D1 katuseluugi "kinnipanemine".

Kõik nipid, kuidas autot paremaks ja maastikusuutlikumks muuta.

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

D1 katuseluugi "kinnipanemine".

Postitus Postitas duud »

Terve
Tekkis idee, et vältida koguaeg miskeid lekkeid või mis iganes asju katuseluugiga siis võiks ta üldse kinni panna.
Nimelt see klaas mis on, selle paneks uue tihendiga kinni katuse külge otse ja "sirmid" jätaks alles. Taolise tihendiga nagu on taga klaasil või miskit taolist.
Päris kinni ei tahaks keevitada aga mis sellel katuseluugil niiväga peale valguse ja vähesel määral õhu kasu on...auk on kitsas kui lahti teed ja kui priu jätad hakkab kolisema...
tihendipoodidest ja tööriistamarketist tõenäoliselt saaks ka selle tihendi.

Küsimus ongi järgmine, kas kellegil kogemusi või on sellist asja keegi teinud ka? Või ideid?
discoveri I
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 47
Liitunud: P Aug 14, 2011 00:32
Asukoht: pärnu

Postitus Postitas discoveri I »

kas sellist võimalust pole,et see luuk korda teha? sellega säiliks autol reaalselt toimiv lisa ja hiljem kui tekib soov müüa oleks auto ka reaalselt lisadega ja oma hinda väärt.
4x4 teeb liikumise lõbusaks tel:54538080
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

egas luuk jääb alles...ma võtan ära üleliigse ja pärast saab selle tagasi panna...
netis on palju õpetusi ning mõni on ka päris asjalik kuidas selle korda saab aga ei hooli eriti...
ja kui rääkida müügist...siis tõenäosus, et müün- on nullilähedane. muidugi ei tea mis elu toob aga vaadates tulevikuplaane jms. siis müük ei tule kõneallagi...
Vasta