OKSJON Klubi tuletõrjeauto toetuseks

Vahetan, pakun teenuseid, rendin.

Moderaator: landy

pirx
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 486
Liitunud: N Jaan 18, 2007 11:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

OKSJON Klubi tuletõrjeauto toetuseks

Postitus Postitas pirx »

Tervist. Tekkis selline mõte, kuna on kodus kasutult seisma jäänud mõned Land Roveritega seotud särgid ja värgid, et müüks need oksjoni korras maha ja saadud tulu läheks Eesti Land Roveri Klubile tuletõrjeauto taastamise abistamiseks.

Sinine LR Polo originaal T-särk- uus, pakendis XL- alghind 1 eur.
Roheline LR originaal T-särk -kasutatud M-alghind 1 eur.
Pruun LR T-särk- 1x seljas olnud XL- ainueksemlar, sellist särki teist ei ole olemas-alghind 1 eur.
Hall LR T-särk- Inglismaal käinud, ainult kümmekond sellist särki sai kunagi tehtud-alghind 1 eur.

Hunnik LR ajakirju- alghind 1 eur.

Pildimaterjal siin: http://nagi.ee/photos/pirko5/sets/367823/
Viimati muutis pirx, E Mär 25, 2013 13:32, muudetud 2 korda kokku.
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
Kasutaja avatar
Chopper
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 421
Liitunud: E Jaan 09, 2012 17:44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Chopper »

kas ajakirjad on ühe suure hunnikuna?
pakuks alghinna nende eest
LR Disco III 2,7 2007
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

Sinine LR Polo T-särk- uus, pakendis XL - 1€ pakun.
mille järgi otsustad millal oksjon läbi? hinna?
katsriin
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 10
Liitunud: E Mai 03, 2010 21:54
Asukoht: "Inetu Pardipoja" lähedal

Postitus Postitas katsriin »

President (poolpime) palus teha pakkumise 10 eur särgile:

Pruun LR T-särk- 1x seljas olnud XL- ainueksemlar, sellist särki teist ei ole olemas-alghind 1 eur.

P.S. Hea oleks ära märkida oksjoni lõppemise aeg.
pirx
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 486
Liitunud: N Jaan 18, 2007 11:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas pirx »

Pakkumised arvesse võetud, kuid mind üllatab kesine huvi ??? Pakun tõsistele Land Roveri huvilistele väja võimaluse teha oma panus klubi auto taastamiseks ja selle eest midagi veel vastu ka saada. Oksjoni lõppkuupäevaks on 31.03.2013. Samas jätan endale õiguse otsustada oksjoni piirhinna üle- vihjeks niipalju, et praegu on tulnud 1 arvestatav pakkumine. El Presidentelt ma pakkumist tegelikult ei oodanud, temale ma võin tema enda vabal valikul kingituse teha.
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
pirx
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 486
Liitunud: N Jaan 18, 2007 11:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas pirx »

Veel see, et kogu maksmine toimub otse klubi kontole. Peale kinnitust, et raha on üle kantud, organiseerin kauba kohale. Ehk siis nagi siin: http://www.landroverclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=2920
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
katsriin
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 10
Liitunud: E Mai 03, 2010 21:54
Asukoht: "Inetu Pardipoja" lähedal

Postitus Postitas katsriin »

President teeb ettepaneku, et kui mõistliku aja jooksul ei laeku sobilikku hulka pakkumisi võib esemed panna ka sünnipäeva üritusel avalikule oksjonile.
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

pirx kirjutas:Pakkumised arvesse võetud, kuid mind üllatab kesine huvi ??? Pakun tõsistele Land Roveri huvilistele väja võimaluse teha oma panus klubi auto taastamiseks ja selle eest midagi veel vastu ka saada. Oksjoni lõppkuupäevaks on 31.03.2013. Samas jätan endale õiguse otsustada oksjoni piirhinna üle- vihjeks niipalju, et praegu on tulnud 1 arvestatav pakkumine. El Presidentelt ma pakkumist tegelikult ei oodanud, temale ma võin tema enda vabal valikul kingituse teha.
ei ole üldse vastu õilsale asjale ning heale mõttele aga tee mis sa teed, oksjone ei korraldata nii. "Samas jätan endale õiguse otsustada oksjoni piirhinna üle" - ära mõista valesti aga need samad asjad ja tingimused tuleb oksjoni puhul enne kirja panna. mudu on see lobi oksjon ja kisub üles rohkem kiunu ning pettumust kui asi väärt. :?
ja teiseks, et kui pappi piisavalt kokku ei saa siis ma üldse ei müügi...nii pole päris aus värk kui päris aus olla... lihtsam sul siis panna konkreetne miinimum hind asjadele millega sa annad 100% käest need asjad ning ongi asi jokk, mitte ei pane putru nina alla ja siis jälle võtad ära... :?

...juhul kui peaks särgi saama päriselt siis mu pakkumine on veel jõus. Sinine LR Polo T-särk- uus, pakendis XL - 1,01€ pakun.
pirx
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 486
Liitunud: N Jaan 18, 2007 11:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas pirx »

duud kirjutas:
pirx kirjutas:Pakkumised arvesse võetud, kuid mind üllatab kesine huvi ??? Pakun tõsistele Land Roveri huvilistele väja võimaluse teha oma panus klubi auto taastamiseks ja selle eest midagi veel vastu ka saada. Oksjoni lõppkuupäevaks on 31.03.2013. Samas jätan endale õiguse otsustada oksjoni piirhinna üle- vihjeks niipalju, et praegu on tulnud 1 arvestatav pakkumine. El Presidentelt ma pakkumist tegelikult ei oodanud, temale ma võin tema enda vabal valikul kingituse teha.
ei ole üldse vastu õilsale asjale ning heale mõttele aga tee mis sa teed, oksjone ei korraldata nii. "Samas jätan endale õiguse otsustada oksjoni piirhinna üle" - ära mõista valesti aga need samad asjad ja tingimused tuleb oksjoni puhul enne kirja panna. mudu on see lobi oksjon ja kisub üles rohkem kiunu ning pettumust kui asi väärt. :?
ja teiseks, et kui pappi piisavalt kokku ei saa siis ma üldse ei müügi...nii pole päris aus värk kui päris aus olla... lihtsam sul siis panna konkreetne miinimum hind asjadele millega sa annad 100% käest need asjad ning ongi asi jokk, mitte ei pane putru nina alla ja siis jälle võtad ära... :?

...juhul kui peaks särgi saama päriselt siis mu pakkumine on veel jõus. Sinine LR Polo T-särk- uus, pakendis XL - 1,01€ pakun.
Kordan veel kord-asja eesmärk on koguda raha tuletõrjeauto taastamise toetuseks. Eesmärk ei ole isikliku kasu saamine. Pakkumine 1,01 eur arvesse võetud. Kui Sa oled tõsine LR huviline, siis võta oma Inglismaa lehed lahti ja vaata, mis see särk tegelikult näiteks maksab. Ütleme nii, et arvestatav pakkumine oleks pool Inglismaa hinnast, kuna tegu on originaal tootega.
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

pirx kirjutas:
duud kirjutas:
pirx kirjutas:Pakkumised arvesse võetud, kuid mind üllatab kesine huvi ??? Pakun tõsistele Land Roveri huvilistele väja võimaluse teha oma panus klubi auto taastamiseks ja selle eest midagi veel vastu ka saada. Oksjoni lõppkuupäevaks on 31.03.2013. Samas jätan endale õiguse otsustada oksjoni piirhinna üle- vihjeks niipalju, et praegu on tulnud 1 arvestatav pakkumine. El Presidentelt ma pakkumist tegelikult ei oodanud, temale ma võin tema enda vabal valikul kingituse teha.
ei ole üldse vastu õilsale asjale ning heale mõttele aga tee mis sa teed, oksjone ei korraldata nii. "Samas jätan endale õiguse otsustada oksjoni piirhinna üle" - ära mõista valesti aga need samad asjad ja tingimused tuleb oksjoni puhul enne kirja panna. mudu on see lobi oksjon ja kisub üles rohkem kiunu ning pettumust kui asi väärt. :?
ja teiseks, et kui pappi piisavalt kokku ei saa siis ma üldse ei müügi...nii pole päris aus värk kui päris aus olla... lihtsam sul siis panna konkreetne miinimum hind asjadele millega sa annad 100% käest need asjad ning ongi asi jokk, mitte ei pane putru nina alla ja siis jälle võtad ära... :?

...juhul kui peaks särgi saama päriselt siis mu pakkumine on veel jõus. Sinine LR Polo T-särk- uus, pakendis XL - 1,01€ pakun.
Kordan veel kord-asja eesmärk on koguda raha tuletõrjeauto taastamise toetuseks. Eesmärk ei ole isikliku kasu saamine. Pakkumine 1,01 eur arvesse võetud. Kui Sa oled tõsine LR huviline, siis võta oma Inglismaa lehed lahti ja vaata, mis see särk tegelikult näiteks maksab. Ütleme nii, et arvestatav pakkumine oleks pool Inglismaa hinnast, kuna tegu on originaal tootega.
oli karta, et asi kipub hapuks ära, ja usu mind, mul ei ole kahju selle auto jaoks raha välja käia ja nagu sa kribasid, et saab ka midagi vastu, vägev...vaatamata sellele, et hetkel on maiduga räägitud ja ma lähen appi (tasuta) mootorit maha võtma jne.. "Kui Sa oled tõsine LR huviline" - sa tundud tegelikult asjalikum kui sa selle väitega välja üritad paista.
teiseks oksjoni mõte on see kus pakutakse üksteist üle ja on olemas min hind..mis sul oli 1€...kõik kena aga kui sa hakkad poole oksjoni pealt reegleid muutma siis on asi hapu..."Inglismaa lehed lahti ja vaata, mis see särk tegelikult näiteks maksab" ja pane siis koheselt kolmandik\pool sellest hinnast ja asi on ponks. :wink:
pluss on kahjuks aktiivseid landroveri foorumi kasutajaid vähe ning sellega sa ei arvestanud hetkel, kahjuks rahavast vähe, ei saa sa võimast oksjonivoolu ja koheselt hinda mida tahad.

viimaks on tegelikult see natuke sinust isegi ebaviisakas ja solvav kui sa väidad minu kui viimase aja ühe aktiivseima kasutaja kohta sellist asja... "Kui Sa oled tõsine LR huviline". :?
meil siin Eestimaal on kahjuks länd rõuveri omanikke vähe ning kõik ei ole aktiivsed foorumis või üldse pole foorumis, seega on kujunenud selline länd rõuveri "eliit" välja kes arvab, et nemad on Eestis kõige kõigemad rõuveri fännid...alati ei ole nii. ;)

siira lugupidamisega. 8)
pirx
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 486
Liitunud: N Jaan 18, 2007 11:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas pirx »

Sellist jama on raske kommenteerida! Üldiselt-minu oksjon-minu tingimused, sellest tulenevalt on oksjonil osalemine rangelt vabatahtlik ja vastu tahtmist pakkumisi tegema ei pea. Kui keegi ei taha mõistliku pakkumist teha ja klubi tuletõrjeauto projekti toetada-tema enda asi. Jäävad asjad mulle alles ja vaatan ise edasi, mida nendega teen. Kordan veel, nendele, kes ei ole veel aru saanud või ei taha aru saada- mul ei ole ju siin isikliku huvi, kuna kogu asjade müügist saadav raha läheb otse klubi kontole, püüan hinda veidigi normaalseks saada selleks, et koguneks ka mingisugunegi arvestatav summa, mis oleks ka abiks.
Teeme siis veel ka nii: kahekordistan oma enda raskelt teenitud rahast oksjoni lõppsumma. Ehk siis summale, mis asjade eest kokku pakutakse, lisan omalt poolt täpselt pool juurde ja kannan klubi kontole.
Viimati muutis pirx, R Mär 15, 2013 19:50, muudetud 1 kord kokku.
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
Kasutaja avatar
duud
Land Rover-mu ainus armastus!
Postitusi: 1023
Liitunud: N Veebr 24, 2011 16:32
Asukoht: Tallinn, Hiiu, Garaaz 55510064
Kontakt:

Postitus Postitas duud »

siis on minu pakkumine paugust: Sinine LR Polo T-särk- uus, pakendis XL - 10€... :wink:
007
Mu elus pole muid autosid!
Postitusi: 860
Liitunud: E Veebr 26, 2007 10:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

Antud oksjoni kontekstis teen ettepaneku lõpetada ära võistluse, kellel on kõige pikem m..n! Ja küsin siinkohal, et mis sai sellest projektist, kus vahetati põnevaid sõnumeid klubi särkide tegemiseks?! Emamaal käinud tegid OMALE (mingi 5 inimest) popid särgid. Mida müüdi AINULT, siis seal käinutele paraku. Samas oli ka juttu töörahvale planeeritavatest kehakatetest :roll: . Elik, kui minimaalse kasumimarginaaliga teha lahedaid särke, siis ma arvan, et 100 eur ikka jälle saaks kokku, et pritsumasinat edasi aidata. Samuti teen ettepaneku keskusele, kirjutada väike abipalve sponsorluse teemal näiteks LR tehasele. Ma arvan, et nad on nõus omalt poolt toetama mingil moel. Samuti võib täiesti vabalt küsida toetust Briti saatkonnalt. Tundub vbl ulme aga ma olen suht kindel, et nad kirjutavad mingile summale/abile alla, võttes arvesse nende traditsioone jne. Aga EELKÕIGE tahan ma näha eelarvet/äriplaani KONKREETSET, ilma milleta ei kirjuta mitte ükski arvesse võetav sponsor alla!!!!
Viimati muutis 007, R Mär 15, 2013 15:01, muudetud 1 kord kokku.
"Life is like a box of Land Rovers. You never know what you're gonna get."
"Sport" massidesse !!! (lukud defauldis :P)
Krutitsa Disci - Krutitsa Disci... (Disco II)
Discovery 3 HSE
Discovery I
RR TDV8 3,6
Kasutaja avatar
Mait07
MT-rehvid ja muda!
Postitusi: 171
Liitunud: K Mär 21, 2012 22:03
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mait07 »

See tehase jutt võiks ju päris hea diil olla, saaks ehk puuduvad osad kah sedapidi kuidagi kätte :oops:
pirx
Rohkem muda- PALUN!
Postitusi: 486
Liitunud: N Jaan 18, 2007 11:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas pirx »

No nii, kuupäev hakkab varsti kukkuma. Praegused pakkumised arvesse võetud.

P.S. Mul isiklikult on muidu pikkusega kõik ok. Eelmiste LRO särkide kujunduse tegi Kalju(Lojacki) naine, mina sebisin särgid ja trüki. Seltskond mõelgu välja kujundus ja millise särgi peale see teha- teeme ära!
RR II 2,5 D
Series III 79 a. 2,25 B
Discovery IIA td5
Defender 110 td5
RR III Vogue
Defender 110 300TDI SW '08 "LandLord II"
Vasta