Vajaks osalejaid Pärnusse üritusele 11 juulil

Safarid, matkad, võistlused.

Moderaatorid: inseneer, landy

Kasutaja avatar
LittleSuzi
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 815
Liitunud: R Nov 16, 2007 12:28
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas LittleSuzi »

LoJack kirjutas:
Kjen kirjutas:Ausalt öeldes kringlitüki nimel V8-ga 60l kütust ära põletada on majanduslikult ebamõistlik.
Ökopill series III tahaks küll ainult 45l saada, aga ikkagi tundub kole kallis ilma kütusesponsori abita Tln-st Pärnus promeneerimas käia.
Umbes aasta tagasi viis saatus mu kokku Jean-Claude Bivier nimelise härrasmehega, Hublot kellafirma nüüdseks juba endise omanikuga. Kui ma olin talle jutu sees öelnud, et ca 3 MEEK-u maksva kella ost on minu arvates irratsionaalne käitumine siis vastas tema, et elu teevadki elamisväärseks irratsionaalsed teod. Nagu näiteks armastus.
Amen :)
Kolhethi - paljude eestlaste kodu.
www.kolhethi.ee
Kasutaja avatar
Kjen
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 166
Liitunud: T Juul 10, 2007 14:22
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kjen »

LittleSuzi kirjutas:
LoJack kirjutas:
Kjen kirjutas:Ausalt öeldes kringlitüki nimel V8-ga 60l kütust ära põletada on majanduslikult ebamõistlik.
Ökopill series III tahaks küll ainult 45l saada, aga ikkagi tundub kole kallis ilma kütusesponsori abita Tln-st Pärnus promeneerimas käia.
Umbes aasta tagasi viis saatus mu kokku Jean-Claude Bivier nimelise härrasmehega, Hublot kellafirma nüüdseks juba endise omanikuga. Kui ma olin talle jutu sees öelnud, et ca 3 MEEK-u maksva kella ost on minu arvates irratsionaalne käitumine siis vastas tema, et elu teevadki elamisväärseks irratsionaalsed teod. Nagu näiteks armastus.
Amen :)
Eks 60l kütuse rahaga saab mingi muu irratsionaalse teo ka teha või irratsionaalse asja omandada :) Mida just konkreetne inimene eelistab, on iseasi.

Ei tea kas mõni Pärnu korralikum kaubandusasutus (näiteks Port Artur :twisted: ) ei oleks nõus Land Roverile paigaldatud reklaampinna ees kütust jagama?
Kasutaja avatar
LittleSuzi
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 815
Liitunud: R Nov 16, 2007 12:28
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas LittleSuzi »

Kjen kirjutas: Eks 60l kütuse rahaga saab mingi muu irratsionaalse teo ka teha või irratsionaalse asja omandada :) Mida just konkreetne inimene eelistab, on iseasi.
Ei tea kas mõni Pärnu korralikum kaubandusasutus (näiteks Port Artur :twisted: ) ei oleks nõus Land Roverile paigaldatud reklaampinna ees kütust jagama?
Seda peab neilt küsima.
Arvan, et Landy võiks ju mingi päringu teha. Autod, kes osalevad ja paigaldavad oma autole viisakalt ja hea nähtavusega portarturi logo, saavad näiteks 100L kütet.
Kolhethi - paljude eestlaste kodu.
www.kolhethi.ee
Kasutaja avatar
Kjen
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 166
Liitunud: T Juul 10, 2007 14:22
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kjen »

Ei tea kas siis selliselt dekoreeritud kolonnis lp teemaalgataja ka sõita tahab? :twisted:
Kasutaja avatar
LittleSuzi
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 815
Liitunud: R Nov 16, 2007 12:28
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas LittleSuzi »

idee oligi, et kellel on dekoratsioon see saab raha :)
Eks see on läbirääkimiste ja vormistamise küsimus - kuidas, kes, millal, kaua, millele, milline jne
Kolhethi - paljude eestlaste kodu.
www.kolhethi.ee
Piloodihakatis
Kindralihakatis
Kindralihakatis
Postitusi: 211
Liitunud: N Juun 21, 2007 23:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Piloodihakatis »

Kui küte kinni makstakse siis oleksin kindlasti tulemas :)
Jään ootama sponsorit ( autol reklaampinda jagub )
pirx
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 486
Liitunud: N Jaan 18, 2007 11:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas pirx »

Kusjuures Port Arturi üks omanikke Hr. Vetik on ka LR Defender 110 omanik. Sõidab see masin rohkem kihnus. Nii et ma arvan, et Port Arturi omanikega maksab rääkida küll.
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
Indrek
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 98
Liitunud: N Nov 17, 2005 15:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek »

Kullakesed, kui tahate promeneerida Port Arturiga, siis andke minna. Mina juhatan Pärnu Keskust, mis on PA konkurent. Sai lihtsalt palutud LR Klubi inimesi. Kui kellegil on probleeme kütuserahaga, siis ei pea ju tulema. Ega kõiki asju ei saa siin ilmas raha eest teha, midagi tuleb teha ka missioonitundest. Minu mõte oli lihtsalt teha LR Klubile ja maasturitele väikest reklaami. Ise olen teinekord küll käinud radu märkimas, et klubikaaslased saaksid mõnda toredat retke nautida. Arvet pole veel selle eest kellegile esitanud.


Tervitades

Indrek Pärnu Keskusest
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10302
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Indrek kirjutas:Kullakesed, kui tahate promeneerida Port Arturiga, siis andke minna. Mina juhatan Pärnu Keskust, mis on PA konkurent. Sai lihtsalt palutud LR Klubi inimesi. Kui kellegil on probleeme kütuserahaga, siis ei pea ju tulema. Ega kõiki asju ei saa siin ilmas raha eest teha, midagi tuleb teha ka missioonitundest. Minu mõte oli lihtsalt teha LR Klubile ja maasturitele väikest reklaami. Ise olen teinekord küll käinud radu märkimas, et klubikaaslased saaksid mõnda toredat retke nautida. Arvet pole veel selle eest kellegile esitanud.


Tervitades

Indrek Pärnu Keskusest
Kurjustamiseks pole siinkohal mingit põhjust!
Sa ei ole oma kutses poole sõnagagi märkinud milline (kommersts)asutus selle ettevõtmise taga on.

Seeg puhtalt liiga väiksese enespromo viga.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Indrek
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 98
Liitunud: N Nov 17, 2005 15:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek »

Kristjan, ega ma kurjustagi. Kunas tegemist on linnatänavate avamisega, siis on selle ettevõtmise taga Pärnu linn ja investorid, kes investeerisid linnatänavate korrastamisse. Mingit kommertshuvi Pärnu Keskusel LR Klubi osas ei ole. Kordan veel, kunas olen liige, siis arvasin lolli peaga, et kutsuks omad esimesteks sõitjateks. Kunas kohal on ka meediat, siis ehk on see kasulik pigem klubile. Kahju, kui arvatakse, et iga asja saab ainult rahasse ümberpaigutada. Kunas ma ise korraldan seda üritust, saigi klubisse pöördutud. Loodan, et n üüd on kõigile arusaadav....


landy kirjutas:
Indrek kirjutas:Kullakesed, kui tahate promeneerida Port Arturiga, siis andke minna. Mina juhatan Pärnu Keskust, mis on PA konkurent. Sai lihtsalt palutud LR Klubi inimesi. Kui kellegil on probleeme kütuserahaga, siis ei pea ju tulema. Ega kõiki asju ei saa siin ilmas raha eest teha, midagi tuleb teha ka missioonitundest. Minu mõte oli lihtsalt teha LR Klubile ja maasturitele väikest reklaami. Ise olen teinekord küll käinud radu märkimas, et klubikaaslased saaksid mõnda toredat retke nautida. Arvet pole veel selle eest kellegile esitanud.


Tervitades

Indrek Pärnu Keskusest
Kurjustamiseks pole siinkohal mingit põhjust!
Sa ei ole oma kutses poole sõnagagi märkinud milline (kommersts)asutus selle ettevõtmise taga on.

Seeg puhtalt liiga väiksese enespromo viga.
Indrek
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 98
Liitunud: N Nov 17, 2005 15:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek »

Tere

Reklaamid on Pärnu Postimehes alates homsest, kus mainitakse LR Klubi.
Kas klubi juhatuselt saaks mõne lipu, mille paigaldaksin oma autole?
Igaks juhuks küsin siiski üle, et kas on tulijaid? Kui siis täpsemalt kes? Mulle on helistanud Tai ja teatanud tulekust.

Palun vastust homseks.

Tervitades

Indrek
LoJack
õpetas ARKi lugema
õpetas ARKi lugema
Postitusi: 566
Liitunud: T Veebr 06, 2007 19:03
Asukoht: valdavalt Pärnu

Postitus Postitas LoJack »

Küsi Landy käest ELRK plakat, UK-sse võtan juba uuema kaasa.
--- One life. Live it. ---
--- Gas, grass or ass, nobody rides for free ---
Kasutaja avatar
Sass
Unistan offroadist!
Postitusi: 54
Liitunud: N Dets 04, 2008 21:55
Asukoht: Tallinn

Laupäev pärnus

Postitus Postitas Sass »

Tere,

Ka mina pole ametlikult klubi liige ja auto vist ka mul liiga tavaline selle ürituse jaoks, aga kui vaja rohkem LR rahvast koku saada, siis oleksin olemas-tulemas küll.
RR Vogue 3,0 2003
Kasutaja avatar
vipcity
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 145
Liitunud: T Juun 16, 2009 22:27
Asukoht: End of the Land/Viimsi

Laupäev Pärnus

Postitus Postitas vipcity »

Njah, vipcity "Muhv" on ka vist liiga tavaline kulgur, et kvalifitseeruda... kuigi isegi miskit sponsorit ei tahaks. Lihtsalt võiks LR rivi pikem olla ning erinevaid masinaid ja mudeleid esindada. Pärnusse võiks ju korra kiigata. Klubisse küll veel ei kuulu, kuid küll pärast Sillamaäe-Laekvere-Tudu ringi jõuab ka seda.

Päkest!
Land Rover Discovery 2 (2003) - "Muhv" - ristsed saadud Suveretkel 2009 Sirgalas
Indrek
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 98
Liitunud: N Nov 17, 2005 15:40
Asukoht: Tallinn

Re: Laupäev Pärnus

Postitus Postitas Indrek »

Tere

Kunas liitujaid oli vähe siis jätame LR Klubi seekord promomata.
Edaspidi võiks klubi liikmed mõelda, miks nad klubisse on asutunud ja milline on nende missioon.
Kordan veel, nimetatud ürituse näol oleks olenud tegemist ainult ja ainult LR Klubi võimalusega end meedias promoda.
Kahju, et osad reklaamid lasin juba trükki, kus peal viide klubi tulekule Pärnusse.
Äriettevõtetel pole sellest ei sooja ega külma, mingit kasu ei tõuse sellest üritusest ei minule ega kellegile teisele. Vastupidi, mina kandnuks reklaamikulud, klubile jäänuks ülejäänu- tutvusta ennast. Äärmiselt kahju on leida klubi liikmete hulgast presoone (mingi kjenn vms...), kes toovad enda kibestumist ka foorumisse ja teevad lihtsast võimalusest oma eksistentsi õigustada palagani. Kui raha pole, et kütust osta, siis pole vaja seada kahtluse alla kogu üriutust tervikuna. Loomulikult saan aru raskest majanduslikust olukorrast jne..., ei heida seda kellegile ette, kuid nö. üritust sitata, teades, et ise sellel ei osale on minu meelest äärmine mölaklus. Lihtsalt veel tahaksin märkida, et kui soovite oma autole saada reklaame ja nende eest ka tasu, siis peaks ka teadma, kellele ja mille eest makstakse- selleks annab klubisse kuulumine head võimalused. Tutvusta klubi, kauple välja soodustust jne.... Liikmeid on meil juba kenakesti ja ainult oleks vaja end viia teiste (sponsorite) teadvusse. Kahju, et mõni tegelena soovib oma autole müüa reklaami unustamata, kes ta tegelikult on- sponsori silmis mittekeegi :twisted: . Koos klubiga on asjad sootuks teised.

Seega, loodan, et LR Klubisse kuulumine ei tähenda edaspidi ainult tatipritsimist ja rahanõudmist, pigem tehke/teeme ka ise enne midagi, et meid märgataks.

Tervitades

Indrek
Vasta