Kindlustusest

Tahtmine teha, aga mõistus otsas. Küsi nõu!

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Juss12
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 27
Liitunud: K Jaan 04, 2006 13:57
Asukoht: Tallinn, Lääne-Virumaa

Kindlustusest

Postitus Postitas Juss12 »

Tahtsin teiste kogemustest kuulda:
Talvel, veebruari lõpupoole, kimas üks paha mees mulle tagant sisse ja noh siis käisin temaga kindlustuses ja siis läksin kohe esindusse ja asi võeti seal ette. Nüüd siis endiselt ootan, et millal mu auto korda tehakse, muudkui ootan ja ootan ja aeg-ajalt helistan ka. Varsti saab juba kolm kuud täis. Et kas selline ongi asjade normaalne käik (pole ise eriti avariides osalenud, kogemused väiksed)? Samas kui massina ostsin vaadati poole päevaga üle, et mis vaja vahetada ja järgnev nädal vahetati kiirelt kõik ka ära. Kust selline ajavahe tuleb? Pakkusin esindusele isegi juppe, mida siit foorumi kaudu mulle pakuti, aga mida nad ei tahtnud.
Tegelt vist hetkel selgus, et tahtsin hoopis viriseda :)
RV8
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 498
Liitunud: L Aug 13, 2005 11:53
Asukoht: TALLINN
Kontakt:

Postitus Postitas RV8 »

Tean ka 6 kuud ootamist. Põhjuseid kaks. Kindlustus jähvataba väga aeglaselt, eriti seltsid omavahel. Teiseks osad tulevad v. kaua. Mias auto (mudel)on ?
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Täpsustvad küsimused järgmised:
1)Kas kahju hüvitatakse liikluskindlustuse või kaskokindlustus lepingu alusel?
2)Kas Tööde teostaja määratis leti poolt või valisid ise välja?
3)Kas remonttööde teiostaja esitas kindlustusele koheselt hinnakalkulatsiooni?
4)Kas kindlustus saatis tööde teistajale garantiikirja ?
6)Kas sinu meelest venib remont kindlustuse või tööde teostaja poolse venitamise tõttu?
7)Mis kindlustusseltsiga tegu on?
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Juss12
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 27
Liitunud: K Jaan 04, 2006 13:57
Asukoht: Tallinn, Lääne-Virumaa

Postitus Postitas Juss12 »

MAsin on ikka see mölkis taganurgaga Disco I.
Liikluskindlustus hüvitab.
Ise valsisin teostaja.
Vat mul jäi mulje, et juba kalkulatsiooni esitamine võttis mingi kuu või enam.
Garantiikirja kohta ei teagi.
Ma kindlustusega pole suhelnud, kuid üsna kiirelt pärast avariid saatsid nad mulle teatise juhtumi registreerimise kohta ja eelmine nädal sain kirja, et remontija poolne töö tegemine või asi sai kah ära registreeritud.
Kindlustus on IF.
RV8
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 498
Liitunud: L Aug 13, 2005 11:53
Asukoht: TALLINN
Kontakt:

Postitus Postitas RV8 »

Ma kunagi pakusin abi. Oleks ammu lahendatud olnud, osade poolest ma mõtlen. Oleks võinud kindlustusseltsi minu juurde suunata, oleks neile pakumise teinud osade peale. ;inult ei tellitud, siis teine koht on Vilojett kust saada neid osi. Sellised jupid tulevad nende kaudu päris kaua, vehepeal saabvad veel jupidelt oma mandi ka meie põjhjanaabrid. Kahjuks ongi nii et kui kõik kindlustusseltsi kaudu ajada siis on kõige suurem ooteag. Kas vähemalt auto on nüüdseks korras?
Juss12
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 27
Liitunud: K Jaan 04, 2006 13:57
Asukoht: Tallinn, Lääne-Virumaa

Postitus Postitas Juss12 »

Nojah, teinekord olen targem. Jama oli selles, et ma juba enne viisin töö esindusse kui sinuga kontakti sain. Pakkusin küll neile, et nad võtaks osad sinult, aga ei tahetud.
Vasta

Mine “Üldised tehnilised küsimused”