Latt- tungraud

Tahtmine teha, aga mõistus otsas. Küsi nõu!

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
anttil
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 86
Liitunud: R Juul 05, 2013 20:47
Asukoht: Pärnumaa

Latt- tungraud

Postitus Postitas anttil »

Tere siinsetele.

Võib- olla ei ole õiges lahtris, aga eks moded tõstavad õigesse paika.

Küsimus siis Latt tungraua kohta. Kuna vintsi niipea autole ei saa, on plaan osta latt- tungraud. Kas on mingit vahet Dragon vintsi ja Hi lifti vahel peale nime ja hinna. Kas Dragoniga saab kasutada Hi- lifti tarvikuid ( ORK komplekt, mida JRX müüb).
Või kui keegi müüb oma kasutatud HI- Lifti äkki saab jala ukse vahele ning kui hind sobib saaks kaupa teha

Hull tahtmine on oma discoga kusagile turnima minna, aga plank auto tundub natukene ehmatav. :oops:

Aga kusagilt ja millegiga võiks ikkagi alustada.
Kui vananeda, siis teha seda stiilselt. Land Roveriga.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Jah, vahe originaal Hi-LIfti ja suvalise Hiina latttungraua vahel on täiesti olemas (olgu see siis T-Max, JR Motorsi müüdav Dragon, Imedepõllu pakutav Torin või midag muud).
Hiinakad on pehmemast metallist - ebaõigel kasutamisel on esinenud läbipaindumist, tiftid kuluvad kiiremini, vedrud väsivad kiiremini, loksud ja tolernatsid on suuremad.

Tõsi, avalduvad need vahed peale sagedast kasutamist karmides oludes (võistelmine, sagedaded safarid, jne.)
nn. pühapäevakasustajal kes paar korda aastas seda auto tõstmiseks või vintisimieks käsitalina kasutab ei ole see vahe nii suur.

Originaal Hi-Liftile müüakse ka remondikomplekte.

Lisavarustuse ühlduvus sõltub konkreetse latttungraua talla kujust ja mõõtudest.

Kunagise aktiivoffroaderina olen rohkem, kui 10 aastaga pidanud läbi 4 hiinakat ja nüüd jäänud truuks päris Hi-Liftile.

P.S. Neid http://www.landroverclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=5348
olen elus 3 tk omanud ( 2 varastati ja ühe lõhkusin oma lollusest ära).
Suht normaalne hiinakas oli.
Viimati muutis landy, L Nov 02, 2013 20:45, muudetud 1 kord kokku.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
anttil
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 86
Liitunud: R Juul 05, 2013 20:47
Asukoht: Pärnumaa

Postitus Postitas anttil »

Ok, tänud.

Kui osta Imedepõllu Torin, siis kas nendega saab kasutada Hi- Lifti lisavarustust. Siis saaks ju tuleviku peale mõelda.

Väga suurelt ette ei võta, aastas ikka mõned korrad kindlasti kasutaks. Jõulud on tulemas ja puha....
Kui vananeda, siis teha seda stiilselt. Land Roveriga.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

See sõltub Torini tungi tallast ja tõstekäpast. Õnneks on originaal Hi-Lift olemas, et võrdlemiseks kõrvale pana. Proovin edmaspäeval ära võrrelda.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Raigo R
Kohe panen 33" rehvid!
Postitusi: 265
Liitunud: E Dets 13, 2010 12:01
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Raigo R »

Ei taha hiinlaste toodangu müüjate tundeid riivata,aga julgeksin siiski vaid Hi-Lifti soovitada kolmel põhjusel. 1-närvid. 2- ohutus. 3-raha. Elu on näidanud,et odavam ei taga kvaliteeti,ehk siis kapitalisti käitumismalli järgi kvaliteet ei too kasumit. Omal Hi-Lift ja väga rahul. Vintsina on tõmbemaa küll piiratud,aga tõstab hästi. Käsivints on hea abimees.Aeglane,aga lollikindel ja sooja saab ka nahavahele.
3xRRC
Tubiniit
Kohe panen 33" rehvid!
Postitusi: 238
Liitunud: R Jaan 08, 2010 17:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tubiniit »

Ostsin Inseneeri käest HI-Lifti ning Landy kontoriga samas majas asuvalt firmalt rattatõste komplekti ning olen rahul - mudast saab ilma silladifri blokeeringuta(mul pole) välja. Hi-Lifti aluse tegin paksust plangust, millesse paigaldasin M10 mutritega poldid pidamise kindlustamiseks.
Hi-Liftiga tõmbasin ka õues 50cm-se jämedusega männi maha täpselt õiges suunas - väheke kõrvale kaldumisel oleks palju pahandust teinud.
LR Discovery I 83kW manuaal
Vasta

Mine “Üldised tehnilised küsimused”