Remont ,Kere Ja Värvitööd Tartus

Vahetan, pakun teenuseid, rendin.

Moderaator: landy

Vasta
Kasutaja avatar
nurgatagune
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 7
Liitunud: L Dets 24, 2011 09:54
Asukoht: Tartu

Remont ,Kere Ja Värvitööd Tartus

Postitus Postitas nurgatagune »

Pakume siis pealkirjas väljatoodud teenuseid. Hetkel puudub veel ametlik nimi kuna tööd teeme FIE'na ,kuid meile meeldib enda kohta ''Nurgataguseks'' kutsuda. Hetkel teeme kõiki töid põhitöö kõrvalt, ehk siis teisejärguliselt. Sellega seonduvalt on super head hinnad kuid kahjuks suurematel projektidel läheb ka rohkem aega. Kere ja värvitööde kogemust isiklikult 8a.
Remondime seda mida oskame ,niiet tuleb vaid küsida.
Foorumlastele alati odavam hind.

Ja meie ''Nurgatagune'' koht pakub siis hetkel järgmist:

-Keretööd ,ehk siis mõlgid, rooste ,keevitamine jne, nt detaiivahetus.
-Värvitööd ehk siis kõik mis selle alla kuulub ,et räsitud detailile saaks ilus kate uuesti peale.
-Poleerimine ja vahatamine.

-Remont ja hooldus on kõik läbirääkimise küsimus. Nagu öeldud teeme seda ,mida oskame.
-Pakume ka varjanti tulla ja ise käed õliseks teha kui selleks soovi on.

Kontaktid:

TEl: 53510151
nurgatagune@hot.ee
või siis pm/post siia.


Lisan ka 2 kaardi moodi pilti ,et kuidas meie juurde saab ja sealt pärast hea ära oleks minna:
Pilt
Pilt


Ühest tehtud tööst ka pildid.
Pilt
Pilt

Värvituid kõik 4 ust(olid roostes) tagaluuk(varuosa ja musta värvi ja tagatiivad ,samuti olid roostes.
Ehk siis sai teostatud korralik rooste eemaldus ja värvimine..
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10300
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas landy »

Siinsele rahvale pakuvad enim huvi ilmselt teie kogemused alumiinumdetailide värvimisel ja ettevalmistamisel ning sirutamisiel, sest sellega on on kaetud valadav enamus Land Roveritest.
Eeldab vastavaid oskus, õigeid töövõtteid ja kavaiteetseid materajale.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

Kui palju maksab ühe LR Disco 1 ülevärvimine? Ligikaudu. Tahaks ise ka juures olla kui saab aidata jne. :P
Kasutaja avatar
nurgatagune
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 7
Liitunud: L Dets 24, 2011 09:54
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas nurgatagune »

Ligikaudne ületuise on alates 600.- ,sealt siis liigub hind ülessepoole vastavalt eeltöö mahule.
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

Homme tulen sulle külla siis korra ja vatame edasi seda asja.
Kasutaja avatar
nurgatagune
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 7
Liitunud: L Dets 24, 2011 09:54
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas nurgatagune »

No ja kuhu hr duud jäi ,ootasin terve päeva. :)
Kasutaja avatar
nurgatagune
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 7
Liitunud: L Dets 24, 2011 09:54
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas nurgatagune »

Head uut kõigile.
Ühtlasi mainin ka ära ,et pakume inimestele ka transporti
,ehk siis kui toote nt auto keretöödesse vms ,siis transport tagasi kuhu iganes tartu piires meie kulul.
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

terve. vabandan siiralt, kõikse aeg mis pidin sinujuures veetma olin ma kalal ja kaugemal tartust kui 10 min sõitu. aga ma arvan, et me kohtume üsna pea. :wink:
Kasutaja avatar
nurgatagune
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 7
Liitunud: L Dets 24, 2011 09:54
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas nurgatagune »

Väike uuendus siis piltide näol. Valmis sai vaikselt pool aastat nokitud üks omade auto.
Tehtud sai kõvasti keretöid ,ehk siis nina oli vähe kõver ,roostet oli omajagu ja üle terve kere lakk ja kohati ka selle alusvärv narmendas, mõlkidest rääkimatta.
Tehtud nii väljast kui seest ning tegemise ajaks võtsime auto suht algosadeks, et kõik kohad uue värvkatte alla korralikult saaks.
Selle auto näol võin ka välja tuua vastuse põhilisele küsimusele ,et palju siis selline tegemine maksab. Hetkel pakun siis sellist üleni tegemist alates 700.-st.
Selline hind on põhimõtteliselt alla poole sellest mis suuremates firmades küsitakse!!

Aga pildid siis ka ,et milline oli enne ja nüüd. Päris 100% valmis ei saa küll nimetada ,kuna vaja veel üks liist külge panna ja udutuled jne ,aga saab aimu igatahes.

Enne:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Ja nüüd:
Pilt
Pilt
Pilt

Pole küll kõige paremad pildid ,aga kahjuks paremaid ei võimalda teha oma seebikarbiga.
Kasutaja avatar
nurgatagune
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 7
Liitunud: L Dets 24, 2011 09:54
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas nurgatagune »

Uudised...

Asjalood on sealmaal ,et enam ei jõua kohe mitte ise kõike üksi ära teha ning otsiks mõnda noort hakkajat õpihimulist endale vahest appi. Töid pole hetkel küll vägapalju ,sellesuhtes et ei saa garanteerida hetkel täiskohaga 9-5 tööd ,aga lisaraha võimalik siiski teenida ja kui pole eriliselt varem asjaga kokku puutund ,siis õpid nt kasvõi oma autol ise keretöid tegema. Lisaks on koht selliseljuhul kus oma autot remontida jne ,kui töö tehtud ja koht vaba.
Palga nr kui sellist ei ole mõtet hakata jaurama, sest nagu öeldud, see ei ole hetkel täiskoha pakkumine. Täpsemalt räägin inimesega juba silmast silma.

Huvikorral siis tel 53510151 või meil nurgatagune@hot.ee ja vaatame mis ja kuidas.

NB! Igasugu targutajatel ,kes harjunud a'la über palka saama vms ja on ennastäis igatepidi palun enda ja minu aega üldse mitte raisata.
Pakkumine kehtib siiski inimesele ,kes asjast huvi ka tunneb!!
Kasutaja avatar
nurgatagune
Rääkige mulle LR-ist!
Postitusi: 7
Liitunud: L Dets 24, 2011 09:54
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas nurgatagune »

Leidsin ühe hakkaja kuti tegutsema.
Niiet andke tuld ,autod vaja suveks ilusamaks saada ja mul vaja töid sisse.. :)
Vasta