ASMV 2013 Turistide seiklus

Safarid, matkad, võistlused.

Moderaatorid: inseneer, landy

Kasutaja avatar
Luik
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 78
Liitunud: E Veebr 27, 2006 08:10
Kontakt:

Postitus Postitas Luik »

Tere!

Kõigil, kellele see võistlus väga meeldib, kuid mingil põhjusel pole võimalik võistelda, on erakordne võimalus sellest võistlusest vahetult osa saada, aga... :D

Mul on vaja palju abilisi. Teie hulgast usun leidvat asjalikke ja kohusetundlike inimesi võistluse ajaks nö. kohtunikeks.
See on jõukohane väljakutse kõigile tervetele inimestele, kes on vähemalt 16 aastat vanad. 4x4 auto ei ole vajalik, aga annab võimaluse mul teid paigutada keeruliste kohtade peale. Paljud kohad, kus on vaja teostada visuaalsel vaatlusel järelvalvet võistlejate üle, on sõiduautoga liigipääsetavad.

Palun teid appi ja ma garanteerin teile, et mõneks ajaks on teil sellest lahedast ja ebatavalisest paigast kõrini. Kohustuseks kujuneb ühe koha peal olemine 6-24h järjest. Täpsemalt selgitan juba huvilistele telefoni või e-kirja teel.

Võistluse kohta saab lugeda ja vaadata siin: http://www.4x4offroad.ee
Küsimused ja vastused palun siia: oliver@luige-team.ee või 5298918

Näeme Sirgalas!

Kohtuniku tänamatu (m)elu:

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Vaadates eelregitstreerunute tabelit, siis lausa 5 Land Rover-it turistima tulemas. Pole pana tulemus!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
pirx
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 486
Liitunud: N Jaan 18, 2007 11:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas pirx »

Tere. Äkki on siin 2 inimest, kes tahaksid turistide seiklusest osa võtta aga ei ole omal autot või ei taha oma oma lõhkuda. Pakkuda 2 kohta LR Defendri tagaistmel, kui kellegi huvi, siis helistage 5286210. Ise panema Pärnust minema täna 18.00. Võime kohtuda ka koha peal Kohtla-Nõmmel.
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
Vasta