M: Discovery 1 raudstanged

Koht Land Rover'ite varuosade ja lisavarustusega kauplemiseks.

Moderaator: landy

Vasta
Kasutaja avatar
Jopinto
Esimesed mudapiisad :-)
Postitusi: 37
Liitunud: T Veebr 20, 2018 17:20
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

M: Discovery 1 raudstanged

Postitus Postitas Jopinto »

Müüa Discovery 1 esimene isetehtud raudstange. Vintsi plaat ja ümbris painutatud 5mm terasest, küljed jms on 3mm. Kogu kupatus käinud kuumtsingi vannis ja seejärel värvitud Raptoriga. Stangega koos pakuks ka korra kasutatud nööriga come up 9000 vints, elektriline massilüliti, juhtmevaba pult ja salongi nupud. Pluss lisatuled Bosch Ralley 1000, xenon plokkidega. Kogu kupatuse eest küsiksin 1200 euri + mulle vastu originnal stange. Vintsi eraldi ei müü aga muus osas võib teha pakkumisi.

Taga stange on ilma tulede aukudeta, keskmine osa originaal millele juurde keevitatud nurgad 3mm terasest. Ei ole just kõige ilusam masterpiece kuid metsa on sellest rohkem kui küll. Korralik krunt all ja üle värvitud Raptoriga. Hinda küsiksin 300 eur + mulle vastu originaal stange.

Kuna mul lähiajal uusi karmimaid offroad matkasid tulemas pole siis teen auto natsa linnalähedasemaks tagasi.

Olen nõus müüma ka kogu auto, saan pimedateks talveõhtuteks, miskit uut projekti alustada, ootan pakkumisi.

Stangedest jms pildid auto24 lingil: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... rhash=c03e" onclick="window.open(this.href);return false;

Tallinn
5019696
margo.hanni@gmail.com
Kui uued rehvid, siis ikka Rehviparadiis!
Vasta