V: L322 Range Rover 2003 tulede uuendus

Koht Land Rover'ite varuosade ja lisavarustusega kauplemiseks.

Moderaator: landy

Vasta
johantali
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 4
Liitunud: N Okt 05, 2017 15:05

V: L322 Range Rover 2003 tulede uuendus

Postitus Postitas johantali »

Otsin Range Rover L322 omanikku, kes tahaks oma Rangele uuemaid tagatulesid ja oleks nõus loobuma heas korras 2003 originaalidest (oraanzi suunatulega) . Saaksime kokku, tööriistad välja ja vahetaks tuled ära. kuivõrd uuematel natukene suurem hinnasilt, siis vahetust läheks sulle maksma 200 EUR. (ühe uuema tule hinnasilt on minu otsingute põhjal ca 250 eur)

Juhtus nii, et ostsin isendi, millel oli hulk osasid uuendatud (alates esivõrest lõpetades tagatuledega), kuid olen originaaltuledest võlutud. ilma nendeta pole päris see... Isegi, kui nad vett koguvad ja muudmoodi ka edumeelsete inimeste silmis koledad on, siis puhtalt isiklikust kiiksust tahaksin originaale.

5029526

siin skaalal: sul peaks olema vasakpoolne (hädapärast ka 2005-2009), mul vastu pakkuda 2011-12 ALL models.
Pilt
johantali
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 4
Liitunud: N Okt 05, 2017 15:05

Re: V: L322 Range Rover 2003 tulede uuendus

Postitus Postitas johantali »

endiselt otsin vahetuskaupa! hinnas olen paindlik!
AllarKikkas
Land Rover-mu uus armastus!
Postitusi: 1
Liitunud: P Juun 04, 2017 18:44

Re: V: L322 Range Rover 2003 tulede uuendus

Postitus Postitas AllarKikkas »

on pakkuda 05-09 tuled
Italianpower
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 33
Liitunud: R Veebr 11, 2011 14:07
Asukoht: Saku

Re: V: L322 Range Rover 2003 tulede uuendus

Postitus Postitas Italianpower »

Kas mitte nendel uuema mudeli tulede (alates 2010) kinnitus ei ole erinev ning nende paigaldamisel on sul originaal klamber kere küljest ära kangutatud? Siis originaaltuled ei pruugi nii lihtsalt tagasi sobituda. Nägin mingit õpetust, kus klambrid murti ära ja puuriti uute tulede jaoks uued augud.

johantali kirjutas:endiselt otsin vahetuskaupa! hinnas olen paindlik!
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10304
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: V: L322 Range Rover 2003 tulede uuendus

Postitus Postitas landy »

Italianpower kirjutas:Kas mitte nendel uuema mudeli tulede (alates 2010) kinnitus ei ole erinev ning nende paigaldamisel on sul originaal klamber kere küljest ära kangutatud? Siis originaaltuled ei pruugi nii lihtsalt tagasi sobituda. Nägin mingit õpetust, kus klambrid murti ära ja puuriti uute tulede jaoks uued augud.
Jah, seal tueleb teha käsitööd, et need uuemat tüüpi tuled paika saada.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta