männikule müttama!

Safarid, matkad, võistlused.

Moderaatorid: inseneer, landy

Kasutaja avatar
tyybel
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 187
Liitunud: N Mär 27, 2008 12:18
Asukoht: Tallinn Pirita/mõnikord ka Viljandi

Postitus Postitas tyybel »

Andke märku, kui minemas olete, trügiks võimaluse korral Defender 110-ga kaasa. Erilist rehvi praegu all ei ole aga näis, mis siis liivamägedel teeb.

5074010
"olematu auto" +372 5074010
Pilt
fassi
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 92
Liitunud: T Mär 11, 2008 21:52
Asukoht: tallinn;kiisa

Postitus Postitas fassi »

Tore kui huvilisi veel.Tahaks seekord tõesti mõnda discot seal näha,et oleks võrdlusmoment kas tõesti kogemusi vähe või on siis disco mõne tõusu jaoks ikkagi raske. Minekust anname teada kindlasti,hetkel veel aeg lahtine.
LR60 juubeli saku-männiku III koha kaardilugeja
56 462 964
31zgd
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 123
Liitunud: E Mär 12, 2007 09:40
Asukoht: Saku

Postitus Postitas 31zgd »

Minul endal meeldiks näha seal ka teisi freelandereid :P , muidu pean siin võistlema suuremate ja tugevamatega :twisted: .
Tänaseni ei ole kohanud ühtegi teist freelanderit Männikul.
Land Rover 60 III koht Saku-Männiku mai 2008
Talveretk 2008, 2009 läbitud freelanderiga!!
Freelander 2
A6
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

tyybel kirjutas:Andke märku, kui minemas olete, trügiks võimaluse korral Defender 110-ga kaasa. Erilist rehvi praegu all ei ole aga näis, mis siis liivamägedel teeb.
5074010
Vähemasti autole on kant tuttva. Seal sai ta oma esimesed ristsed 14 aastat tagasi, kui piirikad ta proovile panid...
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
31zgd
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 123
Liitunud: E Mär 12, 2007 09:40
Asukoht: Saku

Postitus Postitas 31zgd »

Landy kas sa ise oleks ka sellistest sõitudest huvitatud ?
Land Rover 60 III koht Saku-Männiku mai 2008
Talveretk 2008, 2009 läbitud freelanderiga!!
Freelander 2
A6
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

31zgd kirjutas:Landy kas sa ise oleks ka sellistest sõitudest huvitatud ?
Kahjuks on mul nädalavahetused üsna täis tegemisi. Kui mahti, võin kõrvalpigile ju tulla. Sams männiku on end enamike offroaderite jaoks juba ammu ammendanud.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
31zgd
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 123
Liitunud: E Mär 12, 2007 09:40
Asukoht: Saku

Postitus Postitas 31zgd »

Mulle endale jällegi vastupidiselt sobib selline liivas sõitmine ja muda eriti veel ei tõmba kuna pole vastavat tehnikat millega klaasideni vette sõita .
Me siin oleme suhteliselt uued tegijad aga samas juba esimene karikas kapis.
Millised on kohad kus käivad , vanemad offroad mehed ja naised? , tuleks ka vaatama ja proovima , esialgu muidugi mudastele võistlustele veel asja pole .
Minu auto peale oled ikka tere tulnud kuid kahjuks mina stardin alati Sakust , sa ise vist rohkem tallinast.
Ega paha ei tee kui mõni karvasema kummiga defender näitab milleks ta tegelt võimeline on , sest endal silm piilub nagu nii hobi defenderi poole. Mida siis tulevikus mudasematesse paikadesse viia.
Land Rover 60 III koht Saku-Männiku mai 2008
Talveretk 2008, 2009 läbitud freelanderiga!!
Freelander 2
A6
Kasutaja avatar
tyybel
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 187
Liitunud: N Mär 27, 2008 12:18
Asukoht: Tallinn Pirita/mõnikord ka Viljandi

Postitus Postitas tyybel »

Landy kirjutas:
tyybel kirjutas:Andke märku, kui minemas olete, trügiks võimaluse korral Defender 110-ga kaasa. Erilist rehvi praegu all ei ole aga näis, mis siis liivamägedel teeb.
5074010
Vähemasti autole on kant tuttva. Seal sai ta oma esimesed ristsed 14 aastat tagasi, kui piirikad ta proovile panid...
Ja-jah, nii ma olen aru saanud küll. Ja seni on talle liiva sees meeldinud päris hästi. Näis siis, oskan mina ise hakkama saada.
Tõsisemasse mutta ei ole teda veel julenud uputama minna, mõned rannakarjamaad ja metsakraavid ei lähe arvesse. Ülgasel rehvitalgutel sai algul vaadatud, mis haakimine lihtsalt maastikul on ja jäi hetkel Cherodele alla. Nood küll lukkude/korralike mudarehvidega ja suuremate mootoritega. Ja mul ei ole põhja all ka midagi, mis kividesse koperdades roolivardad und muud sõlmed enam-vähem sirged-terved hoiaks, teeb nats araks. Enivei - andke märku, kui minek, tuleks ja prooviks oma hõbedase kuudi talle tuttaval liivatrassil korralikult järele!

OT Muideks, on see lolliksminemise esimene tunnus, et autost kui elusolendist rääkima hakatakse? Koer ja auto kipuvad kuidagi võrdselt soojalt meeles olema :?
"olematu auto" +372 5074010
Pilt
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Tallinnast Paldiksi poole on nii mõngi just nimelt linnamaasturile sobiliku raskuastmega rada olemas. Neid on varsematel aastatel korduvalt kasutatud.
Viimati oli ühel neist radest Disco safari.
http://www.landroverclub.ee/foorum/view ... ght=safari

Kuniks astangul ehitusbuum projektid peatanud on, saab ka seda üritust korrata:
http://www.landroverclub.ee/foorum/view ... ght=safari
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
31zgd
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 123
Liitunud: E Mär 12, 2007 09:40
Asukoht: Saku

Postitus Postitas 31zgd »

Pilte olen ennegi sellest vaadanud aga kas on olemas ka mingi kaardi või navi versioon ja kui palju peab enne maaomanikega kokkuleppeid sõlmima raja läbimiseks.
Land Rover 60 III koht Saku-Männiku mai 2008
Talveretk 2008, 2009 läbitud freelanderiga!!
Freelander 2
A6
Kasutaja avatar
tyybel
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 187
Liitunud: N Mär 27, 2008 12:18
Asukoht: Tallinn Pirita/mõnikord ka Viljandi

Postitus Postitas tyybel »

31zgd kirjutas:Pilte olen ennegi sellest vaadanud aga kas on olemas ka mingi kaardi või navi versioon ja kui palju peab enne maaomanikega kokkuleppeid sõlmima raja läbimiseks.
Just-just. Normaalset kaarti ja gepsu pole, siis tobe ukerdada, võib kellelegi õue sõita v maaomanikku pahandada.

Olen seda Paldiski elektriliinide alust punkti lihtsalt mälu järgi otsinud a vist panin kusagilt mööda. Aga sealkandis on mõnusalt muidki kohti, osad väiksemad teedki on märjemal ajal tavaautole läbimatud (hetkel küll pigem tolmavad). Teine samasugune kant on Neeme ja Kaberneeme vahel, endine Koogi polügoon ja pangapealne (raba)mets. A seal võib vist ka mitmes kohas neid maaomanikuprobleeme tekkida?
"olematu auto" +372 5074010
Pilt
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

tyybel kirjutas:Teine samasugune kant on Neeme ja Kaberneeme vahel, endine Koogi polügoon ja pangapealne (raba)mets. A seal võib vist ka mitmes kohas neid maaomanikuprobleeme tekkida?
Seal ei soovita peale polügoni mujal sõita, tegu küll RMK maadega, kuid satute jahmeestega nugade peale.

Sealseid sihte sai klubi raha eest eelmisel sügisel ametkondade nõudel taastamas käidud.
http://www.lahe.net/landy/varia/likvide ... /index.htm

See on TUNGIV soovitus! Kui te ei taha kohaliku metsaülema, keskkonnainspektori ja jahimeestega tegemist teha. (viimased on tigedad ja püssidega ning neid on palju .
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
tyybel
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 187
Liitunud: N Mär 27, 2008 12:18
Asukoht: Tallinn Pirita/mõnikord ka Viljandi

Postitus Postitas tyybel »

Landy kirjutas:
tyybel kirjutas:Teine samasugune kant on Neeme ja Kaberneeme vahel, endine Koogi polügoon ja pangapealne (raba)mets. A seal võib vist ka mitmes kohas neid maaomanikuprobleeme tekkida?
See on TUNGIV soovitus! Kui te ei taha kohaliku metsaülema, keskkonnainspektori ja jahimeestega tegemist teha. (viimased on tigedad ja püssidega ning neid on palju .
Oi-oi, tänan soovituse (tungiva sellise) eest! Ma oleks sinna piiluma läinud. Kuigi praegu peaks tee kuiv olema ja mülkaid ei tohiks tekkida. Aga kas polügoon on sõitmiseks ok? See on minu teada käest kätte käinud (ekj-epl-ekl-jne) ja praegu ma ei teagi, kes seda tühermaad haldab.

4x4 foorumis räägitakse (muidugi ilma koordinaatideta) ka Randvere rajast. Sealkandis on küll kõikidel tee moodi sissesõitudel metskonna keelumärk ees aga mingites kohtades metsasihtid kulgevad päris vabalt.
Kommentaare?

Ja lõpuks ei jää muud kui Maardu karjääri põhi. Kuhu tuleb kindlasti mitme autoga minna sest minul nt on kinnijäämine garanteeritud ja vintsida puudest enamikes kohtades ei saa. Ja kohalikke võiks ette hoiatada. Kellelgi on huvi, siis võiks mõtiskleda.
"olematu auto" +372 5074010
Pilt
Kasutaja avatar
tyybel
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 187
Liitunud: N Mär 27, 2008 12:18
Asukoht: Tallinn Pirita/mõnikord ka Viljandi

Postitus Postitas tyybel »

OT kas kellelgi on v keegi on tegemas v oskab soovitada kaardikogu uutele tulijatele kohtadest kus saab, olgu siis liivas või mudas või lihtsalt safari vormis, harjutada/seigelda. Mööda foorumeid kolades on selgeks saanud, et maaomanikud ja RMK on tigedaks läinud - tihtipeale kahjuks põhjusega - ja mitmedki punktid/rajad on nüüd keelatud. Ilmselt tuleks sihukest infi päriselus või e-kirjatsi vahetada, muidu võtavad metsikud (nagu seda on mitmes kohas ka juhtunud) ja pööravad mingid teed segi.

Aga just, et kus on liivaauk, milles püherdamine on ok ja milliseid mudaroopaid millisel ajal ja mis raskusastmega on õigus võtta. Just selliseid lihtsamaid kohti, et auto enam-vähem tervelt koju tuleks ja planeeritud neljast tunnist kakskümmend neli ei saaks. Mille eest muidugi 100% kaitset anda ei saa :wink:
"olematu auto" +372 5074010
Pilt
31zgd
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 123
Liitunud: E Mär 12, 2007 09:40
Asukoht: Saku

Postitus Postitas 31zgd »

Kahjuks jääb selle nädalane Männiku sõit ilmselt ära või ilma disco tüdrukuta kuna täna hommikul disco tüdruku mootor lõpetas lepingu.
Uuurime siin kasutaja Fassiga kuhu saaks norm . raha eest anda remonti, esialgu tundub , et läheb plokikaane remondiks.
Freelander ootab endiselt vastaseid omast klassist.
Land Rover 60 III koht Saku-Männiku mai 2008
Talveretk 2008, 2009 läbitud freelanderiga!!
Freelander 2
A6
Vasta