O: RR Classicule detaile ('86 V8)

Koht Land Rover'ite varuosade ja lisavarustusega kauplemiseks.

Moderaator: landy

Vasta
xz
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 47
Liitunud: K Nov 30, 2005 20:37

O: RR Classicule detaile ('86 V8)

Postitus Postitas xz »

Paneks siia väikse nimekirja asjadest, millest arvan oma RR'it puudust tundvat:

1) Ette stange alla käiv spoiler või põll, kuidas keegi soovib (koos või ilma tuledeta). Ärge öelge, et ühelgi offroaderil see üleliigseks pole muutunud :wink:
2) Porikummid

Hindade kohta ei oska tõesti midagi pakkuda. Üldiselt kokkuleppel ja mida soodsamad, seda parem :roll:

Kuna Eesti suhteliselt väike, siis asukohapiiranguid ei sea.

Kellel juhtub midagi eelpoolnimetatutest üle olema, siis oleksin tänulik, kui PS'is teada annaksite.
Viimati muutis xz, P Jaan 22, 2006 01:26, muudetud 1 kord kokku.
xz
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 47
Liitunud: K Nov 30, 2005 20:37

Postitus Postitas xz »

Nende klaasipeasu pumpadega on tegelikult natuke kiire ka :roll:

Kui kellelgi pakkuda pole, siis oskate ehk öelda, mis auto omad sinna veel võivad sobida või kust mingeid universaalseid saab, mis sobiksid.

Käisin isegi Vilojettis uurimas, aga tellimisaeg 1 kuu kuni igavik umbes eriti ei lohutanud. :evil:
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10304
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

xz kirjutas:Käisin isegi Vilojettis uurimas, aga tellimisaeg 1 kuu kuni igavik umbes eriti ei lohutanud. :evil:
Miks kasutada varuosade ostimiseks kalleimat võimliku kohta, kui abi saab meie klubi hea sõbra käest - www.allmakes.ee Tarneajad mõistuse piires ja hinnad taskukohased.
Kõik sulle vajalikud osad on sealt saadaval.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
xz
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 47
Liitunud: K Nov 30, 2005 20:37

Postitus Postitas xz »

Klubi hea sõber ütles, et järgmise teisipäevani ta inimesi ei teeninda ja otsigu ma lammarist. Sellest ka minu küsimus, et mis auto pumbad võiks sobida, sest vaevalt Eesti lammutustes eriti palju Range Rovereid leidub. Aga kui muud üle ei jää, siis eks tuleb see teisipäev ära oodata. Ise ostaks ka parema meelega uued ja RR-ile mõeldud pumbad.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10304
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

xz kirjutas:Klubi hea sõber ütles, et järgmise teisipäevani ta inimesi ei teeninda ja otsigu ma lammarist. Sellest ka minu küsimus, et mis auto pumbad võiks sobida, sest vaevalt Eesti lammutustes eriti palju Range Rovereid leidub. Aga kui muud üle ei jää, siis eks tuleb see teisipäev ära oodata. Ise ostaks ka parema meelega uued ja RR-ile mõeldud pumbad.
Kui kiiresti vaja aknad puhtaks saada, siis kõige odavam on osta tavaline LADA klassipesuri paak koos pumbaga. Mina isiklikult kasutatud klaasipesuri pumpa eriti investeeria ei riskiks.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
RV8
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 498
Liitunud: L Aug 13, 2005 11:53
Asukoht: TALLINN
Kontakt:

Postitus Postitas RV8 »

Pesuri mootri mure oli mul päevakorras eelmise nädala alguses. Autoks Rover V8 mootoriga, agregaatide ja ajastu poolest RRCL lähim sugulane.
Võtsin mõlemad mootorid ja läksin romulasse, Kohe riiulist noh kas oli 15 või 25 kr tk. Peaasi et sobib paagiühenduse poolest ja pistikuga. Kuju pole oluline. Nagu H4 pirn, see küll sama kujuga alati, aga paljudel autodel kasutuses, pole vahet kas lada või fordi oma. Kui vaja hangime uue mooori. Kindlasti tuleb kas Valeo, Lucas v.m.s., aga miite Land Rover tähisega.
xz
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 47
Liitunud: K Nov 30, 2005 20:37

Postitus Postitas xz »

Seoses osade juppide omandamisega korrigeerisin nimekirja.
Vasta