Disco II CDL

Kõik nipid, kuidas autot paremaks ja maastikusuutlikumks muuta.

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
ruut
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 87
Liitunud: N Sept 22, 2005 08:08
Asukoht: Harju

Disco II CDL

Postitus Postitas ruut »

Minu masinal on sünnist saati see viga, et puudub keskmine difrilukk - CDL. Pole ka väljavõtet. Paistab, et varsti tuleb hakata sidurit vahetama ja sellega seoses sooviks ka antud puuduse likvideerida ja maastikusuutlikust parandada.
Jäi silma selline leht
http://www.ashcroft-transmissions.co.uk ... 7.html#pa2
Pakutakse kaablit-kangi ning lisa 175 naela eest veel vahekasti ümberehituse komplekti. Kas kellelgi on kogemusi sellise ümberehitusega? Kunagi uurisin seda teemat ka esindusest aga siis väideti, et midagi kastis vahetada ei saa ning tuleb kogu kast vahetada. Esinduse hind uuele kastile oli selline, et ma mõtte maha matsin.
Või on kellelgi soodsa hinnaga üks korralik LT230 pakkuda kus CDL olemas on?
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Idee igati progressiivne ja kiiduväärt. ~4500 niiolulise kangi eest maksta pole ka just teab mis üle mõistuse hind.

1)Kellega sa esindusest rääkisid?
2)Ei tea, et keegi Eestis sellist ümbeeehitust teinud oleks selliste lisadega, tavalist lisahoova lisamist väljavõttele on vast isegi tehtud.
3)Eestist sobiliku käigukasti leidmine vähe usutav. Võib otsida Saksa ja hollandi LR romulatest.
4)Küsi, kas www.allmakes.ee sama asja ehk pakkuda saab!

Kui tööks läheb, palun anna teistelgi lähemalt teada ning tee võimalusel fotosid protsessist!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
ruut
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 87
Liitunud: N Sept 22, 2005 08:08
Asukoht: Harju

Postitus Postitas ruut »

Landy kirjutas:Idee igati progressiivne ja kiiduväärt. ~4500 niiolulise kangi eest maksta pole ka just teab mis üle mõistuse hind.
No väheke rohkem ikkagi 370 naela + tööraha
Landy kirjutas:1)Kellega sa esindusest rääkisid?
Veiko ja Urmasega
3)Eestist sobiliku käigukasti leidmine vähe usutav.
Aegajalt ikka mõni auto üle kuudi keeratakse - ehk ikka leiab.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

ruut kirjutas: No väheke rohkem ikkagi 370 naela + tööraha
Sorry, unustasin ühe jupi hinna juurde liita. 9KEEK+tööraha paneb veidi mõtlema. Samas selle raha eest vist veel käigukasti ei saa... (aga äkki saab...)
Veiko ja Urmasega
Imelik, et Veiko sihukest juttu rääkis... :shock:
Aegajalt ikka mõni auto üle kuudi keeratakse - ehk ikka leiab.
Seni kõik Disco II ja IIA-d minu teda uuetsi üles klopitud. Lihtsam ja ilmslet ka odvam siiki piiri tagant käigukasti otsida. (näiteks http://www.terhorst4x4.nl/ )
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
ruut
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 87
Liitunud: N Sept 22, 2005 08:08
Asukoht: Harju

Postitus Postitas ruut »

Landy kirjutas: Imelik, et Veiko sihukest juttu rääkis... :shock:
Seni kõik Disco II ja IIA-d minu teda uuetsi üles klopitud.
Veiko olla tehasele järelpärimise teinud.
Kindlasti kõik ei ole ülesse klopitud. Tean ühte, mille tehnika elab edasi Disco I peal. Ja tegelikult on selle kõveraks keeratud alumiiniumkosu sirgeks ajamine üks äärmiselt jama töö. Eriti kui osa plekke liimitud on. Ühed mehed ütlesid peale sellist tööd, et järgmine kord tuleks selline masin kuusakoskisse viia. :)
Samas LT230 vahekast on ju ka kasutusel nii DiscoI-l kui ka Defekal. Seega midagi võiks ju leida.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

ruut kirjutas: Kindlasti kõik ei ole ülesse klopitud. Tean ühte, mille tehnika elab edasi Disco I peal.
Sed infot on rõõm kuulda, set mul oli info, et ka kakas üsn kägraks keertud masint prooviti taas üles ehitada.
ruut kirjutas: Samas LT230 vahekast on ju ka kasutusel nii DiscoI-l kui ka Defekal. Seega midagi võiks ju leida.
Momendil peaks Eesti Disco vrakkidest lage olema need kolm tükki mis olid, on prktiliselt paljaks müüdud. Nipet-näpet väikeseid osi vaid alles.
Seega ikkagi pilk piiri taha mõtet pöörata.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
RV8
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 498
Liitunud: L Aug 13, 2005 11:53
Asukoht: TALLINN
Kontakt:

Postitus Postitas RV8 »

Mul on vaheakst d2 le. Pärineb diffriliukuga juhtimisega autolt. taastamiskõlbamtu (sai paugu, keres pragu, töötas kuivalt, mitte kau aga ppisas.) havinud lootusetult korpuse osa , paar laagriistu on kokkuksulanud. hind ei ole 1 kroon.
Vasta