1. leht 1-st

Šveitsi Land Roveri klubi 40 ! 09-11.07. 2027

Postitatud: K Juul 09, 2025 08:58
Postitas landy
LRoS 40. aastapäeva kohtumine - 09. juuli 2027, kell 14:00 CEST – 11. juuli 2027, kell 14:00 CEST
Goms, Hintermattstrasse, Šveits
Vaata: https://www.40th.ch/

40. aastapäev 9.–11. juuli 2027
4 aastakümmet – üks SÕIT

Programm
aastapäeva üritus pakub laia valikut tegevusi, mida nautida koos oma Land Roveriga.

Kohtu teiste entusiastidega, naudi jooki Seiklusbaaris või maitse kohalikke toite meie toidurekkadest. Liitu meiega maalilises orus, mida ümbritsevad kosed, karmid kaljuformaadid ja üle 4000 meetri kõrgused majesteetlikud tipud.

Osale juhitud maastikusõitudel, pane end proovile tehnilisel sõidurajal või kuula inspireerivaid ettekandeid reisimisest ja mehaanikast.

Ja ära unusta külastada meie müügialasid, kust leiad uusimaid LRoS-i tooteid ja suveniire.

Külakauplus (Shop Village)
Külasta kaupluste küla, kus leidub mitmeid Land Roveri ja seikluseteemalisi poode ning kohalike tootjate tooteid. Saa vahetu ülevaade uutest toodetest ning vaata uusima Defenderi mudeli funktsioone tegevuses.

Töötoad
Osale minitöötubades, mis käsitlevad „põõsamehaanikat”, reisilugusid, keerulises maastikus navigeerimist, matkavarustust ja päästevahendeid.

Katserada (The Pit)
Juhi oma Land Roverit üle ja vahelt läbi erinevate takistuste, et näidata, kui täpselt oskad oma sõidukit käsitleda.

Seiklusbaar
Seiklusbaari haldab LRoS-i meeskond ja pakume ainult sellel üritusel saadaval olevat erikokteili:

THE DEFENDANT – maitses segunevad single malt viski, tsitrus, suitsune noot ja krõbe jääkiht.

Ekskursioonid
Sinu külastuse ajal saab broneerida kolm erinevat tuuri. Osaleda on võimalik maksimaalselt kahel ekskursioonil, mis toimuvad 10. või 11. juulil. Kahel tuuril samal päeval osaleda ei saa. Lisaks saab nautida takistussõitu.

Kolm päeva seiklusi, kogukonda ja 40 aasta Land Roveri vaimu tähistamist.

REGISTREERI KOHE
Registreeru osalejana juba täna!

Varajase registreerumise pakkumine kehtib kuni 31. detsembrini 2025 ja sisaldab soodsamat osalustasu.

Tavaline registreerimisperiood kestab 1. jaanuarist kuni 31. detsembrini 2026. Hiline registreerumine algab 1. jaanuarist 2027 ja sellega kaasneb kõrgem osalustasu.

Sõltuvalt registreerumise kuupäevast maksad sama pileti eest erinevat hinda.

VARAJANE REGISTREERUJA
Kuni 31. detsembrini 2025 või esimese 300 pileti puhul on sul võimalik soetada Varajase Registreeruja Pilet hinnaga CHF 99 inimese kohta.

TAVALINE REGISTREERUJA
jaanuarist kuni 31. detsembrini 2026 või esimese 600 pileti puhul saad registreeruda tavahinnaga CHF 119 inimese kohta.

HILINE REGISTREERUJA
Alates 1. jaanuarist 2027 või kui müüdud on 600 piletit, kehtib piletihind CHF 159 inimese kohta.
Üritus on piiratud 1000 autoga.

40. aastapäeva festivali pass ühe auto – eeldatavasti Land Roveri – ja juhi jaoks Campus-alale.
Sisaldab parkimiskohta autole, haagist, maapealset või katuse/avatavat telki.

MEIST
Land Rovers of Switzerland (LRoS) on autoklubi, kuhu kuulub umbes 700 entusiasti, kes jagavad kirge selle ikoonilise Briti automargi vastu.

Hindame loodust ning suhtume austusega kõikidesse liiklejatesse. Sõidame vastutustundlikult, ulatame abikäe teistele Land Roveri juhtidele ning hoiame oma sõidukeid parimas korras, et tagada ohutus igal ajal. Samuti identifitseerime end Land Roveri kaubamärgiga ning aitame uhkusega säilitada seda osa Briti autotööstuse pärandist. Meile meeldib jagada oma ületusreise ning toetame perega sõbralikke seiklusi.

Land Rovers of Switzerlandi 40. aastapäev on tähistamine meie rikkalikule ajaloole. Toome kokku entusiastid ja eksperdid, et jagada lugusid, teadmisi ja armastust nende legendaarsete nelikveoliste vastu.

Külasta meid meie veebilehel: www.lros.ch

---------
Registreerimise summad ümber arvestatuna eurodesse (ligikaudne kursiga 1 CHF ≈ 1.035 EUR):

CHF 99 ≈ €102.50

CHF 119 ≈ €123.20

CHF 159 ≈ €164.60

Tegelik summa võib veidi erineda sõltuvalt päevakursist ja teenustasudest.
Pilt

Re: Šveitsi Land Roveri klubi 40 ! 09-11.07. 2027

Postitatud: K Juul 09, 2025 09:15
Postitas landy
Tickets
Ticket type
40th Anniversary EARLY Ticket
Sale ends 31 Dec, 00:00 CET

More info

Driver Early Bird Ticket
CHF 99.00

Passenger Early Bird Ticket
CHF 99.00

Kids Ticket until 14 y/o
CHF 10.00

T1A Fortress Gottardo 10.7.27
Price CHF 35.00

T1B Fortress Gottardo 11.7.27
Price CHF 35.00

T2A Breithorn 10.7.27
Price CHF 30.00

T2B Breithorn 11.7.27
Price CHF 30.00

T3A Three Passages 10.7.27
Price CHF 25.00

Ticket type
T3B Three Passages 11.7.27
Price CHF 25.00