M:RR2 P38 96a manuaal

Land Rover'ite ost-müük

Moderaator: landy

Vasta
RuC
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 37
Liitunud: E Mär 10, 2014 11:13
Asukoht: Padise

M:RR2 P38 96a manuaal

Postitus Postitas RuC »

Tere, mul pakkuda 96a manuaal p38. auto toimib ja söidab, kuid viimasel ajal hakanud kummitama öhkvedrustuse anomaalia, ning mul lihtsalt sitaauguni..
Mootor vahetatud paartuhat km tagasi 2001a e39 bmw pealt tulnud värskema vastu inglismaalt. Küljes korralikud pihustid. ning bmw e28 pealt suur turbo. aku ja öhuvött on oma asukoha pooled ära vahetatud, Sidur on ca 1k km söitnud. Kaasa tuleb nahksisu eraldi, hetkel on korralik kaltssisu sees. Lisaks kaasa korralikud bagid, kompressor koos klapi majandusega ja rem komplekt.
Esiklaas terve, kerel sihtpärase kasutuse jälgi piisavalt. esi taga bumper deffektsed.

viimasel aja saanud uue käigukasti hoovastiku, ette nightbreakerid, silla ja kasti ölid..

Oodatud köik pakkumised, oodatud ka pakkumised Ökopilli vastu.
hinnaks paneks ca 1500, tingi...
pilte pean veel vaatama kas leian kusagilt, auto seisab keilas hetkel.

Kontakt 578 38 007
Viimati muutis RuC, T Jaan 16, 2018 08:25, muudetud 1 kord kokku.
Õli
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 30
Liitunud: E Dets 26, 2011 17:57
Asukoht: Läänemaa

Re: M:RR2 P38 96a manuaal

Postitus Postitas Õli »

Aga selline lahendus....https://www.google.ee/search?q=p38+coil ... 9&dpr=1.25" onclick="window.open(this.href);return false;
Ostad-vahetad järgmise ja hakkad jälle otsast peale nu....ima.
Ma nägin oma 2003a RR. esimesed 1,5a kurja vaeva, kõik jupid mis autol küljes need per...e läksid. Nüüd lõpuks on nö.pidama jäänud. Autosse on pandud kindlalt 2x ostuhind ja tänu sellele on see auto muutunud "hindamatuks", (vähemalt mulle).
Aga sõita on hea :D
Vasta