O: Defender 110

Land Rover'ite ost-müük

Moderaator: landy

Suletud
krm
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 5
Liitunud: L Jaan 27, 2007 13:01

O: Defender 110

Postitus Postitas krm »

On tekkinud mõte soetada endale lihtsa ehitusega nö ekspeditsiooni auto. Defender on üks variant mis nagu sobib. Mida peaks silmas pidama kasutatud defenderite puhul? Kas lääne euroopast toodud taluvad külma? Kas on mõni usaldusvääne allikas keda võiks selleks tarbeks kasutada?
Auto24-jas on kudagi kasin valik…
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Euroopast toomiseks on hea vaadata:
http://www.landroverclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=191

Esmase info Defenderite kohta võid saada minu käest. Helista julgelt 5010599 ja proovin konsuteerida. Võid ka kirjutada landy@4x4.ee
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Servicemobil
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 94
Liitunud: K Juul 06, 2005 10:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Servicemobil »

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... rhash=ae95

vaata seda. Peaks olema koik olemas mida sul vaja on.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Lisan täpsustuseks, et selle auto külgakende asemel olevad rihevlplekist katted pole pandud mitte seepärast, et keegi oleks aknad eemldanud või ära lõhkunud, vaid seepärast, et neid pole seal kunagi olnud. Nimelt on masin toodetud "Land Rover Special Vehicle Departmenti" poolt LR hooldusutoks. Sealt ka selle auto elupõline hüüdnimi "servicemobiil".

Tehasest tulles oli see auto umbes selline:
http://www.landroverclub.ee/est/galerii ... pukk11.jpg

"Aktiivteenistusest" lahkudes eemaldati suurem osa tehase spetiaalvarustusest , kuid praegune omanik on see-eest lisanud olulisell määral maastikusuutlikut parandavid varustust.

Eriti tõstakisn esile:
ARB diferentsiaalilukud nii esi- kui tagasillas
OME tõstesarja,
T-Max 12500lbs vintsi
ja kompressori,

Väga praktilised on ka
uus roostevabast tagauks,
ning Ebersprächer'i salongisoojendus,
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
krm
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 5
Liitunud: L Jaan 27, 2007 13:01

Postitus Postitas krm »

See aparaat on mulle silma jäänud küll… miks sa ta ära müüd?
Lisavarustust on minu kasutamise seisukohast palju. Mulle piisab kui on standard blank + konditsioneer (väikesed lapsed + pikk sõit palava ilmaga ). Katuse raam oleks ka hea asi aga selle saab hiljem lisada… Konditsioneeri sellel pole kahjuks?
Servicemobil
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 94
Liitunud: K Juul 06, 2005 10:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Servicemobil »

krm kirjutas:See aparaat on mulle silma jäänud küll… miks sa ta ära müüd?
Lisavarustust on minu kasutamise seisukohast palju. Mulle piisab kui on standard blank + konditsioneer (väikesed lapsed + pikk sõit palava ilmaga ). Katuse raam oleks ka hea asi aga selle saab hiljem lisada… Konditsioneeri sellel pole kahjuks?
Raske südamega sai kuulutus üles pandud peale tõdemust, et mul ei ole lahiajal aega seda autot sihtotstarbeliselt kasutada. Matan ainult meeletutes kogustes raha sisse.
Konditsioneeri saab vajadusel lisada, kuna olen ise teemaga sina peal saan aidata sellesuhtes. Sama lugu katuseraamiga. Originaal oli liiga raske, ongi parem ise uus ja kerge teha.
Suureks plussiks mis mainimata seni, on 300tdi mootor. Iga neeger saab asja hingeelust aru, puudub igasugune niiskust kartev elektroonika. Mootor käib ühe juhtme otsas mis kütuse solenoidi lahti hoiab.

Samas soe soovitus valida miski muu automark kui reisiplaani mahuvad ka väikesed lapsed. Mugavam nii endale, kui ka lastele. Defekas on mumeelest selliseks asjaks liiga spartalik ja raju riist.
Georg
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 16
Liitunud: R Dets 29, 2006 15:04
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas Georg »

defenderil on ju niigi esiakna all korralik konditsoneer.milleks veel siis lisada :lol:
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Servicemobil kirjutas: Samas soe soovitus valida miski muu automark kui reisiplaani mahuvad ka väikesed lapsed. Mugavam nii endale, kui ka lastele. Defekas on mumeelest selliseks asjaks liiga spartalik ja raju riist.
Paljulapselise väikelastega pere jaoks ümber ehitamine ka võimlaik, kuid raha ja aeg mis selleks kulub on üsna meeletu:
http://www.landroverclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=520

Kui masin igapäevasõitudeks ja pere koos vanematega viit kohta ei ületa, siis pigem mõtekas Discovery peale mõelda. Salong mugav ja kaasaegne ning maastikusuutlikus ja vastupidvaus pea sama, mis defekal.

Juba suuremate lastega koos (kui turvatoole vaja pole)on ka defekaga liiklemine täiesti võimalik.
Viimati muutis landy, T Jaan 30, 2007 13:50, muudetud 1 kord kokku.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
krm
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 5
Liitunud: L Jaan 27, 2007 13:01

Postitus Postitas krm »

Sõidumugavus on suhteline mõiste! Defender liiga raju? Kuni laste aastaseks saamiseni sõitsime Patroliga Y60 see kandiline aga kaug põhja variant. Pold nagu hullu midagi, hea lolli kindel apastaat oli… ja ilmselt uue omaniku jaoks on edasi., kui ta kere renoveeritud sai…
Kokkuvõte- tuleb mõnega proovi sõitu teha?
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

krm kirjutas:Sõidumugavus on suhteline mõiste! Defender liiga raju? Kuni laste aastaseks saamiseni sõitsime Patroliga Y60 see kandiline aga kaug põhja variant. Pold nagu hullu midagi, hea lolli kindel apastaat oli… ja ilmselt uue omaniku jaoks on edasi., kui ta kere renoveeritud sai…
Kokkuvõte- tuleb mõnega proovi sõitu teha?
Kui lapsed juba nii suured, siis pole vast hullu, kuigi defeka salong on originaalküttega üsna jahe. Igal juhul tasub lisküttele mõelda.

Proovisõidu (koos kogu perega) soovitan kindlasti teha. Kui siis sisetunne ütleb, et on see õige tasub ka kõik kahtlused maha matta.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
LoJack
õpetas ARKi lugema
õpetas ARKi lugema
Postitusi: 566
Liitunud: T Veebr 06, 2007 19:03
Asukoht: valdavalt Pärnu

Postitus Postitas LoJack »

Kas saaks pisut lähemalt uurida ja proovisõitu teha? Landy soovitab seega on terav huvi masina vastu olemas...
Servicemobil
Ärge peske mu landikat!
Postitusi: 94
Liitunud: K Juul 06, 2005 10:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Servicemobil »

Vabandan väga, kuid paraku on auto muuk hetkel katkestatud. Kahju hakkas. :(

Eks vaatab sügisel uuesti, teen temaga mõne meeldejääva reisi veel ja kuna jõudsin selleks tarbeks juba salongi laiali võtta, siis polegi hetkel midagi mis kaubanduslikku välimust omaks näidatagi. Lihtsal piinlik on selle raha eest siukest asja näidata.

Sai see müügikuulutus ka suuresti hetkeemotsiooni ajel üles pandud. Land Roveritel on omadus aegajalt hari punaseks ajada. Landy retsept sellisteks puhkudeks on piimaga tee. 3 korda päevas. Mõjub rahustavalt.

Muidugi jääb veel võimalus oodata millal ta mu jälle tigedaks ajab ja siis õigel ajal kohal olla :lol:
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10303
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

O.T.
Minu meelest parim näide sellest, et Land Rover on ravimatu haigus. :lol: Omanikud vannuvad teinekord tulist kurja, kogu aeg näpud õlised ja lubavad selle auto kuradile saata. Mõne aja pärast aga tulevad garaazi tagasi, teevad korda, sõidavad ja ikka kiidvad teistele.

Nii mõnigi endine LR omanik on elu-olu sunnil autost loobunud,kuid paari aasta pärast esimese majandusliku olukorra tekkides margi juurde tagasi tulnud, unustades kunagise lubaduse sellist õnnetust enam mitte endale muretseda. :oops:

Kui LR jama silme eest väga mustaks võtab, tehke nagu inglased - tee piimaga, soolased küpsised ja juustuviil. Ma granteerin, et hakkab parem. :wink:

Kui teema algataja soovib, panen selle lukku.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
krm
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 5
Liitunud: L Jaan 27, 2007 13:01

Postitus Postitas krm »

Hetkel võib teema lukku panna.
Kuna aega on siis asun ringi vaatama.
Suletud