M: Land Rover Discovery II Td5 2000 a. 145000 km

Land Rover'ite ost-müük

Moderaator: landy

Suletud
discostar
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 14
Liitunud: T Mär 09, 2010 11:34
Asukoht: Tallinn

M: Land Rover Discovery II Td5 2000 a. 145000 km

Postitus Postitas discostar »

Müüa Discovery II Td5(2,5 turbodiisel) 2000 a.
läbisõit 145000
automaat, 7 istekohta, korralikud AT rehvid
Sõitnud olen ikka suhteliselt vähe – rohkem lõbusõidu, kalalkäimise ja looduse avastamise auto.
Ostsin 2006 Saksamaalt(originaalpass on alles). Kogu siinolemise ajalugu on mul täpselt kirjas – mis millal vahetatud, mis tehtud, enamus olen muidugi ise teinud aga ka LR pesas olen lasknud paar spetsiifilisemat asja ära teha.
Auto oleks vaja tegelikult mõlema külje pealt üle värvida, kuna siis kui ta ostsin oli ta mõlema külje pealt viga saanud (mul on ostmise hetke pildid ka olemas). Ma lasin ta toona ainult krundiga üle ja ei hakanud ülearu vaeva nägema – sõiduomadustele ei mõjunud üldsegi ja nii olengi temaga siiani sõitnud. Värvimine on kuskil 900€. Ja tagatuli tuleks ka vast uus osta, tagurdasin ta mingi orgi otsa vähe katki, ülevaatuselt läks küll selle tulega lahedalt läbi, aga noh katki ta on. Plastist stanged on ka parandatud - needitud, see on muidugi selline iluviga ja kui stangedest jutt, siis igal juhul on mõtekas need rauast osta.
Tehnilises mõttes kõik väga hea.
Kel huvi on võin pikemalt pajatada, auto on Tallinnas, Kadriorus. Tel 5092771, mail: azorjanov@gmail.com

Hind: 4100€
Piltide link
https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing

PS kaasa saab RAVE elektroonilise manuaali, kus kõik remontimise ja hoolduse inff sees on
mida raskem on eesmärk, seda magusam on ... teadagi mis!
discostar
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 14
Liitunud: T Mär 09, 2010 11:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas discostar »

Kuna müügiga on jube kiire ja mingit erilist huvi pole siiamaani ilmutatud - siis tuleb hind teiseks teha 500 odavamalt 3600.- Vaadake läbisõitu! Õli on vahetatud, mitte 15000, nagu hooldus ette näeb vaid 10000 tagant ja sees on täissünt.
mida raskem on eesmärk, seda magusam on ... teadagi mis!
discostar
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 14
Liitunud: T Mär 09, 2010 11:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas discostar »

Auto müüdud, uuele omanikule meeldivaid hetki minu endise kallikese - Discoga!
mida raskem on eesmärk, seda magusam on ... teadagi mis!
Suletud