Lõuna-Eestis Land Roveri remont?

Tahtmine teha, aga mõistus otsas. Küsi nõu!

Moderaatorid: inseneer, landy

Mart
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 5
Liitunud: R Juul 22, 2005 10:59
Asukoht: Liivi- ja Läänemaa

Defenderi remont Tartus

Postitus Postitas Mart »

Peale UMi loobumist LR remondist pole mul kusagile oma autoga Tartus enam kaeblema minna. On ehk foorumlastel Tartu ümbruses mõni töökoda teada, mis Defenderist jõu ja nõuga üle käib, kui vaja. Töid mootorist veermikuni. Ise ei oska, mis parata.
Looduse vastu ei saa!
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Ametlik LR esindaja Eestis on teadagi Vilojett, kuid vaevalt, et Tartu esindus nende kollidega midagi tarka teha oskab, nad rohkem Mazda müüjad. :roll:

4x4.ee foorumi kasutaja Thea sai oma Lõuna-Eestis baseeruvale Discole abi ja kommentaar oli järgmine:" CarStop, Turu tänaval...asjalik, kiire, korralik teenindus..."
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
Urvo
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 49
Liitunud: E Juul 04, 2005 14:07
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Urvo »

Minu RRe on Tartus ehitanud/hooldanud "oma mees". Saadan sulle PMi ja võid talle ise helistada ja uurida kuidas tal aega on.
tarmo
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 3
Liitunud: E Juul 04, 2005 22:16
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas tarmo »

Landy kirjutas:Ametlik LR esindaja Eestis on teadagi Vilojett, kuid vaevalt, et Tartu esindus nende kollidega midagi tarka teha oskab, nad rohkem Mazda müüjad. :roll:
Lisaks veel see, et Vilojett'i Tartus üldse polegi olemas. Siin on Mazdade jaoks keegi Esma Auto meil :P (landikatest pole vast kuulnudki nad)
targo
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 15
Liitunud: L Sept 29, 2007 15:38
Asukoht: Eesti, Pärnu, Tartu

Postitus Postitas targo »

mure selline et sooviks leida mõnda autoparandust Tartus, kus on varem RRiga kokkupuututud.
:)
Robinho
Unistan offroadist!
Postitusi: 64
Liitunud: K Sept 12, 2007 05:45
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Robinho »

Üks koht kuhu ei soovitaks minna on Carstop. Vähemalt Jaama tn.-l ja Ringteel asuvatad Carstopid on päris mitu korda kehva tööd teinud ja ALATI jääb neil õigust ülegi ning loomulikult on klient ise loll. Soovitada väga ei oskagi kedagi. Kõik on parajad käki keerajad. Olen viimasel ajal ise jäänud pidama Aardla tänaval endise Autovedude hoovi peal asuval Äxi Racingul. Siiamaani võib nende tööga ja suhtumisega ning ka hinnapoliitikaga enamasti rahule jääda.
Range Rover 2.5 DSE
S.Amurai
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 7
Liitunud: T Apr 01, 2008 18:03
Asukoht: Tartu... jne.

Carstop siis

Postitus Postitas S.Amurai »

Omal on kusjuures justnimelt Carstopiga Tartus hea kogemus, käisin selles Ringtee tänava punktis. Vahetasime ära kõik 4 õhkpatja ja kõik sujus superilusasti - loomulikult pidin enne seal kodanikke veenma, et see töö pole miskitki ullu ja võtsin ka remondimanuaalist õige koha väljatrüki kaasa, aga ütleme, et kõik sujus ilusti ja aja kokkuhoiu huvides suutsime ilma logareid eemaldamata asja ära teha - kokku läks vist poolteist tundi tööd - seega esimese korra kohta täiesti OK tulemus.
Seega kui kellelgi on vaja patju vahetada ja kõik ülejäänud kohad on teid pikalt saatnud (ja seda enamalt teevad) siis seal on üks mehaanik olemas kes on sellist asja teinud vähemalt kahel autol ehk siis minu Range Roveril ja kohe peale seda minu tuttava discol ka.


Priit
ja siis tulid autod üle mägede...
Range Rover Vogue 4,6l 2001
Ojala
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 135
Liitunud: L Juun 07, 2008 10:25
Asukoht: Tartu

Arstlik ülevaatus ja mahlade ja filtrite vahetus Tartus?

Postitus Postitas Ojala »

Et oleks siis selline küsimus, et kuhu või kelle poole põõrduda Tartus Disco II-ga, et lasta teha arstlik ülevaatus ja mahlade filtrite vahetus?

Tänud
:)
toilu
Kohe panen 33" rehvid!
Postitusi: 250
Liitunud: E Juul 24, 2006 21:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas toilu »

Kas mitte mazda esindus seda tartus tee ?
Võib ka proovida CARSTOP, kuigi vaevalt sinna sa oma iludusega soovid minna.
Ojala
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 135
Liitunud: L Juun 07, 2008 10:25
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ojala »

käisin eile seal inscape motorsi Tartu esinduses kus ka mazdasid tehakse, aga nemad ütlesid, et nad Land Roveritega ei tegele. Aga mis seal carstopis on? Halb teenindus või midagi ?
toilu
Kohe panen 33" rehvid!
Postitusi: 250
Liitunud: E Juul 24, 2006 21:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas toilu »

MIna olen seal omi autosid viinud küllaga ning teenindus väga hea. Proovi kindalt siis seda TURU tn. CarStopi seal pidid paremad töömehed olema :)

Soojalt soovitan.
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Lõuna-Eestis Land Roveri remont?

Postitus Postitas Rein »

Selline küsimus, et kas on Lõunas ka väljakujunenud remondimees, kes Landikaid läbi ja lõhki tunneb? Endal remondikogemus küll kõiksugu erinevate masinatega, aga nüüd siis esimene Landikas. Ei tahaks mõtetult aega raisata ameerika avastamisele. Autoks Disko I diisel 95a. Ja esimesed tööd siis kõik rattalaagrid vahetada ja hammasrihm koos rullidega.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Noh, Tartu ja L-Eesti LR omanikud, tuleks teile üks väike kogunemine korraldada. Või panevad aktiivsemad kodanikud ise seljad kokku ja lepiavd mõne asise töökojaga kokku, et seal ollakse nõus "eksootilisi" Inglise autosid hooldama. Muidu know-how mööda maailma laiali.
Viimati muutis landy, N Jaan 29, 2009 15:51, muudetud 2 korda kokku.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Rein
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1150
Liitunud: K Juul 16, 2008 19:49
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

Tänud Laandy, tsekkasin need teemad juba kuid tagasi läbi, aga sealt ei koorunud midagi konkreetset :? . Lähen ja hakkan oma töökojas ise õppima 8) Lihtsalt arvasin,e t ehk saab kergema vaevaga ;).
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Rein kirjutas:Tänud Laandy, tsekkasin need teemad juba kuid tagasi läbi, aga sealt ei koorunud midagi konkreetset :? . Lähen ja hakkan oma töökojas ise õppima 8) Lihtsalt arvasin,e t ehk saab kergema vaevaga ;).
Urvo (Männamaaga) Tartu Off-Road Klubist võid küll rääkida. Tal mitmes kohas käpp sees ja ise ka mitut LR-i pidanud.
Viimati muutis landy, N Juul 24, 2008 15:56, muudetud 1 kord kokku.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta

Mine “Üldised tehnilised küsimused”