Laiendid

Koht Land Rover'ite varuosade ja lisavarustusega kauplemiseks.

Moderaator: landy

Vasta
Hästi
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 27
Liitunud: L Veebr 09, 2013 07:41

Laiendid

Postitus Postitas Hästi »

Tere ja ilusaid pühi ! Eputaks Hobuse Aastal poritiiva laienditega.Saaks tasuta mingit infot selle teema kohta ?Samas annan sümboolse tasu eest LR-i kaitse-või koeravõre,ma täpselt ei oskagi seda asjandust defineerida, pilt peaks kuskil hydras üleval olem





----------------
-Ei sõida? Paljuga ostsid?
-Viiesajaga!
-Ma ostsin külmkapi viiesajaga,kah ei sõida !!
Hästi
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 27
Liitunud: L Veebr 09, 2013 07:41

Postitus Postitas Hästi »

Türi,telefon 53474868 ,michelson753@gmail.com
Kasutaja avatar
imedepõld
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 857
Liitunud: K Juun 05, 2013 20:40
Asukoht: Harjumaa, Rae vald
Kontakt:

Postitus Postitas imedepõld »

Originaallaiendeid saab Imedepõllult!
Imedepõld Grupp
Kollektiivsed kogemused Land Roveritega aastast 1996.
Inseneri Auto OÜ
info@imedepold.ee +372 56063006 (E-R 9:00-18:00)
https://www.facebook.com/imedepold.ee

MTÜ Tehnikaspordiklubi "Imedepõld"
klubi@imdepold.ee
Hästi
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 27
Liitunud: L Veebr 09, 2013 07:41

Postitus Postitas Hästi »

Palju need originaalid ka maksavad ja kas illustratiivset pilti näha ka saab?



------------------
Paljas Lady Gaga arvab ära kõik teie soovid.
Kasutaja avatar
imedepõld
Aitab LR varuosadega!
Postitusi: 857
Liitunud: K Juun 05, 2013 20:40
Asukoht: Harjumaa, Rae vald
Kontakt:

Postitus Postitas imedepõld »

Hästi kirjutas:Palju need originaalid ka maksavad ja kas illustratiivset pilti näha ka saab?
Sõltub millisele LR mudelile otsid. Google pildi otsing abiks.
Imedepõld Grupp
Kollektiivsed kogemused Land Roveritega aastast 1996.
Inseneri Auto OÜ
info@imedepold.ee +372 56063006 (E-R 9:00-18:00)
https://www.facebook.com/imedepold.ee

MTÜ Tehnikaspordiklubi "Imedepõld"
klubi@imdepold.ee
Hästi
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 27
Liitunud: L Veebr 09, 2013 07:41

Postitus Postitas Hästi »

Freelander,2004,LN.Ei leidnud ühtegi pilti kuskilt ja praegu pole aega otsida ka.Eks ma helista reedel.





----------------------------
Kes töötab terve päeva,sel pole aega raha teenida.

John Deividson Rokefeller.
Hästi
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 27
Liitunud: L Veebr 09, 2013 07:41

Postitus Postitas Hästi »

Tea,kas olen mina üksi pühade puhul ogaraks läinud või on keegi teine veel kuulnud Land Roveri poritiiva laienditest.Ma ei pea silmas selliseid,tuulesuunaja tüüpi tibilillusid vaid tugevast materjalist,mis muudavad auto välimust agressivsemaks kuid seda mõistlikuse piirides.mitte ülepingutatult.Olen selliseid näinud telekast Jeepil.Kahjuks keeldub mu arvuti,mulle saadetud pildilinkidega,koostööd tegemast ja ma olen sama tark nagu ennisti.
Tänutäheks teeks kellelegi kingituse,mis on titaanist (väga tugev materjal) universaalne (ei sobi land roveritele) neljas pedaal,millega saab turvapadjale,vajaduse korral,õhku juurde pumbata.Lihtne paigaldada!




---------------------------
Selle talve sexisoovitus-kel nina tatine,see olgu all!
58zid
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 153
Liitunud: L Sept 15, 2007 07:07
Asukoht: tallinn kesktee 10
Kontakt:

laiendi

Postitus Postitas 58zid »

Ei tahaks tuju rikkuda aga tagumine laiendi uksega poolitatud. Seega sellist laiendit ise toota keeruline, jääb vaid tuuningu kaup ...kuskilt
Hästi
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 27
Liitunud: L Veebr 09, 2013 07:41

Postitus Postitas Hästi »

Tekib lausa sportlik huvi ! E-beys võib ju olla aga ei oska küsida.Uurin asja ka Sinuauto.eu,seal pidid härrased millegi taolisega tegelemaa.Või olen ma tõesti veidi totakas,et selline mõte üldse pähe tuli !?







----------------------------
Sinine silm,saadud liigse tagasihoidlikuse eest,kaunistab inimest topelt !
58zid
ELRK liige
ELRK liige
Postitusi: 153
Liitunud: L Sept 15, 2007 07:07
Asukoht: tallinn kesktee 10
Kontakt:

aiendi

Postitus Postitas 58zid »

Ma alustaks sellest ,et kui suure rehvi sinna kannatab panna ,disco laiendi maksab poes 180naela piires
Hästi
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 27
Liitunud: L Veebr 09, 2013 07:41

Postitus Postitas Hästi »

215/65/16.Ma ei hakka muuga üldse katsetama,sest kui autot ostsin ütlesin müügimehele,et tahan sellist masinat,millega ei oleks probleeme,et saaks muretult sõlta nii linnas kui metsas.Nii saingi kuldse Freelanderi omanikuks.Ma ei ole kontrollinud selle originaal läbisõitu,sest elan ju nüüd ja praegu.Uus aku ja uus termostaat,need onka kõige suuremad väljaminekud,mis teinud olen.Muidugi õlivahetused ja filtrid iga 10 000 järel.Termostaadist nii palju,et kuna autol on peal 2,0 82kW BMW mootor,siis sinna sobis M47 mootori termostaadi sisu,mis on rahaliselt topelt võit.Otsisin siin üksvahe uut tagavararattakatet,lõpuks lasin selle üldse uue õmmelda,keskele tikiti Land Roveri ovaalse logo.Päris ilus asi tuli välja,kannatab pesta ja külma! Ma ei ole autosid üle paari aasta pidanud,mukin nii üles kui oskan ja liigun edasi.Kuid nüüd olen lausa probleemi ees-nii ilusat ja võimekat autot on keeruline leida.See võrdub ju lausa orjentatsiooni muutmisega....Ah,ma räägin teile parem ühe muinasjutu!

--------------------------
Ärkab Kunksmoor hommikul üles,hirmus pohmakas,mitte midagi ei mäleta,laual pangetäis samakat.Ajab siis end istukile,suu on nii kuiv,et lausa tolmab,ei näe peldikussegi minna.Võtab kopsikust hea lõuatäie ja lööb just kui klaarimaks.Mõte hakkab idanema.Jaksab siis kuidagimoodi telefonini kooberdada ja valib Surematu Kaššei numbri.
-Tere kullake,kuda käbarad käivad,kas tuleksid minu poole,mul terve pang jooki alles,võtame kruusikese,mürame!
-Sa käivitu va tiirane vanamoor,mul riist kõver,tulitab ja on punane nagu keedetud peet,munade ümber on nöör nii.sõlmes,et siiamaani on kõvad tükid sees!Ei tule ma kuskile,kättu su saan,löö kargu puruks!
-Sa kuradi surm kui veri on allpool vööd,siis ma kõlban kui aga ajudeni jõuab,siis olen ma järsku vana ja kole,tuletan sulle seda endale varsti meelde!Helistan parem lohele,see tuleb kindlasti.
-Hei,tere Lohe,lenda minupoole,mul pangeke samakat ja ise ma alles öösärgis!
-Kuule Kunksmoor,mina täna õhku ei tõuse,eile kui meie,kaks vanemat pead täis olime ja juba magasime,võttis keskmine pea Sookollil suhu.Hea,et p....e ei lasknud panna,niiii piiiinlik!!!!!
Vaata Sookolli,va vallatut !
Kunksmoor haarah binokli ja vaatab üle raba Sookolli onni poole.See seisab,käsi puusal ja laseb kõrge kaarega üle kondihunniku,loigus sätendamas vikerkaar.Helina peale on juga nagu noaga lõigatud ja Koll surub mobla vastu oma karvast kõrva.
-No kurda oma mure neiuke ?!
-Kuule Kolla, tule minu poole,mul pang samakat ja seljas mul vaid kölni vesi.
-Tulen,juba tulen jooksuga !!!!!!
Näebk siis Kunksmoor kuidas Kolla üle raba silgates tuleb.Jookseb sada meetrit ja kukub jäärsku maha, nagu surnu!Kargab siis järsku püsti ja leegib edasi,kukub jälle nagu surnu,lamab veidi ja jookseb Moori maja poole edasi,kuni lõpuks kohale jõuab.
Vanamoor nii mures,et mis sinuga on Kollikene,miks jooksed ja siis järsku kukud ja oled kui surnu.
-Tead Kunksmoor kui ma mõtlen selle peale,et sul on terve ämbri täis samakat ,siis ma jooksen,lausa lendan sinu poole,aga kui mul tuleb meelde,et ma pean sind veel ke....ma,kukun maha ja minestan!Jah,vot sedasi.Sorry!
Hästi
Edasi, ainult Hi-Lift'iga !
Postitusi: 27
Liitunud: L Veebr 09, 2013 07:41

Postitus Postitas Hästi »

Uurisin seda asja sealt ja siit ning jõudsin järeldusele,et need laiendid oleks vist liiast.Olen näinud ühte müügifreelanderit millel oli ees midagi põrkeraua taolist aga plastmassist.Ma ei pööranud tol hetkel sellele erilist tähelepanu,kuna kummardasin seeaeg Audi ""puuslikuid"",omal moel teen seda ka praegu.Mul oleks muidu veel küsimusi aga lugedes foorumit , tunduvad need mulle eneselegi kuidagi prostad ja lihtsalt tülitekitavad,sest inimesed räägivad siin asjadest,mis on minu jaoks kosmos ja spetsialistidele elementaarne nagu õhk,millega nad igapävaselt hingavad.Soovin Teile ilusaid pühi japaluge Jõuluvanalt,et ta teie kinki kuuse alla ei paneks vaid ajaks kohe garaaži.


---------------------------
Selle loo rääkis mulle üks kaabakas !!!!

-Kop-kop-kop !!!!
-Kes seal on??
-Politsei!
-Meie ei ole politseid tellinud,meie tellisime tüdrukud ??!
-Mis tüdrukud !!!!!!?
-Noh,meil on sünnipäev,tellisime prostituudid,mürada tahame!
-Tehke kohe uks lahti,naabrid kutsusid meid !!!!
-Vot kui naabrid teid tellisid,siis las nemad teid ka k---vad,meie ootame tüdrukud ära!
Vasta