LR110 mõned kohad oleks vaja juurde

Kõik nipid, kuidas autot paremaks ja maastikusuutlikumks muuta.

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
Trammijuht
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 49
Liitunud: T Nov 28, 2006 22:37
Asukoht: Tallinn

LR110 mõned kohad oleks vaja juurde

Postitus Postitas Trammijuht »

Njah lugu siis järgmine et mul 3 ukseline 110 kus on nii umbes täpselt 9 kohta aga dokumentides 3 taga seinte ääres on klappistmed ja 1 iste taga ka näoga sõidusuunas ja see jama et viiekesi sõitmine läks mulle maksma 6000 eesti politsei aksiat...... ilgelt tahax mõned kohad juurde saada. aga ei tea kuidas ARKis suhtutakse mu sõjaväe klappistmetesse????? ja kas keegi on siukse jamaga juba enne tegelenud ?
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Asi väga lihtne. Kui loed:
http://www.landroverclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=135
siis saad teada, et võtad auto ja paberid (sinu puhul vist ka volituse ARKs toimingute tegemiseks). Vurad angaari ja ütled, et näte autos on x-arv istekohti ja passis on vaid 3tk. Vansti ei lubatud registreeridam ag anppd on Hr. Sooti kiri, et võib.
Mehed, muutke ära. Kuna su auto on nii vana, siis turavaöösid ei pea olema. (NB! Auto peab vastma tootja tehase tootmise aegsetele nõuetele!)
Kui lõugama hakkavad, käese Hr. Sootsile helistada. Aja jalad harki ja enne angaarist ei lahku, kui paber käes, millega peamajja ümber registreerima minna.

Oluline, et istmed enam-vähem teved ja tugevasti kinni on.
Hea oleks auto enne seest ja väljast puhtaks teha, jätab veidi korrektsema mulje.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta