Militaartäika 30.05.2009

Vahetan, pakun teenuseid, rendin.

Moderaator: landy

Suletud
007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Militaartäika 30.05.2009

Postitus Postitas 007 »

Panen siia ka üles, äkki keegi on huvitatud asjast. Võib olla tahab keegi oma nänniga tulla, mis haakub teemaga!!! Wolfid on oodatud näiteks


Selline asi siis tulemas. Toimub Tallinn, Uus Tatari 25 kell 10-14. Samuti võib sinna tulla müüma omi asju mida vaja ei lähe. Samuti võib ka müüa relvi (loaga). Müüa võib kõike laias laastus, mis on seotud militaar teemaga ja omavad praktilist väärtust ( ka masinaid näiteks kui on kellegil). Näiteks saapad, magamiskotid, seljakotid, rakmed, vestid, vormid (mitte rootsi jne), noad, kompassid, priimused (mitte rootsi), binoklid, hologramm sihikud, puntäppsihikud, optilised sihikud, relvatarvikud, taktikaline varustus erinev jne jne.

1.Inimesed kes soovivad müüa relvi peavad enne registreerima ennast läbi minu ehk, siis saatke privasse oma relva andmed mida müüa soovite ja mis luba teil on (politsei või KL). NB!!!! igasugune laskemoona käitlemine ruumides on keelatud. Ehk lühidalt ma ei taha näha ühtegi padrunit täika ruumides. Kui näen on pidu läbi.

2. Pole mõtet tulla müüma sinna ühte "rootsi katelokki". Lühidalt, esiteks on neid kõik laod täis ja teiseks ühe eseme müümine pole eriti mõtekas otsige sõber, kes läheb ja antke talle kaasa. Ehk siis mõelge,mida te sinna müüma tulete!!!!

3.Mingeid muhu kampsuneid, cd plaate, köögitehnikat jms seal näha ei taha.

4. Võttes arvesse, et sinna tuleval müüjal on rohkem esemeid, kui 3-4 müüa, siis soovitan kaasa võtta näiteks lebomati, kuhu peale saab asju laotada. On ka olemas lauad kuhu saab panna aga need on piiratud arvuga, samuti võtavad iseenesest ruumi.


On tulemas ka üks suurem kauplus oma nänniga, kuna asi pole veel 100%purgis, siis ei kuuluta välja hetkel.

Täiendav info laekub vastavalt vajadusele.
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10301
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Korraldava isiku/organistsiooni nimi ja nende kontaktandmed ei teeks ka paha.
Sellest kuulutyusest jääb mulje nagu oleks müügi kohtad tatsuta...
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

Korraldavad kaitseliitlased Tallinna malevast, nende hulgas ka mina. Müügikohad ongi tasuta, kuna asja mõte on kappe tühjendada. Siia panin selleks, et äkki inimesed on huvitatud ostma sealt midagi, kuna teemad/varustus mõneti haakuvad.
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

Seoses ruumide mitte saamisega jääb kahjuks üritus ära.
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
Suletud