M: Land Rover Range Rover 2.5 TDI 100kW

Land Rover'ite ost-müük

Moderaator: landy

Vasta
exssportlane
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 3
Liitunud: T Juul 03, 2012 07:38

M: Land Rover Range Rover 2.5 TDI 100kW

Postitus Postitas exssportlane »

Pakkuda on siis Land Rover Range Rover 2.5 TDI 100kW 95 aasta.Toodud rootsist.
Masin sai soetatud aasta tagasi katkise siduriga.Sai paigaltatud uus sidur,eelsüüteküünlad,uus esiklaas,õlivahetus jne.Kuna siduri vahetusega läks autol immo peale ja ei käivitunud.Sai palju pistikud lahti ja kinni ühendatud.Pärast mida oli autol aeglusti peal(vist aeglusti).Selle probleemi ilmnemisel kadus ka minu huvi ja aeg seda masinat abistada :D Niisiis kellel on huvi tehke pakkumine.Auto on novembrist seisnud.
NB!!!üks märkus veel.Kuna auto oli ühe vanema härra oma.Siis kui ta rootsis töötas tekkis tal mingi mure õhkvedrustusega.Süsteem on lahti ühendatud ja auto tõstmine käib tavalise kompressoriga.Tema väitel pidi kompressor korras olema ja tuleks tagasi ühendada.Täpselt ei mäleta mis viga oli,aga tal ei olnud rootsis võimalust esinust külastada ja kergem oli selline lahendus teha.

pakkumisi võib teha foorumi sõnumitesse ja ivarrumm@hot.ee (Rapla 5222278) ja auto ei ole hindamatu :D


http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... rhash=69f4
Viimati muutis exssportlane, T Mai 07, 2013 15:50, muudetud 1 kord kokku.
exssportlane
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 3
Liitunud: T Juul 03, 2012 07:38

hind

Postitus Postitas exssportlane »

Tundub ,et ima hinnata ei tulnud erilisi pakkumisi.Panen siis hinnaks 1600.Sai täna käima ka pandud ja läks kohe ilusti.Õhtul veel vaatan mis selle aeglustiga teha annab.Äkki jäi mõni pistik lahti.
moonwolf
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 6
Liitunud: K Aug 21, 2013 08:05

Postitus Postitas moonwolf »

Kas ikka veel müüd?
Vasta