Süütevõti

Tahtmine teha, aga mõistus otsas. Küsi nõu!

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
jaanusmiitel
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 9
Liitunud: T Juul 05, 2011 20:59

Süütevõti

Postitus Postitas jaanusmiitel »

Olen kuulnud äravedajatelt, et viimasel ajal on Defenderi rahval probleme süütevõtme luku pessa kinnikiilumisega. Häda on nii rumal, nagu kahe püksivärvli vahele laskmine.
Lasin ära viia esindusse(õnneks on veel garantii). Ootasin nädala, vahetati süütelukk, sõitsin nädala ja sama jama. Lasin ära viia, küsisin, miks sellist tööd tehakse? Vastus, et vastavalt tehase näpunäidetele. Nüüd vahetatakse koos süütelukuga ka "põhi", millega tekib võtmekimpu täiendav võti - süütevõti. Hakkasin jaurama poolikust teenindusest jne., aga ei midagi.
Mis iganest on teist sorti autofirma teenindusega tegu, hammaste krigisedes vahetatakse kogu lukuring välja.
Ma ei kavatse küll veel asja niimoodi jätta aga mis te rahvas kostate, andke nõu?
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Luku põhja rike on täiesti reaalne süüteluku viga, kuigi võtme "kinni kiilumisest" selle pärast pole väga kuulnud.
Kui auto ostetud eraisikule võid kaevata tarbijakitsesse selle "kahe võtme" süsteemi peale. Kui frima nimele,siis võid minna kohtusse IME-ga. Mõlemal juhul võid kirjutada emamaale tehasesse kurja kaebekirja ja loomulikult ka maateoojale soome e. IMF-ile.

Peale garantii lõppu võid teha ju ümber võtmeta käivituse peale, siis üks võti vähem.
Ca 10 aasta pärast pole sul ka ukseluku võtit vaja enam kaasas kanda, sest Defaka ukselukud avanevad selle aja peale suvalise lapiku esemega.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta

Mine “Üldised tehnilised küsimused”