Lucas 4CU diagnostika

Tahtmine teha, aga mõistus otsas. Küsi nõu!

Moderaatorid: inseneer, landy

xz
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 47
Liitunud: K Nov 30, 2005 20:37

Postitus Postitas xz »

Leidsin vahelduseks natuke aega ja tegin sellise katse: Võtsin välja ühe küünla ja panin pihusti juhtme vahele RV8-lt laenatud impulsside "lugeja".
Selgus, et selle aja jooksul, kui küünlas on säde 1 kord avaneb pihusti 2 korda. Kui ma aga RV8 jutust õigesti aru sain, siis peaks ka pihusti avanema 1 kord? Seega oleks nagu viga leitud... aga mis võib sellist viga põhjustada?

xz@lootuses, et on lahendusele sammukese lähemal :)
RV8
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 498
Liitunud: L Aug 13, 2005 11:53
Asukoht: TALLINN
Kontakt:

Postitus Postitas RV8 »

ei oska kommenteerida kahjuks. Selle nähtusel võib miyu tõlgendust olla.
Minu arvates peaks jah ühele sädeme korrale eelnema üks pihusti avanemine. Üks väga tüütu töö on võimalik ettevõtta, nimelt kontrollida testri (ja ablise) ga kogu juhtmekimp (vist oli 31 otsa).
Veel otsida ülesse "resistor pack" ja see ülevaadata. Nagu oleks mõlema ECu väljundkanali juhtnmd lühises. Kui aju on korras siis viga on juhtmetes. Jällegi oletus. ma tean kindlalt et pihustid töötavad 4+4. Nad ei tohiks avaneda 4 kaupa kaks korda ühe tsükli jooksul.
aadu
Tunneb LR hingeelu!
Postitusi: 30
Liitunud: L Juul 02, 2005 19:50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas aadu »

Mis siis saanud on? Kas korras või? Vast annad teada, mis siis viga oli. :idea:
xz
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 47
Liitunud: K Nov 30, 2005 20:37

Postitus Postitas xz »

Ei veel. Ootan RV8-lt küünlajuhtmeid ja jagaja rootorit parasjagu. Viimasel ajal on lihtsalt seisnud, mõistus otsas endiselt. Jagaja rootorit veidi ikka kahtlustan, kuigi ka proovisin ühte teist juba ammu. Ja küünlajuhtmed on niikuinii s*tad, nii et eks paistab varsti.
aadu
Tunneb LR hingeelu!
Postitusi: 30
Liitunud: L Juul 02, 2005 19:50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas aadu »

Kurat :evil: ja ma juba lootsin huvitavast veast kuulda :oops:
RV8
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 498
Liitunud: L Aug 13, 2005 11:53
Asukoht: TALLINN
Kontakt:

Postitus Postitas RV8 »

Indrek, ma olen kuskil foorumis kirjutanud sulle juba, et Karla auto ei tegele bens.mootrite kütuse süsteemidega tohterdamisega. Lucas ei ole ainult seonduv diislite kõrgsurvepumpadega. Lugege teemat tähelepanelikumalt.
xz
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 47
Liitunud: K Nov 30, 2005 20:37

Postitus Postitas xz »

Sai siis lõpuks auto taritud inimeste kätte, kes autoremondiga elatist teenivad ning ta sõidab jälle:)

Otseseks probleemiks olid siiski küünlad. P***e läksid küünlad aga ilmselt täis jooksmise tõttu, mis omakorda oli tõenäoliselt tingitud sellest, et kõik asjad olid nii valesti reguleeritud, kui veel olla sai (igaks juhuks mainin ära, et kui ka mina midagi seal kruvisin, siis efekti mittesaavutamise järel kruvisin asjad algasendisse tagasi, ehk ennast süüdi ei tunne :wink: ) Ja väideti, et peale täis jooksmist võibki küünlad minema visata, puhastamine ei aitavat. See oli mulle uudis, aga arvestades, et nad ta käima panid, siis tuleb ilmselt uskuda :roll:

Igatahes tundub nüüd kadunud olevat ka varem probleemiks olnud suitsemine (need enne valesti olnud asjad kruviti paika), nii et võib selle teema lukku panna. Ongi teine päris pikaks veninud.
Kasutaja avatar
Lauri
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 95
Liitunud: T Juul 05, 2005 09:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Lauri »

Enne lukkupanemist võiks veel ära öelda selle firma nime, kus Sa asja korda said :idea:
(mul üks sarnaste parameetritega jama silmapiiril; masin siiski hoopis teine)
Vasta

Mine “Üldised tehnilised küsimused”