RAGNAR Off-Road House usaldusväärsus

Kõik need jutud, mis mujale ei sobi.

Moderaatorid: inseneer, landy

Vasta
MartinR
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 13
Liitunud: R Okt 19, 2018 11:23

RAGNAR Off-Road House usaldusväärsus

Postitus Postitas MartinR »

Tere,

Selle postituse eesmärk pole kedagi maha teha, lihtsalt küsin teiste arvamust.

Selline mure, et eelmise aasta aprillis jooksis minu RRS 2011 mootor kokku (väntvõll ilmselt, juba teist korda :D). LR Pesast soovitati kohta nimega RAGNAR Off-Road House. Niisiis saigi Ragnariga töös ja hinnas kokku lepitud, suur osa summast ette makstud ning auto Kiili Off-Road House juurde toimetatud.

Korralik asendusmootor pidavat neil kohe olemas olema ning esialgu lubati mai 2022 alguses mootorivahetus ära teha. Ja sealt alates on tulnud igasugu lubadusi erinevate tähtaegade kohta nii suvel, sügisel kui ka talvel stiilis, et “nädala jooksul läheb auto tõstukile”. Ning jätkuvalt ma ootan. Viimane lubadus nende poolt oli, et auto saab veebruari lõpuks valmis, aga tundub, et ikka pole veel ettegi võetud. Olen varsti juba aasta aega oodanud ning lootus, et minu auto seal üldse kunagi ette võetakse, on kustunud.

Ei olekski ju probleemi, võiks ka auto kuhugi mujale tegemisse toimetada, aga mul on neile suur summa ette makstud selle töö eest.

Oskab keegi kaasa rääkida, kas RAGNAR Off-Road House puhul on ikka tegu ausa ja usaldusväärse kohaga?
Kalle211
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 10
Liitunud: K Jaan 13, 2021 23:08

Re: RAGNAR Off-Road House usaldusväärsus

Postitus Postitas Kalle211 »

Peamine põhjus on ilmselt see et ise ta väga palju töökojas ei jõua toimetada kuna poisiga vaja karti sõitmas käia. Mehhaanikut tal enam päris pikka aega palgal ei ole kuna ei suudetud kokkulepetest kinni pidada.
MartinR
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 13
Liitunud: R Okt 19, 2018 11:23

Re: RAGNAR Off-Road House usaldusväärsus

Postitus Postitas MartinR »

Väike update ka siis antud teema puhul. Peale peaaegu aasta jagu tühja ootamist ning mitmeid tühiseid lubasusi tema poolt, teatas Ragnar aprilli algul, et nad ikkagi ei ole suutelised seda projekti teostama ning lubas mulle tagastada ettemakstud summa 5000€. Auto sai peale seda ka suht kohe nende juurest ära toimetatud (müüsin maha kui mittesõitev mootoririkkega). Ning jätkuvalt tuleb erinevaid tühiseid lubadusi ettemakstud 5000€ tagastamiseks, tänaseks (1.5 kuud hiljem) ma seda ettemaksu temalt tagasi pole saanud. Eks igaüks teeb omad järeldused sellest, kui ausalt nad oma asju ajavad.

Mina seda asja nii ei jäta ega lõpeta enne, kui olen oma raha temalt tagasi saanud. Tundub, et pean pöörduma kohtu poole.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: RAGNAR Off-Road House usaldusväärsus

Postitus Postitas landy »

FBs- tehakse reklaami seevastu nii mis mühiseb ja jäetekse mulje, et elu keeb seal garages. Küsimus vaid...
https://www.facebook.com/ragnaroffroad
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
ramm
Unistan offroadist!
Postitusi: 50
Liitunud: P Mär 31, 2019 22:46

Re: RAGNAR Off-Road House usaldusväärsus

Postitus Postitas ramm »

Keegi tänapäeval tõesti viitsib sellise huiamisega tegeleda?
Tahaks teada sportlikust huvist kuidas see lõppeb.

Pane sotsiaalmeediasse postitus isikust v ettevõttest hoiatusega ja kuulutus seni üleval kuni pole makstud tagasi- see motiveerib tavaliselt.
MartinR
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 13
Liitunud: R Okt 19, 2018 11:23

Re: RAGNAR Off-Road House usaldusväärsus

Postitus Postitas MartinR »

Tere,

Olen saanud päris mitmelt allikalt tagasisidet, et selline ongi Rangar Sarapuu tavapärane käitumine. Mulle on ta selle 1 aasta ja 1 kuu jooksul jaganud igasugu lubadusi (lubadused siis, kui auto tema juures ootas mootorivahetust ning lubadused nüüd ettemaksu tagastamiseks), aga kõik need on olnud täiesti tühised lubadused selleks, et asja lihtsalt edasi lükata ning kohustustest kõrvale hiilida.

Nüüd sellest 5000€ suurusest ettemaksu tagastusest veel. Väidetavalt on Ragnar selle ettemaksu tagastusega koguaeg tegelenud ning korduvalt andnud korralduse oma raamatupidamisele see tagasimakse teostada. Aga siis ikka on süüdi tema raamatupidaja, kes ei suuda tagasimakset teostada jne. Küll ta lubab uurida oma raamatupidamisest, milles asi jne ning koheselt minuga ühendust võtta, aga lubaduseks see ongi jäänud. Viimane info temalt eelmine nädal oli, et tema raamatupidaja võtab minuga kohe ise otse ühendust, mida aga senini juhtunud pole.

Minu kõnedele ta ei vasta või katkestab kõne ära ja vastab sõnumi teel "helistan ise tagasi". E-mailidele ja sõnumitele vastab ta haruharva napisõnaliselt stiilis "uurin raamatupidamisest ja annan teada", "kohe annan sulle teada", "küsin kohe milles asi ja annan teada", "vastan meili aga saab korda" jne, millele aga ei järgne tema poolt mitte midagi.
Viimati muutis MartinR, N Mai 25, 2023 18:04, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
ramm
Unistan offroadist!
Postitusi: 50
Liitunud: P Mär 31, 2019 22:46

Re: RAGNAR Off-Road House usaldusväärsus

Postitus Postitas ramm »

Sportlikust huvist kas maksid kui eraisik või Oü alt?
Makse makstakse kuidagi vähe seal kandis..
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: RAGNAR Off-Road House usaldusväärsus

Postitus Postitas landy »

ramm kirjutas: K Mai 24, 2023 22:24 Sportlikust huvist kas maksid kui eraisik või Oü alt?
Makse makstakse kuidagi vähe seal kandis..
Põneva ülevaate Ragnari äriimpeeriumi töötajaskonnast ja majndustegevusest saab:
https://www.teatmik.ee/et/personlegal/8 ... Road-House
https://www.teatmik.ee/et/personlegal/1 ... se-O%C3%9C
https://www.teatmik.ee/et/personlegal/1 ... rs-O%C3%9C
https://www.teatmik.ee/et/personlegal/8 ... ick-Motors
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
MartinR
Ma armastan offroad-i!
Postitusi: 13
Liitunud: R Okt 19, 2018 11:23

Re: RAGNAR Off-Road House usaldusväärsus

Postitus Postitas MartinR »

ramm kirjutas: K Mai 24, 2023 22:24 Sportlikust huvist kas maksid kui eraisik või Oü alt?
Makse makstakse kuidagi vähe seal kandis..
Mina maksin kui eraisik arve alusel. Tänaseks päevaks ma seda ettemaksu neilt tagasi ikkagi pole saanud. Olen omalt poolt andnud asjale ametliku käigu.
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: RAGNAR Off-Road House usaldusväärsus

Postitus Postitas landy »

Selel äriimpeeriumi kangelastegude kohta võida ka siia https://forum.4x4.ee/viewforum.php?f=5
infopanna. Äkki keegi veel jännis.
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: RAGNAR Off-Road House usaldusväärsus

Postitus Postitas landy »

MartinR kirjutas: E Mai 29, 2023 16:32
ramm kirjutas: K Mai 24, 2023 22:24 Sportlikust huvist kas maksid kui eraisik või Oü alt?
Makse makstakse kuidagi vähe seal kandis..
Mina maksin kui eraisik arve alusel. Tänaseks päevaks ma seda ettemaksu neilt tagasi ikkagi pole saanud. Olen omalt poolt andnud asjale ametliku käigu.
Mõitetakese tagaselja võlgu välja;
https://www.teatmik.ee/et/judgment/329380276
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Kasutaja avatar
landy
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 10293
Liitunud: R Juul 01, 2005 17:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: RAGNAR Off-Road House usaldusväärsus

Postitus Postitas landy »

Saabus kiri:
---------------------
Leidsin teie foorumist Ragnar Sarapuu kohta infot kuid ei saa sinna ise lisada.
Annan siit Pärnust teada,et Ragnar tellis eelmise aasta Off-road ürituse tarbeks särke ja mütse suures koguses. Loomulikult jättis ta kõik maksmata.
Meie oleme andnud asja kiirmenetlusse ja kohtutäiturile selle aasta algul.
Kogusummas ca 7000.-
Meile ta ei vasta ega maksnud pole.

Lisainfot võlgenevuste kohta võib edastada:
digitikand@gmail.com
511 2870
Sellised tegelased tuleb vastutama panna! Meie ajame jälgi ja tegeleme selle probleemse isikuga.

parimat,
Siiri Rae
www.digitikand.ee
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
-----------------------------------
SERIES II A 109"( '70 )-"Tindiplekk" / LR90 ( '88 )- "Inetu Pardipoeg" + palju unistusi
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta