Otsime kahte Land Rover Discovery3 filmivõttele 25.04.2021 Pirital

Safarid, matkad, võistlused.

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
t6nuhiielaid
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 2
Liitunud: N Apr 22, 2021 18:49

Otsime kahte Land Rover Discovery3 filmivõttele 25.04.2021 Pirital

Postitus Postitas t6nuhiielaid »

Tere!

Sel pühapäeval, 25.04.2021, filmime Pirital vahemikus 15:00-18:00 ühe stseeni uuele Eesti mängufilmile "INFINITE SUMMER" (e.k. "Igavene Suvi"), kuhu vajame ideaalis kuni kahte tumedates toonides ja tumendatud klaasidega Land Rover Discovery 3.
Eesmärk on katsetada kaameratehnikat ning teha materjalist väike tiiser filmi rahastajatele.

Stseeni sisu: kaks peategelast liiguvad "tööstushoonete" vahel, kuni nad märkavad, et neid jälitatakse. "Jälitajateks" on Interpoli ja Eesti Politsei detektiivid Land Roveritega.

Ajaline kulu: filmime vahemikus 15-18:00, sellest on Land Rovereid vaja vahemikus 15:00-16:00/16:30.
Stseeni ettevalmistades paneme paika autode liikumise (roolis võiksid olla autoomanikud). Autojuhte kahjuks või õnneks antud stseenis näha ei ole. Seda saab muidugi parandada, kui antud stseen läheb uuesti filmimisele võtteperioodi jooksul käesoleval suvel. Sama kehtib numbrimärkide kohta, tagame anonüümsuse.

Tootja: Tallifornia (www.tallifornia.com) , viimane film kinolevis oli "Ükssarvik" (2019), järgmiseks filmiks kinolevis "Kratt" (esilinastus PÖFF'il 2020, kinno jõuab see suvi)

Tasu:: kutse kahele filmi esilinastusele 2022. aasta teises pooles. Ja motivatsioonipaketti saame soovi korral lisada ka kutse kahele mängufilmi "Kratt" esilinastusele (hetke seisuga sellel suvel, 6. augustil).

Miks just Land Roverid ja just need mudelid? Meie visiooniks on kasutada läbi filmi erinevaid huvitavaid ajatuid elemente, see puudutab lokatsioone, masinaid, kostüüme.

Kõige parem oleks huvitatutel kirjutada otse mulle tonu.hiielaid[at]tallifornia.com koos auto pildiga või siia samasse.

Tänud tähelepanu eest!
t6nuhiielaid
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 2
Liitunud: N Apr 22, 2021 18:49

Re: Otsime kahte Land Rover Discovery3 filmivõttele 25.04.2021 Pirital

Postitus Postitas t6nuhiielaid »

Land Rover Discovery 3-d leitud!
Aitäh!!
Vasta