küll teha ei tasu.Tean kindlalt mõnda masinat,mis on ka 100 000 ja rohkemgi meie teedel ilma puksivahetuseta vastu pannud ja ei kolisegi veel.
Ega teed pole alati need kõige hullemad asjad,sõidustiil ja trajektoori valik (mittevalik) mängib oma osa.
Vahetamisel tasub igal juhul eelistada punaseid "polybushi" pukse,need on väga head.Näiteks kollased OME omad ei pea pooltki seda valu vastu.
007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

... no vot see trajektoor läheb ikka 90 või rohkemgi % ikka mööda kattega teed, loe "asfalti". aga kuna see asfalt on hullem kui kuumaastik siis tulemus on selline nagu ta on.
ma olen mitmesuguseid autosid pidanud (ka sõidu siis). ja ma ei mäletaks , et 20 000 peal oleks vaja olnud vahetada. ma paneks ka natuke puksi kvaliteedi arvele ikkagi.

rõõmsam uudis on , et garantii on peal ... jälle jõulud. samas nad vist ei taha alla panna muud puksi, kui tehase oma :( .... elame näeme.

Kas keegi eestis toob sisse ka polybushi? või peab ise otse tellima?
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10302
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Räägi Marekiga Off-road Service'st - www.offroadservice.ee
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
suur
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 41
Liitunud: T Mär 06, 2007 20:20

Postitus Postitas suur »

Mina olen oma polybushid üldiselt Utkinilt ostnud.(nagu ülejäänudki Roveri jupid,kui ma pole viitsinud otse Inglismaalt või Soomest tellida) Ning kindlasti punased!
Marekilt sain just need OME-d ja need ei pidanud sugugi sama kaua vastu.
Ma ei taha siinkohal sugugi Mareki kaupa maha laita,aga puksidega lihtsalt oli nii.
007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

naised saunas rääkisid, et offroadpuks võib jääda liiga "vedelaks" kuna on orienteeritud silal liikuvusele?? mulle jälle oleks vaja mitte pehmet , muidu hakkab kurvis ujuma nagu praegu näiteks ujub juba. eks ma siis räägin marekite ja utkinitega ka.
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

.... silla all siis.
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
suur
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 41
Liitunud: T Mär 06, 2007 20:20

Postitus Postitas suur »

Põhimõtteliselt on sul "off-road" pukside suhtes õigus - need on tõesti veidi elastsemad ja teatud pukside puhul võib see suure kiiruse juures ka mingit mõju avaldada auto juhitavusele.
Kõike head korraga ei saa.
Samas soovitan ikkagi kasutada plastikpukse - neid on ka jäigemaid mudeleid,uuri maaletoojatelt.
Võib ka Top Partsist küsida.
Vasta

Mine “Tehnilised küsimused-Range Rover Sport I ja II”