Soodne garaazi rentimise võimalus...

Vahetan, pakun teenuseid, rendin.

Moderaator: landy

Vasta
FB
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 9
Liitunud: N Nov 23, 2006 22:59

Soodne garaazi rentimise võimalus...

Postitus Postitas FB »

Nonii, tuleks nüüd selle paljuräägitud teema juurde tagasi: koht kus hoida ja remontida oma offroadautot (või minu poolest kasvõi veoautot). Nüüd saate tegudeni minna. Lugu siis nimelt selline et mul oleks võimalik Põhja Tallinnas rentida suur lahmakas pinda millest ca 500m2 jääks justkui nagu vabaks... sellele alale saaks teha soovijatele boksid, kus oma autot hoida-remontida. Väljapakutavate bokside suurus, piiramine, küte, valgustus ja muud tingimused on kõik läbirääkimiste küsimus. Samas saaks ka jätta ühe ala vaid parkimiskohtade tarvis, mis oleks kõige soodsam variant - aga ikkagi katuse all kuivas kohas ja keegi ei pane sul vintsi või lisatulesid pihta. Soovi korral ja vastava kokkuleppe saavutamisel saaks perspektiivis põhimõtteliselt kasutada ka remondiboksi teenuseid - tõstuk, tööriistad, töö tegija - kas teed ise või lased teha. Asub see Kalamajas ühel vanal ja suhteliselt räämas territooriumil. Seal on olemas mehitatud koertega valve ja omale peaks eraldi tellima elektroonilise valve. Kuna praegu on seal üks suur ruum siis ma ei tee piiranguid boksi pindala osas, ehk kes soovib võib rentida ka suurema pinna. Täna näiteks on juba üks inimene kes tahab kahe boksi suurust pinda ja kaks kodanikku on võtnud 1,5 boksi. Boksi piiramine on kokkuleppe küsimus, selle raha sees on PIND. Üks tahab et teeme talle maha kollase joone, teine jällegi soojustatud ruumi. Nendega kes on kindlad soovijad istume maha ja lepime tingimustes kokku.

Hinnaklass jääks nii: boks u. 35m2 - 1000.- eeku, 55m2 - 1700.- eeku ja parkimiskoht u. 500.- eeku.

Et selline pakkumine siis, andke nüüd kõvasti vastukaja.

Rommi
55 72 969

P.S. Täna (07.02.2008) on saadaval veel u. 125m2 pinda - saab jagada kas ühe, kahe, kolme või pooleteistkümne boksi suurusteks pindadeks.
Rommi has spoken.

+372 55 72 969

Võistkond "Päikesejänkud" piloot. TR-1
FB
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 9
Liitunud: N Nov 23, 2006 22:59

Postitus Postitas FB »

Ahjaa, meil on õues ka pinda niimoodi et teise/kolmanda auto saab soovi korral veel välja panna. (Sama raha sees)
Rommi has spoken.

+372 55 72 969

Võistkond "Päikesejänkud" piloot. TR-1
Vasta