O/V: Range Rover L322 3.0 TD6, 2002-

Land Rover'ite ost-müük

Moderaator: landy

Vasta
mechanic
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 1
Liitunud: P Nov 16, 2014 16:34
Asukoht: Pole teie asi!

O/V: Range Rover L322 3.0 TD6, 2002-

Postitus Postitas mechanic »

Tere

Olen ammu hoidnud pilku peal Range Rover L322 müügikuulutustel, siiani on kolm autot nina alt ära läinud. Kuna hetkel on mul Audi näol korralik auto olemas, siis pakuksin seda ka vahetuseks, annaksin enda auto pluss kompensatsiooni. Range Roverite hinnad on küllaltki erinevad, praegu on müügis autod hinnaga alates 10 000 euri, kuid mina soovin soodsamat masinat. Kuna neid soodsamaid vahepeal müügis ka oli, siis sellest tingituna ei taha ka rohkem maksta.

Range Rover peab olema kindlasti BMW 3.0 diiselmootoriga ja võiks ilma suurema roosteta olla, hinnaklass kuni 8000 euri.

Audi, mida vahetuseks pakun, on väga heas korras A6 C5 Avant 2.5TDI quattro, 2004 aasta ja automaat. Auto võtsin arvele oktoobri alguses, tuli otse saksast, läbisõit on kindlasti õige ja praeguseks hetkeks 175 000km. Auto on Saksamaal ainult esinduses käinud ja sellest tingituna on olemas ka täielik hooldusajalugu, mille lasin ise ka Reval Autos paberil välja printida, samuti on olemas pdf fail, mida saan vajadusel meilile saata. Mootor on BAU tähistusega, mida loetakse V6-te seas kõige töökindlamaks. Hetkel käib mootor nagu kell ja audispetsialistide juures ülevaatusel käies kinnitas auto ülevaataja, et minu auto on selliste seas kõige korralikum, mida tema silm siiani üldse on näinud.

Kui kellelgi on sellise mudeli Range Rover olemas ja on müügiplaanid tekkinud, siis võib vabalt mulle märku anda, vaatame Range Roveri üle ja mõtlema, kuidas kaupa teeme. Kui Audi vastu vahetust ei soovi ja müügiga otseselt kiire ei ole, siis võin Audi vabalt ka maha müüa, kuna tegu on nelikveolise väga korraliku isendiga ja talv on tulekul, siis müük väga kaua aega võtta ei tohiks.


Igal juhul jään pakkumisi ootama!
martin471@msn.com
58004948
Martin
Vasta