Range Rover Sport 2009 display upgrade (bluetooth ühendus)

Kõik nipid, kuidas autot paremaks ja maastikusuutlikumks muuta.

Moderaatorid: landy, inseneer

Vasta
Kristjan1977
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 1
Liitunud: R Aug 20, 2021 10:48

Range Rover Sport 2009 display upgrade (bluetooth ühendus)

Postitus Postitas Kristjan1977 »

Tere olen värske RR omanik ja uus ka foorumis. Esimese 2000+ sõidukilomeetri järel saan enda RR ainult kiita, tõesti hea ja väga mugav masin. Aga on üks asi mis võiks olla parem, see on buletooth sild telefoni ja auto display vahel. Täpsemini öelduna seda valmidust sellel mudelil lihtsalt ei ole. NB.Hands free süsteem töötab väga hästi ja sellele etteheidet ei ole, aga telefonist üle bluetoothi muusikat stereosüsteemi lasta pole võimallik ja samamood pole ka muud bluetoothi ühendust telefoni ja auto display vahel.
Selle murega pöördungi, et kas kellelgi võib olla head soovitust kuidas sellist muret saaks lahendada või kas üldse saab?
Kujutan ette, et üks moodus võib olla ära vahetada kogu auto display süsteem uuema vastu, aga kas see on ka reaalselt võimalik? Ja kas äkki on lihtsamaid häkke, kuidas näiteks telefonist muusika hõlpsalt auto stereosüsteemi saada?
Etteruttavalt mainin ära, et väikese lisaseadmega läbi auxi v sigareti süütaja loodav bluetooth ei ole hea lahendus, kuivõrd muusika kvaliteet on nii oluliselt madalam, kui näiteks CDst või raadiost ja samuti ei ole see väga töökindel ja mugav lahendus.
Ühesõnaga olen arusaanud, et antud probleemi ei saa lahendada lihtsate lisavidinatega, vaid oleks siiski mõne targema spetsialisti abi vaja.
Seetõttu uuringi, kas kellelgi siin foorumis võib olla häid soovitusi, kuidas antud muret saaks kõige mõistlikumalt lahendada?
Tänud ette. Kristjan
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 9848
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Range Rover Sport 2009 display upgrade (bluetooth ühendus)

Postitus Postitas landy »

Kõige lihtsam on riistvaraline lahendus - läbi AUX-in pistikupesa.
Blueteooton läbi Nokia toodetud kõnemooduli ja rohkemat on enne 2010 aastat projekteeritus autolt ( enne iPhonede mass levikut) on seda ka masinalt palju nõuda.

Üks võimalike lahendusi:
https://www.youtube.com/watch?v=5wAzKXhhqb4
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta