Vintsile uut pistikut vaja

Tahtmine teha, aga mõistus otsas. Küsi nõu!

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
fassi
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 92
Liitunud: T Mär 11, 2008 21:52
Asukoht: tallinn;kiisa

Vintsile uut pistikut vaja

Postitus Postitas fassi »

Mure siis selline,et releekarbiküljes olev pistiku 1 klemm ära mädanenud.Sai siis uuritud igasugu võimalusi aga vastus ühene-pole leidnud sobivat.Lootsin panna juba defa soojenduse pistiku kuid nees maksavad meeletu $$$$.Oskab keegi pakkuda mingit lahendust mida seal kasutada?Minu teada seal suht suured voolud läbikäivad.Isegi oomipoest on otsitud.
LR60 juubeli saku-männiku III koha kaardilugeja
56 462 964
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

1)Mis marki vints on? Kui üldlevinud mudel (Come-up. Warn), siis paljudel proffi offroaderitel kipub pesasid üle jääma, sest juhtimine viikase ostse salongi või tuukase lüliti õue

2)Kas salongi ei taha lülitit tuua? Sobib suht suvaline akna tõstuki nupp või end automaatslet neutraali viiv lüliti. Lisaks pane raadiopult
http://www.jrmotors.ee/shop/product_inf ... cts_id=344
ja asi tahe.
http://www.landrover.pri.ee/lr90/galeri ... /index.htm
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
LR90
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 575
Liitunud: L Juul 02, 2005 10:52

Postitus Postitas LR90 »

fassi
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 92
Liitunud: T Mär 11, 2008 21:52
Asukoht: tallinn;kiisa

Postitus Postitas fassi »

Kuna vintsil ühtegi kirja säilinud pole siis ise arvan, et tegu come-up iga.Kristjan sa ise ütlesid ka talverada märkides puldi järgi otsustades,et tegu come up iga.minu arvamus ainult teiste sarnastega mis nähtus ,mälu järgi võrreldes.Need LR 90 pakutud pistikud muidu igati ok paistavad aga huvitav kas mingid katted ka neile olemas?Samas kui mõnel tõsisel off-roaderil pistikud üle ehk vedelevad jalus siis teeks äri küll.Olen mõelnud ka salongi lülitid viia aga ei oska kuhugi paigutada neid nii väga.Tegu pole just ka pideva uputamise autoga-tahaks,et jääks ka soliidsesse kohta.Eks ta mul rohkem selline hädaabi auto ole.Hea sellega treilapeal võistlusautot vedada ja muud säänset teha.
LR60 juubeli saku-männiku III koha kaardilugeja
56 462 964
Vasta

Mine “Üldised tehnilised küsimused”